• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zrobiliście coś w sprawie ddosów ?

haha te fifara weed dzieciaku(nie wiem ile masz lat ale jak cie mozna nazwac inaczej postepowanie dzieciaka he) jak to czytasz to wiedz ze masz cos na bani jak caly czas sie spinasz i chcesz cos rozpierdolic, rozumiem ze masz wyjebane w caly swiat chcesz szybko cos rozpierdolic ale moze byc chujowo z tym lansem
 
@Weed
Polecam takie gniotki:
2011-09-28_20-45-06-1791696372-gniotki.JPG
.
Jak będziesz miał ochotę coś rozwalić to weź w łapę i ściskaj.
 
[2013-03-22 14:44:20] Weed: bez spiny
[2013-03-22 14:44:23] Weed: odbieraj.
[2013-03-22 14:44:25] Weed: mam interesik.
[2013-03-22 14:44:35] Weed: bedziesz zadowolony , sry za spama :)
[2013-03-22 14:44:41] *** Rozmowa od Weed ***
[2013-03-22 14:44:44] Weed: n o kurwa!
[2013-03-22 14:45:24] Weed: Daj mi chociaz jak taki koks jestes
[2013-03-22 14:45:26] Weed: ip swojego ots'a.
[2013-03-22 14:45:32] Weed: albo jakiegos innego hardkorowego kurwa!
[2013-03-22 14:45:37] Weed: chce napierdalac... robic rozpierdol.
[2013-03-22 14:45:38] Weed: czekam.
[2013-03-22 14:45:42] Weed: Ave , wEED.

haha

Napierdalać to będzie miotłą za kilka lat.
 
A wy nadal wierzycie że to on? ...
Przecież to do chuja nie weed.
 
siedziałem z nim na vencie kiedyś i liczyłem do 3 a on wypierdalal narozie i inne otsy ;d
 
po: isup.me/telania.net możesz wywnioskować że nie zrobiliśmy nic z DDOS. Jak Ci jebnie botnet 10+GB/s to Ci żaden FW nie pomoże bo sieć i tak się zapcha ;p
 
Ta bo znalazł buga w silniku i wypierdalał taka prawda sam jak miałem server to na początku tak mi robił potem kapłem się że mam buga wywaliłem go i potem pisał "wyjebe ci otsa o 20" itd i już nie miałem laga więc wątpię w to że to on.
Dużo mówi mało robi .. ; ) A jak hosteam pada to dragonara ich na 99 % taki botnet nie wyjebie :)
 
Podobno Weed bombarduje Telania.net :(

czyżby znów nabrał sił ? większe możliwości? :(
 
Last edited:
Ja pierdole skończcie z tym weedem przecież do chuja on tego nie robi ^^
 
Jak tam bardzo chcecie to kupcie sobie tego botneta, łatwo dostępny jest cza tylko chęci i sił! :)
 
Ja bym na Waszym miejscu się wstrzymał miesiąc ze stawianiem projektów, OVH coś szykuje:
Oles ‏@olesovhcom
#Ovh #DDoS how much attacks do we mitigate during 24 hours ? green=input=dirty, bleu=output=clean pic.twitter.com/gEXvLLRXjp

Michal Kulesza ‏@trou_me
@olesovhcom does that mean that I can feel safe hosting gameserver in OVH? Do you automatically cut off attacks or you still turn off srvrs?

Oles ‏@olesovhcom
@trou_me we are working on the "safe hosting" for web, game, cloud etc. I hope in 3-4 weeks we change the contrat to include it.

Myślę, że przy ich wielkości (nie umiejszając hosteamowi - chłopaki się bardzo starają no ale to jednak nie ta kasa za nimi stoi) może pojawić się coś bardzo ciekawego.
 
Ja bym na Waszym miejscu się wstrzymał miesiąc ze stawianiem projektów, OVH coś szykuje:


Myślę, że przy ich wielkości (nie umiejszając hosteamowi - chłopaki się bardzo starają no ale to jednak nie ta kasa za nimi stoi) może pojawić się coś bardzo ciekawego.

Jeśli chodzi o OVH, to ja przestałem wierzyć w ich bajki już 2 lata temu.
 
Jeśli chodzi o OVH, to ja przestałem wierzyć w ich bajki już 2 lata temu.

jakieś szczegóły? ja byłem zadowolony :) kilka osób, które korzystały z mojego proxy postawionego w OVH również.
 
Sugerowanie że OVH kiedykolwiek dotrzymuje obietnic związanych z ochroną danych, o jak śmiechłę.
 
Sugerowanie że OVH kiedykolwiek dotrzymuje obietnic związanych z ochroną danych, o jak śmiechłę.

Specjalista jakiś się znalazł widzę, może coś więcej na ten temat napiszesz?
 
Back
Top