• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ziverka - szanowny Inwobie coś mało masz postaci i gildii

Status
Not open for further replies.

God Avoni

New Member
Joined
Mar 2, 2013
Messages
15
Reaction score
0
Jak myślicie ile postoi ?
Prawdą jest ten news ? Że przełożyli bo hosting niewyrabiał ?
Czy przełożyli bo słabe zainteresowanie ?

Inwob miałeś się zajać karamy v4 po narvii, ty masz to w dupie, wyłączyłeś forum i ziverka leci bo hajs się nie zgadza : D

PS: Czemu Ty zawsze masz problemy z hostingiem, dedykiem, itp.
Dlaczego dla tych hosterów którzy mają rl mapki i bez spoofa mają te 1100 osób i im się nic nie dzieje, tylko zawsze Tobie ? Zwalasz wszystko na hosting, jak coś nie tak, to odrazu news problemy z hostingiem.
 
7a9c752e707607c1acb93e1718670422.gif


Dlaczego na tym forum pojawiają się takie tematy i tacy ludzie jak Ty!!! ;(
PB to nie forum "ziverki"
 
Nie wiem co Cię to interesuje. Jest to serwer Inwob'a więc nie powinieneś się wtrącać.
 
Ej noo
Chce tylko abyście podzieli się ze mną opiniami, aby ten temat miał 1000 wyświetleń i aby coś się działo tak jak w innych co niektórzy zakładają.

Więc co sądzicie o obecnej sytuacji "ziverki".
 
Ej noo
Chce tylko abyście podzieli się ze mną opiniami, aby ten temat miał 1000 wyświetleń i aby coś się działo tak jak w innych co niektórzy zakładają.

Więc co sądzicie o obecnej sytuacji "ziverki".

mamy wyjebane, moje tematy o tosterach i migracjach cieszą się większą popularnością niż ludzi twojego typu zakładających tematy jak to ich zły admin pewnego ots'a skrzywdził

mam wyjebane, mam nadzieje, że invob zarobił w chuj na waszych sms'kach na koszt waszych mamusiek, które nie mają czasu się wami zająć elo

snejk wypierdol to w kosmos bo flejm będzie

co do tematu

to just wypierdalać stąd oke?
 
Jeśli przeszkadza wam że stawia on x edycje i że zawsze jeśli coś nie wypali zgania na hosting, że zarobił hajs na waszych mamuśkach to ja się pytam: PO HUJ WY TAM GRACIE?
jeśli byście nie grali to by tego nie robił. Prosta matematyka c'nie? A jednak was coś tam trzyma i zawsze wracacie jak psy do suki.
 
Jeśli przeszkadza wam że stawia on x edycje i że zawsze jeśli coś nie wypali zgania na hosting, że zarobił hajs na waszych mamuśkach to ja się pytam: PO HUJ WY TAM GRACIE?
jeśli byście nie grali to by tego nie robił. Prosta matematyka c'nie? A jednak was coś tam trzyma i zawsze wracacie jak psy do suki.

bo dzieciom trochę zajmie ogarnięcie tego
 
Nie widzę potrzeby stworzenia ogólnej dyskusji na temat tego serwera, i tego czy postoi czy nie. Takie sprawy to raczej są na głowie administratora (lub administratorów), a nie znawców z Otlandu.
Zamykam temat (także z powodu tego spamu).
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top