• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zostane Hosterem

Dadekosk

New Member
Joined
Jan 15, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Witam Wszystkich, mam OTS'a grało średnio 100 osob ( Devon OTS ), ale teraz troche podupadł bo nie mam jak bugów naprawić na mapce, bo nie umiem poprostu.Chciałbym się podjąć hostownia jakiegoś poważniejszego projektu mój komputer+internet uciągnie z 200-300 osób, jest to komputer stacjonarny ale i tak stoji 24/7, OTS jest właczony jak chcecie sprawdzic stabilność, devonots.no-ip.biz na tą chwilę : Uptime: 197h 51m serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty, oczekuję w pełni zaangażowania, rl mapki, małej ilości bugów, jezeli się znajdą to żeby je odrazu poprawić, sms shop.
 
Mi też "stoji" 24/7, fajnie nie ?

Rozumiem, współpraca polega na tym, ja daje mape a ty odpisujesz po kilku dniach "wypierdalaj"?
 
Czyli jednym słowem szukasz osoby która da ci Rl mapę bez bugów i jeszcze za to zapłaci. Hmm interesujące.
 
UU .
Interesujące.
JaKIŚ wałek, zrobisz silnik wlożysz w to dużo sił, on ci to zajebie, wyjebie cię z teamu i on to wykorzysta, będzie na tym zarabiał.
Nie POLECAM .
I Spadaj na Tibia.net.pl <<>>Tam Noob się znajdzie :)
 
Nie odpisuje tak, sam na mojim ots'ie zarobilem 500+/-zł i dotatkowo jeszcze tego nie wypłaciłem, zarobki byly by podzielone od startu ots'a, czyli od poczatku miesiąca bo takto lepiej by mi było się rozliczać, nie ma chętnych to nie, szkoda ; )
 
bo nie umiem naprawić bugów, i nie znam się na mapach, i nie działa POI, ARENA, DEMON OAK i takie najwazniejsze, i nie umiem naprawić ; o, takto bym nawet tutaj nie pisał.
 
Moke ja? znam sje na otsach, zrobie ci fszystko a ty pohostujesz i po zarabiasz pieniaszki dobla?
 
Czy ja coś od kogoś chce na gotowca ??
Ukradłem cos komuś ??
Obraziłem kogoś ??
O co ci Chodzi Chojrak
Zobacz na moje założone Tematy : http://otland.net/search.php?searchid=1698685
Prosił o gotowca nie ??
Jedynie o skrypt : Jezyki na str. ale go nei dostałem
Pozdrawaim
##Down :
Chojrak ma racje..
Pierwszy raz cię widze na Tym Forum [...]
To co ty możesz wiedzieć ??
 
Last edited:
Back
Top