• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Związki partnerskie i tym podobne, co o tym sądzicie (konstruktywna dyskusja)

Iranimes

Lua Zawodowiec
Joined
Jul 10, 2012
Messages
717
Reaction score
12
Jako, że na PB boardzie co raz więcej tematów typu 'problem w skrypcie' 'zapraszam na moje super evo prosto z neta gotowiec', to zakładam sobie ten temacik.

Co o tym sądzicie?

Na początku chcę powiedzieć, że trzeba być ostrożnym by nie doszło do tego co we Francji (że mają być związki małżeńskie homo + możliwe, że będą mogli adoptować dzieci)

To ma swoje plusy i minusy, bo faktycznie problem dzieci w domu dziecka by się zmniejszył bo było by sporo adopcji.. ale czy dziecko by chciało mieć 2 tatusiów albo 2 mamusie? albo 2 transwestytów? Czy to nie było by krzywdzące?

A druga sprawa, to, żemam już dość, już rzygam tą 'tolerancją', dojdzie do tego, że nie będzie można powiedzieć NIE homo bo od razu będą gadać 'o, homofob', ktoś powie "nie zgadzam się na adopcje dzieci przez homo" to zaraz go zajadą, że jest homofobem...

wgl nagonka na tą pani poseł z pis'u za to, że na spotkaniu ze swoimi znajomymi, czy tam wyborcami powiedziała to co myśli... no bez przesady, to co, jest osobą publiczną co nie znaczy, że gdzieś indziej nie może mówić tego co myśli, zresztą w tej kwestii ją popieram. Co innego jakby to powiedziała np. w wywiadzie, ale też moim zdaniem nic złego nie powiedziała.


Śmieszne jest to, że dojdzie do tego, że ludzie nie będą mogli nic powiedzieć bo ich zajadą o nie tolerancje, no i jeszcze to.


Btw dla mnie grodzki będzie grodzkim, który ma problem z samym sobą, a nam wpierają, że to my mamy problem bo tego nie rozumiemy.


samme/dd/elf jak chcecie to wyjebcie temat w pizdu tak jak sejm wyjebał w pizdu dyskusje o związkach partnerskich, czego moim zdaniem nie powinien robić.
 
Niech robia co chca, ale nigdy sie nie zgodze na wychowywanie dzieci przez homoseksualistow. Dziecko potrzebuje oparcia w obu plciach, ojciec i matka przekazuja dziecku wazne cechy psychiki, schematy dzialania i daja to co mu potrzebne. Nie jestem homofobem, ale dziecko wychowywane przez 1 plec (znam wiele takich przykladow) moze miec w zyciu problemy. Brak energii meskiej/kobiecej powoduje rozwoj psychiczny tylko w 1 kierunku. To nie regula, ale to czeste zjawisko. Potem sa sfeminiziwani, niedowartosciowani faceci, niepotrafiace okazywac uczuc kobiety, depresje itp. Nie chce generalizowac dlatego powtarzam - to nie jest regula. Co do wspolnego majatku, intercyz, legalnych zwiazkow itd - mam to gdzies, niech robia co chca :)
 
Dziecko i 2 ojców? Teraz są takie czasy, że gdyby to przeszło to wzrosłaby tylko liczba samobójstw w wieku gimnazjalnym xd.
 
Transwestyci??? - to już są niestety osoby z głębszymi problemami. Człowiek nie powinien zmieniać sobie płci. Jeżeli ktoś ma wątpliwości kim jest to radzę zajrzeć do majtek i odpowiedź gwarantowana.

Homo??? - ja tam nie mam nic przeciwko, kogoś życie, kogoś orientacja seksualna, mi nic do tego. Ludzie za dużo problemów robią jeżeli chodzi o ten temat i za dużo gadają. Przecież jak kogoś poznajemy i dobrze nam się z tą osobą gada to np. jakbyśmy się dowiedzieli, że jest homoseksualistą to mielibyśmy zerwać z tym kimś kontakt? Homo nie włażą hetero w drogę to czemu hetero mają uprzykrzać życie homo?

Adopcje przez transwestytów/homo??? - ja wiem, że oni mogą mieć jakieś prawa i mają swoje poglądy i orientacje... ale omg... skoro są ludźmi i mają w sobie człowieczeństwo to chyba nie chcieliby żeby adoptowane przez nich dziecko w przyszłości cierpiało? Powinni sobie zdawać sprawę, że skoro z nich się śmiano i ich wyzywano ponieważ byli inni (w większości przypadkach tak jest) to co takie dziecko w przyszłości będzie miało? W ogóle w tym temacie nie powinno być dyskusji - nie i kropka...
 
jebac gejostwo, kara smierci dla nich - trzeba jeszcze tylko policje religijna odpalic w polsce zeby ich wyłapywała identyko jak w emiratach


mało konstruktywnie napisałem, jednak mój post jest taki głupi jak temat wątku
 
Związki partnerskie facet+kobieta jak najbardziej - wspólne życie, bez ślubów i tego typu pierdolników.
pedały, tranzystory i inne podludzie do pieca, albo do zoo i bilety dla innych pojebów żeby mogły se pooglądać ruchanie w kakao w klatkach.

To moje zdanie, wiadomo - najlepsze i najrozsądniejsze.

Pozdrawiam Prawilnych.
 
I odpowiedzieć jak za czlowieka...

nie dojeżdzaj tutaj lancka tylko wypowiedz się do tematu.

#temat

związki partnerskie nie jestem za, bo to doprowadzi do tego, że nikt nie będzie chciał wchodzić w związek małżeński, a po za tym to może się potoczyć jak się stało we Francji,gdzie niby mają oni mieć prawo do małżeństwa i adopcji dzieci
 
Back
Top