• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zmiana formatów za pośrednictwem 'zmień nazwę'.

Status
Not open for further replies.

iDELTI

C++
Joined
Jan 15, 2010
Messages
2,033
Reaction score
69
Location
Zimbabwe
Witajcie, mam pewien problem.
Otóż na moim nowym komputerze stworzyłem sobie plik .txt i wrzuciłem do Niego margin/footer etc. (css). No i owemu plikowi chciałbym ręcznie zmienić rozszerzenie.
PPM na plik -> zmien nazwe -> style.txt na style.css (np.)

Aktualnie jak klikam na plik i zmieniam nazwe, rozszerzenie pozostaje .txt, jedynie nazwa zmienia sie na style.css

Jestem uzytkownikiem Windows 7, jakies porady?
 
Jezeli masz dedyka : Wrzuc dany plik do ftp, w nim zmien style.txt na style.css i pobierz plik z ftp. Ja tak czasami robie.
 
niewiem czy dobrze rozumiem ale otworz plik notatnikiem zapisz jako i tam daj nazwa.css. jak nie to ignoruj XD
 
Eksplorator > Narzędzia > Opcje folderów > Widok i odznacz 'ukryj rozszerzenia znanych plików'.
 
Dobrze mówicie - aktualnie tak robię.
Ale chciałbym bezpośrednio zmieniać nazwę - wylaczenie opcji w windzie jakieś?
Na drugim komputerze bez problemu.​
 
Proszę bardzo, a pod vistą/sevenem jak sobie radziłeś? :p
 
Proszę bardzo, a pod vistą/sevenem jak sobie radziłeś? :p
No właśnie pod sevenem to tak:
Start -> Panel sterowania -> Wygląd i personalizacja -> Opcje folderów -> Widok -> ukryj rozszerzenia znanych plików.
 
AJUlS.png

Macie poradniczek pod sevena:)
 
Last edited:
beka z Etana XDD

Podstawy obsługi komputera proponowałbym jeszcze raz przestudiować ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top