• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zrobcie takiego ots'a

Zer O

Banned User
Joined
Nov 18, 2010
Messages
504
Reaction score
5
War Ots -

Start Level : 30
-Eq srednie

z lepsza bronia typu [woi, hailstorm rod, lepszy sword 35+lv, power bolt]
Jeszcze lepsza od 42 lvl'a [Wand of voodo, underworld rod, bron 42+ / arbalest]
Tak zeby wbic 38 lv trzeba bylo grac z 1h~
od 38 lvl'a
Terra hur / Vis hur / exori mas / mas san ?

Zrob ktos War Server bez zapisu level'a / skili

Moze nie zarobicie duzo ale bedzie mogli reklamowac inne servery / lub dodac do sms shopa [bronie od 30 lvla te co normlanie mozna uzywac od 42 [np zeby mozna bylo od 35?] a te od 35 mozna bylo od 32

Macie gotowy pomysl :)
Levele 30+
ostateczni 45+ ale to sie szybko znudzi
 
Bez zapisu lvl'u czy skilli nie wejdą teraz ludzie i się nie dziwie, sam bym nie wbił, lepiej jak się zapisują skille i lvl, ale spadają mocno dość po deadzie.
 
Bez zapisu lvl'u czy skilli nie wejdą teraz ludzie i się nie dziwie, sam bym nie wbił, lepiej jak się zapisują skille i lvl, ale spadają mocno dość po deadzie.

Tu się mylisz ;p wejdą, sam bym sobie na takim warze pograł.
 
Jaka mapa wam pasuje? Rookgard czy coś w stylu NoobWara?
 
stary gesior moim zdaniem był do dupy, zero grywalnosci, multum stakow i przejsc jedno kratkowych w ktorych stales i tylko trzymales hota...
moge zrobic rook like edge or something similar
 
stary gesior moim zdaniem był do dupy, zero grywalnosci, multum stakow i przejsc jedno kratkowych w ktorych stales i tylko trzymales hota...
moge zrobic rook like edge or something similar


0 grywalności, 150 graczy 24/7
 
Jesli ktos sie podejmie moge tanio odsprzedac mape Edge Wara :)[Rook]
mapa idealna na male teamy / solo style


Bez zapisu lvl'u czy skilli nie wejdą teraz ludzie i się nie dziwie, sam bym nie wbił, lepiej jak się zapisują skille i lvl, ale spadają mocno dość po deadzie.

Jesli chcesz trenowac skill/mlvl pol nocy to lepiej idz pograj na normal pvp ...
 
Jesli ktos sie podejmie moge tanio odsprzedac mape Edge Wara :)[Rook]
mapa idealna na male teamy / solo style



Jesli chcesz trenowac skill/mlvl pol nocy to lepiej idz pograj na normal pvp ...


Tyy niezły jesteś, robisz temat "zróbcie takiego ots'a" po czym jak ludzie się zaczynają wypowiadać jaki by stawili, to nagle masz date do sprzedania o_O Ciekawy pomysł na auto reklame swojego produktu ;p

Xdddd
 
@up nie mam daty.
mam mape Edge Wara ... bo chcialem kiedys stawiac ale nie wyszlo a nie bawie sie w otsy ponad 1.5 roku

a 5 euro za taka mape to grosze
 
Ja mam przystosowaną mapę fibuli do Wara, całkiem nieźle wygląda, trochę mapuje, planuje od jakiegoś czasu zrobić jakiegoś OTSa.
Można gdzieś po taniości wykupić dedyka do war serwera?
 
Ja robię od jakiegoś czasu, ale z mapą custom.
Zaczynamy z 33 levelem, max level 60-70-80, zobaczę
 
@up
mam nadzieje ze bez zapisu lvla
I troche kiepski pomysl bo na 60 ue ;p

ja bym zrobil na twoim miejscu
zeby w +/- 1h wbijalo sie 45 lv na sd
potem znow 1h 50 na smp [dawal by o 10many wiecej?]
i z 50-51 30 lv ? a hity z ue toche lepsze niz z sd ale zato zeby bralo 95% many ^^
 
Po cholere kurwa limit lvla ?
poprostu maly exp zeby wolno wchodzilo ale zeby bylo poco wbijac te lvle codziennie -.^
 
Back
Top