• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

zmieniam branze

Zduna ty już dawno zostałeś skreślony z tego forum, a przynajmniej z PB aaaa sory przecież i tak nie umiesz angielskiego ; o.
A tak na prawdę każdy robi to co lub co mu się opłaca i to co chce robić, ja bynajmniej siedzę w tibi bo jak narazie jest opłacalna jeżeli nie będzie graczy to z pewnością poszukam innych gier typu metin,tibia by tworzyć prywatne serwery na razie nie mam do tego głowy.
 
Jeżeli chodzi o Metina to .. można zarobić dobre pieniądze :)
 
Zduna ty już dawno zostałeś skreślony z tego forum, a przynajmniej z PB aaaa sory przecież i tak nie umiesz angielskiego ; o.
A tak na prawdę każdy robi to co lub co mu się opłaca i to co chce robić, ja bynajmniej siedzę w tibi bo jak narazie jest opłacalna jeżeli nie będzie graczy to z pewnością poszukam innych gier typu metin,tibia by tworzyć prywatne serwery na razie nie mam do tego głowy.

Sorry, że się wpierdalam i cię poprawiam, ale bynajmniej to nie przynajmniej.

Osobiście nic do ciebie nie mam :D.

@Topic
Podobno serwery metina są duuużo bardziej opłacalne niż otsy - więcej dzieci w to gra.
 
ej lol pierwszy raz w życiu widzę sweetiego bez donatora, to dopiero sensacja, a nie jakiś noob zduna

btw. ja też zmieniłem na napierdalanie w lola i uczenie się do matury, ale jakoś tak niespodziewanie lol trochę zaczął wpływać na czas poświęcany na to drugie, ale są plusy bo najczęściej grywam z takim ziomkiem co jest z kuwejtu, a studiuje na malcie i tak fajnie napierdala po angielsku dobrze
 
Back
Top