• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Znikające ciała

Status
Not open for further replies.

Encaitar

Ipe shinde miru?
Joined
Aug 9, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Witam, mam TFS 0.3.6 i mam pewien problem... a mianowicie po zabiciu gracza innym graczem ciało zabitego nie pojawia się...
Wie ktoś co może to powodować??
Za pomoc dziękuje

@EDIT
Już wiem czym jest to spowodowane, odkryłem że na tym TFSsie nie działa aol i chciałem go naprawić więc poszukałem skryptów w internecie... aol zaczoł działać ale ciała nie pojawiają się :D ma ktoś działający skrypt na aola?
 
Last edited:
pewnie chcial odpalic aola na enfo a nie wpadl na to aby zmienic 1 linijke w zrodle
 
@UP To że mam mało postów to nie znaczy że nie spotkałem się z tym że na enfo nie działają aole (nie mam enfo) -.-
pewnie chcial odpalic aola na enfo a nie wpadl na to aby zmienic 1 linijke w zrodle
A poza tym jak piszesz w temacie napisanym przeze mnie to zwracaj się bezpośrednio do mnie a nie urządzasz sobie mini chat....

Już sam sobie poradziłem, problem tkwił gdzie indziej, temat do zamknięcia.
 
Last edited:
Podziel się jak naprawiłeś, może ktoś kiedyś z tego skorzysta ;)
 
Wstyd się przyznać ale zapomniałem że jak da się /i 2173 to zrobi aola ale który ma 100 ładunków :) Dopiero potem skojarzyłem fakty :p
 
items.xml >
CTRL+F: 'amulet of loss' >
skasuj linijkę:
Lua:
<attribute key="charges" value="1" />

i już nie będzie tworzył się ze 100 ładunkami tylko 1 :)
 
Czemu nie napiszesz po prostu 'blagam, nie oceniajcie ludzi po ilosci postow', tylo nadajesz HEX'em? :(
 
@Sherlok
Ok dzięki :), ale wole stworzyć komendę że będzie mi tworzyć po 1 wszystkiego, bo jak bym miał kasować z wszystkiego charges to trochę by zajęło :p
@Chojrak
Na początku chciałem napisać coś w stylu "Że chciało Ci się to tłumaczyć" ale potem jakoś dostałem weny twórczej po przeczytaniu wypowiedzi zakius i jakoś tak wyszło :p
 
Przydatna strona :p, ale i tak trzeba stracić te 10s na włączenie skopiowanie i wklejenie dlatego nie każdemu się chce :)
 
Straszna prawda :(
Przez takiego 10s możesz się zagapić i np. wylać sobie jakiś napój na klawe :p, 10s może Ciebie kosztować kupno nowej klawiatury :)
 
@EDIT
Już wiem czym jest to spowodowane, odkryłem że na tym TFSsie nie działa aol i chciałem go naprawić więc poszukałem skryptów w internecie... aol zaczoł działać ale ciała nie pojawiają się :D ma ktoś działający skrypt na aola?[/QUOTE]

Masz Never Die Projekt ta ? :>
 
Już wszystko rozwiązane :), dzięki za zainteresowanie Zool :p ale nie mam Never Die Projek :)
Temat do zamknięcia
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top