• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zimowy Update (RL)

Zer O

Banned User
Joined
Nov 18, 2010
Messages
504
Reaction score
5
tibia.org.pl said:
Pewien starzec osiedlił się w małej chatce na północny-wschód od Carlin. Tylko kim on jest? I czym on się zajmuje? Niektórym mieszkańcom Carlin wydawało się‚ iż widzieli go rozmawiającego ze zwierzętami‚ plotki te rozprzestrzeniały się. Może to szaleniec? A jeśli to starzec posiadający wyjątkową wiedzę i potrafiący zaklinać zwierzęta? Ktoś‚ kto posiada niezwykły dar porozumiewania się z dzikimi zwierzętami‚ oswajania ich a może nawet... pewnego dnia ich dosiadania?

Mamy dla Was odpowiedź‚ Tibijczycy! Króka a zarazem niesamowita‚ prawdziwy cios: wierzchowce‚ i to właśnie w Tibii!




Co myslicie o tym update ?

Ja uwazam ze to moze byc nawet fajne jesli nie bedzie mozna na tym biegac w nieskonczonosc i nie bedzie mozna wchodzic do pz.
o zeby gdy ktos bedzie kogos bic dalo sie zabic tego ''jezdzca''[/quote]
 
afff... o ile się nie mylę to był ostatnio jakiś projekt otsa z takimi zwierzakami.. jak dla mnie to wielki minus, psują te grę coraz bardziej. Niedługo manaruny dodadzą ;/
 
Skomentuje to nastepujaco.
O kurwa!
Powinni zrobic to juz dawnobo teraz beda sie pluc ze to 'zaburza klimat', chuj im w dupe jak ebda wierzchowce, bedzie zajebiscie bo bedzie co nowego dodac do shopa :D
 
afff... o ile się nie mylę to był ostatnio jakiś projekt otsa z takimi zwierzakami.. jak dla mnie to wielki minus, psują te grę coraz bardziej. Niedługo manaruny dodadzą ;/

Jak by miało być to samo przez cały czas, to i tak prędzej czy później by sie znudziło a tak to przynajmniej dają znać że coś robia, wygląda średnio bo niewiem bo że zajebisty pomysł bo już widziałem to na otsach z własnym klientem no ale powiem "Może być, pożyjmemy zobaczymy :)".
 
Pojebało ich. Wszystkie pomysły ostatnich 2 lat wzięte z otsów. GL CIPsoft!
 
Pojebało ich. Wszystkie pomysły ostatnich 2 lat wzięte z otsów. GL CIPsoft!

No a co maja kurwa robić? Co mają wymyślać, co nie było jeszcze na OTS? No co?

#temat

Bede na dzikiej świni jechol. :D
 
Nie wiem jak Wam, moi drodzy kamraci, ale mnie to się bardzo podoba.
Rozgrywka właśnie nabierze klimatu, a jesienny podmuch złotych, ognistych liści przyprawia mnie o dreszcze.
Właśnie teraz, nie sposób powiedzieć, ale muszę...
CipSoft wykonał dobrą robotę, wprowadzając wierzchowce, czy co Oni tam mają w zanadrzu.

mounts_screenshots_big.jpg
Jakby mapperzy doszlifowali naturę, to trzeci screen wyglądałby oszałamiająco, bo już teraz przy tym amatorskim "stajlu", wygląda ciekawie(może ze względu na te liście, w których się zakochałem).

Wasz,
Ethan .

P.S.

Zer O said:
o zeby gdy ktos bedzie kogos bic dalo sie zabic tego ''jezdzca''

Wydaje mi się, że chciałeś powiedzieć "środek transportu", w tym wypadku ich dzieło.
 
slabych mapperow maja jak ja bym tam sie zatrudnil na mappera to byscie sie zdziwili
 
slabych mapperow maja jak ja bym tam sie zatrudnil na mappera to byscie sie zdziwili

oni chyba kwadratów nie potrzebują dlatego Cię nie chcą <haha>

@topic
rl tibia = ots rpg z expem skillem i itp 1x

Jak by znowu zrobili tibie 7,6 bądź 7,92 to by troszkę ludzie zapewne do nich wróciło lecz teraz to tylko będę odchodzić..
 
oni chyba kwadratów nie potrzebują dlatego Cię nie chcą <haha>

@topic
rl tibia = ots rpg z expem skillem i itp 1x

Jak by znowu zrobili tibie 7,6 bądź 7,92 to by troszkę ludzie zapewne do nich wróciło lecz teraz to tylko będę odchodzić..

Przeciez na tibi 7.6 juz byly boty dzialajace jak hotkeye wiec nei wiem poco to...
 
Jak by znowu zrobili tibie 7,6 bądź 7,92 to by troszkę ludzie zapewne do nich wróciło lecz teraz to tylko będę odchodzić..

spadło by do 10 k online zapamiętaj jedno im większa tibia fikcja tym więcej graczy gdyby cip nie banował botów miał byś z 70 k + online maruderze.
 
Jezusicku. Za słówka się łapiecie jakbyście nie mieli za co! Kto jest ogarnięty to skuma, co RL w nazwie tematu oznacza ;P
 
RL= Real Life

Nazwa tematu : Zimowy Update (RL)

Jeśli dla Ciebie w real life są update to gratz dla Ciebie. Wiesz co to logiczne myślenie? Ja stwierdziłem że nie wiesz czytając twój post, bo chyba każdy o zwykłej tibi mówi real tibia.
 
Back
Top