• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zmiana Wersji OTClienta [Protokół 7.6]

djkuba14

New Member
Joined
Mar 29, 2013
Messages
2
Reaction score
0
Siema
Gram w dblots (dblots.no-ip.org) i muszę zmienić w OTClient protokół 7.6 na 189.8 aby móc się zalogować jak to zrobić?
 
Wyslij mi na priv jakiś kontakt z tobą skype czy coś podobnego.
 
Poszukaj w plikach źródłowych otclienta funkcji odpowiedzialnej za wersję, zmień na odpowiednią, skompiluj. W lua zapewne to samo, czyli zmiany, ale bez kompilacji.
 
Zalogować się OTClientem na DBLa kiedyś się dało, zmieniając wysyłane id wersji (bodajże 18973, takie wybebeszyłem Hex Editor'em). Po drugie, protokół DBLa to teraz 7.72 (już z szyfrowaniem RSA), Nilan pozmieniał także kolejność i ilość pakietów wysyłanych podczas logowania - logowanie OTClientem jest do zrobienia, ale moim zdaniem nie warto - szkoda czasu, i jeszcze nie wiadomo czy się uda. Kiedy ostatnio próbowałem się zalogować zauważyłem też, że prawdopodobnie wysyłanie dodatkowych pakietów jest w antibocie, także może być trudno.
 
Witam, wykopuje temat.
Proboje pobocic na otclient dbl da sie ?
 
Back
Top