• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zrywanie polaczenia z MySQL

Lukanio

### Own3D ###
Joined
Nov 25, 2008
Messages
325
Reaction score
6
Mam zamiar dodac funkcje reconnecta do TFS 3884 i chcialbym sie dowiedziec jak moge sprawdzic czy ta funkcja bedzie dzialac prawidlowi , czyli po prostu jak zrobic zeby zostalo zerwane polaczenie.

Dziekuje i Pozdrawiam
 
Selvest , myslalem nad zmiana passow do mysql w configu i /reload config a potem znowu na dobre i znowu reload .. bo na tym dedyku mam pare OTSow i nie moge po prostu mysql resnac bo all pojdzie sie walic... a moze zmiana bazy danych? :D
Mowisz ze w tym rev 4449 nie dziala to jeszcze tak jak powinno? :/
 
TFS traci połączenie z bazą danych? Jeśli tak, to sprawdź kiedy... jeśli nie wiesz, to problemu nie ma i nic nie musisz robić.
A jeśli wiesz kiedy traci to testuj używając powodu przez który tak się dzieje ;-).
 
@Samme
Na nowym dedyku ( zmienilem my.cnf ) narazie jest GIT , ale wole sie zabezpieczyc bo zaraz wyjade na tydzien i nie chce zeby mi padlo to polaczenia - wiadomo server Online a ludzi nie moga zalogowac , a sam sie nie resnie.
Dlatego wole miec cos na zapas :D Prosze jeszcze 1 skryptera o kod - jezeli padnie polaczenie do MYsql to wylacz serva ( ale to byla by ostatecznosc ! )
 
Daj do domku 150k ~ itemów w BP i walnij /save. :D

A jeśli chodzi o wyłączanie serwera to przy attempie do reconnecta (bo TFS raczej taki wypala! tylko nie działa dalsza część), dodaj exit(0).
 
A nie posiada ktos dzialajacego Reconnecta do TFS?
Albo jakies porady odnosnie my.cnf - to co mam narazie dziala 0 zrywania ale mimo to boje sie xD
 
Ja mam ale nie za darmoszke, niestety. Jeśli jesteś zainteresowany to PM, nie można publicznie dokonywać handlu żywym kodem.
 
Jest jeszcze inne rozwiązanie. Powierz komuś (np. mi) passy i Ci resne jak będzie taka potrzeba ;)
 
Daj do domku 150k ~ itemów w BP i walnij /save. :D

A jeśli chodzi o wyłączanie serwera to przy attempie do reconnecta (bo TFS raczej taki wypala! tylko nie działa dalsza część), dodaj exit(0).

No to mamy kolejną lukę w tfs'ie
To teraz wracamy do źródeł, piszemy następne ograniczenie, ustawiamy nową wartość w configu: max_items_per_bp = 2000
W sumie ktoś mógłby odpowiadać za luki w tfs'ie i na bieżąco dopisywać limity do kodu źródłowego tj. exhaust na vipliste, max itemow w bp, exhaust na set outfit/mount, nawet exhaust w zakresie talkactions bo samo !online/!exp w jakimś stopniu zamula serwer spamowane 100 razy na sekunde.
 
Jakby elfowi ktoś płacił za to to by nie było błędów. Ty chcesz dobrego tfsa za darmo...
 
No to mamy kolejną lukę w tfs'ie
To teraz wracamy do źródeł, piszemy następne ograniczenie, ustawiamy nową wartość w configu: max_items_per_bp = 2000
W sumie ktoś mógłby odpowiadać za luki w tfs'ie i na bieżąco dopisywać limity do kodu źródłowego tj. exhaust na vipliste, max itemow w bp, exhaust na set outfit/mount, nawet exhaust w zakresie talkactions bo samo !online/!exp w jakimś stopniu zamula serwer spamowane 100 razy na sekunde.

max_items_per_bp = 2000 <- gdzie to wpisac dokladnie czy podmienic ?
 
Jakby elfowi ktoś płacił za to to by nie było błędów. Ty chcesz dobrego tfsa za darmo...

Jak będzie mi potrzebny to kupię donatora. Póki co sklejam sam po mału projekt otsa i jeszcze mi aż tak pilnie najnowsze trunki 0.4 nie potrzebne.
 
to moze ja utne te zarty i powiem gdzie to wkleic - wklej to do configa, pamietaj tylko, ze w takim stanie i tak nie zadziala
 
Back
Top