• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Życzenia

Kurczok

Newbie
Joined
Oct 22, 2009
Messages
497
Reaction score
4
Jako że trochę czasu spędzałem na forum i poznałem kilka osób chciałem życzyć wszystkim użytkownikom PB wesołych i spokojnych świąt spędzonych z rodziną a nie przed tibią oraz szczęśliwego nowego roku spędzonego w gronie znajomych lub bliskich.

Ponadto chciałem dodać że warto by pomyśleć o przyszłości i część zarobionych pieniędzy z ots powoli odkładać na starsze lata. Pewnie wielu z was wyśmieje to co napisałem ale może ktoś się zastanowi i uzna że faktycznie warto.
 
Ja również chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom PB wesołych, radosnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku :)

PS. Kurczok, z tym odkładaniem to na 100% masz rację, bo później te pieniążki na prawdę mogą się przydać, a teraz jako gnój pewnie wyda się je na pierdoły. Ja w każdym bądź razie wszystkie pieniążki z OT wpłacam na swoje konto, a jak potrzebuję to wyciągam sobie jakieś małe kwoty, np. po 50zł :D
 
Dobra, wesolych swiat!
I zycze wam zebyscie w koncu ruszyli dupy i zaczeli pracowac na te swoje OTS, a nie scigamy paczke z tnetu prosimy starszych kolegow zeby nam ustawili dedyka, siedzimy i ciagniemy kase.
Kazdy biznes musi sie rozwijac ten tez i mam nadzieje, ze od przyszlego, nowego roku cos sie zmieni.
Albo ja cos zmienie.
Ja w każdym bądź razie wszystkie pieniążki z OT wpłacam na swoje konto, a jak potrzebuję to wyciągam sobie jakieś małe kwoty, np. po 50zł :D
Ja tez... gdzies 2-3x dziennie bo sie zawsze wodka konczy :<
 
Last edited:
★ * *
* ★
✫ ¤ * ✭

(¦) … … … …_,,,,_
(¦) … ……,' ¨¨¨¨¨ _`; , _
(¦) … … / ¨ ,-'` .. _ , \/¨ \
(¦) … …/¨ ,`. _,- '` ¨ ¨ C/
(¦) … …|¨; ,' ¨ _ ¨¨_ ¨¨¨ \
(¦) … …\¨\/ ¨ ¨ A _ A ¨ ¨ |
(¦) … …) /' , ¨¨ ¨ Y ¨¨ ¨ ,'
(¦) … /` \..>, _ ¨ v _ ,<
(¦) … \__//´… ````` …`\
(¦) ………|… / , ¨ ¨ ¨, \… |
(¦) ………\… \ ¨ ¨ ¨ ¨ /… /
(¦) ……… \… |¨ ¨ ¨ ¨|… /
(¦) ……… |\,,/ :: :: : \,,/|
(¦) ……… ;"""""""""""""""" ;
(¦) ……… | """"""""""""""" |
(¦) ……… ; , - ,_, - , ¨ ¨ |
(¦) ……… ( _ )= ) ¨ ¨ '|
(¦) ……… |' - /T\ - ´¨ ¨ ¨|
(¦) ……… |. // " \\¨ ¨ ¨ ¨|
(¦) ……… |.´ ¨ ¨ ` ¨ ¨ ¨ |
(¦) ……… |¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨\
(¦) ……… / , ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ \
(¦) ………| : : : ,¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨`,
(¦) ………| : : : : , ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ `,
(¦) ………| : : : : : ,¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨, : \
(¦) ………\ : : : : : ¨ ¨ ¨ ¨ , : : : : |
(¦) ……… `-: : : ¨ ¨ ¨ ¨ ¨, :: :: : /
(¦) ……………`-,_ ¨ ¨ ¨ ¨ : : : : :´
(¦) ………………… `-, __ : : : ´

¤ * ✭
* ★ ✰
 
Także życzę wszystkim ciepłych i wesołych świąt w rodzinnym gronie ;)
No i oczywiście dobrego jarunku i piwka na pasterce : )
 
Dużo szczęścia, eee... to banalne. Dużo seksu, aaa... to normalne. Dużo kasy, yyy.... nie wiem skąd. Oj po prostu wesołych świąt!
 
Back
Top