• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Znowu mu tam nie pomogli ;p Spell -> Crash

Soul_Bullock

New Member
Joined
May 4, 2011
Messages
53
Reaction score
1
Znowu prosiłbym o pomoc dla kolegi gdyż tam wgl nie wiedzą jak się za to zabrać zacytuje:

"Od dłuższego czasu balansuje postacie właśnie doszedłem do guardiana (robie całkiem inny profy) i tu okazuje się że obojętnie jaki czar wpisze następuje CRASH! 0 błędów w consoli. Sprawdziłem czary na innych profach (poprostu wpisałem inne id w spells.xml) i działaja bez zarzutu. 0 crashów poprostu wszystko w normie. podczas gdy zaczynam ich używać na guardianie (nawet nie pojawia się żaden efekt) odrazu crash. wcześniej działały lecz teraz nagle przestały. czy ktos wie czym to może być spowodowane? nimczym innym się nie bawiłem prócz vocation.xml i własnie czarami, ale birac na logikę w innych profach też dużo zmieniałem a one działają bez zarzutu. Pomoże ktoś?? z góry thx :pP"

To jak wie ktoś czym to może być spowodowane?
A to z jego vocations.xml (jeżeli w tym tkwi błąd chociaż oboje w to wątpimy ;p)

PHP:
<vocation id="1" name="Guardian" description="a guardian" needpremium="0" gaincap="15" gainhp="30" gainmana="5" gainhpticks="0" gainhpamount="0" gainmanaticks="0" gainmanaamount="0" manamultiplier="1.5" attackspeed="800" soulmax="100" gainsoulticks="120" fromvoc="1"> 
        <formula meleeDamage="7.5" distDamage="1.0" wandDamage="1.0" magDamage="1.1" magHealingDamage="1.0" defense="2.0" armor="2.0"/> 
        <skill id="0" multiplier="1.0"/> 
        <skill id="1" multiplier="1.0"/> 
        <skill id="2" multiplier="1.0"/> 
        <skill id="3" multiplier="1.0"/> 
        <skill id="4" multiplier="1.0"/> 
        <skill id="5" multiplier="1.0"/> 
        <skill id="6" multiplier="1.0"/> 
    </vocation>
 
Daj link do tematu twojego kolegi.
 
Back
Top