• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Źle działający quest log

Dobra muszę Was ostudzić. To nie była wina questlogu tylko zjebanych npc, którzy dawali do jednej misji po 2-3 storage. Jak zapłacę 40 zł to mi to skrypter poprawi.
 
Po chuj płacisz za poprawy jakiś głupich npców? Napisz na prv to ci pomogę ja pierdole... 40 zl za głupiego npc do storage <lol>


Co do quest logu, to jest dobrze zrobiony, dzięki temu można łatwo zrobić z 20 misji.

Np.:
Code:
<mission name="Mission 01: The Ship Routes" storageid="40811" startvalue="0" endvalue="5">
			<missionstate id="1" description="Your current task is to travel with Captain Bluebear from Thais to Carlin."/>
			<missionstate id="2" description="Your current task is to travel with Uzon from the Femor Hills to Edron."/>
			<missionstate id="3" description="Your current task is to travel with Captain Seahorse from Edron to Venore."/>
			<missionstate id="4" description="Your current task is to travel with Brodrosch from Kazordoon to Cormaya."/>
			<missionstate id="5" description="You checked all ship routes. If you haven't done so yet, report back to Kevin and tell him about your mission."/>
		</mission>
		<mission name="Mission 02: The Jammed Mailbox" storageid="40811" startvalue="6" endvalue="7">
			<missionstate id="0" description="Travel to the island Folda and find a jammed mailbox on a mountain. Repair it with crowbar."/>
			<missionstate id="1" description="You fixed the jammed Mailbox. If you haven't done so yet, report back to Kevin and tell him about your mission. You even might advance a rank for this."/>
		</mission>


Wgl jak można dać do quest logu by się sam uzupełniał i jaki to ma wgl cel? Quest Log jest przydatny do długich misji, a takie bajery typu czy gracz zrobił behemoth questa to można dać na stronie i lepiej to wygląda.

Wgl quest log jest taką "bazą danych" no bo przecież w xml'u i niewiem jaki ma cel "updatowanie quest loga" co np. napisze dany npc..? Chyba, że zrobiłeś tego quest loga ZUPEŁNIE INACZEJ


Ale jak dla mnie to pierdolisz głupoty, żeby zabłysnąć lub się wytłumaczyć, ze swojej nie znajomości właściwości quest loga.
 
Ale jak dla mnie to pierdolisz głupoty, żeby zabłysnąć lub się wytłumaczyć, ze swojej nie znajomości właściwości quest loga.
Nie każdy wie wszystko, więc raczej nie ma on się z czego tłumaczyć.
 
Ale jak dla mnie to pierdolisz głupoty, żeby zabłysnąć lub się wytłumaczyć, ze swojej nie znajomości właściwości quest loga.
Ty na prawdę masz jakieś problemy ze sobą. No zajebiście, zabłysnąć bo czegoś się nie umie. Kurwa nie znam się na jebanym LUA srua ale za to zajebiście robię mapki. Ja mógłbym tak samo powiedzieć na Twój temat, jak byś założył swoją galerie z pracami maperskimi.

@down
Chujowy jesteś ty xD
 
Last edited:
Ty na prawdę masz jakieś problemy ze sobą. No zajebiście, zabłysnąć bo czegoś się nie umie. Kurwa nie znam się na jebanym LUA srua ale za to zajebiście robię mapki. Ja mógłbym tak samo powiedzieć na Twój temat, jak byś założył swoją galerie z pracami maperskimi.


Tom wyloozuj z tym zabłyskiem to akurat było do Dominik'a xd

A i jak chcesz to walne mapkę jakąś i wstawię screeny jak tak bardzo chcesz xddd
 
@seminari
Co ty wogóle pierdolisz??
Ja napisałem, że wiem jak działa to znaczy, nie wiem jak odczytuje storage.


Mam naprawdę dużą ilość zadań od npc, szkoda mi by było czasu na uzupełnienie do tego Quest logu, dlatego stworzyłem automatyczne uzupełnianie w nim tekstu.

Czy to źle?? Czy to jakiś problem??
Kompletnie nie rozumiem o co masz pretensje...
 
Back
Top