• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.5][MODS] - Guild War (Pomocy) - Poszukuję!

Shakaal

;x
Joined
Mar 12, 2009
Messages
270
Reaction score
5
Location
Rzeszów/Poland
Witam, jak wszyscy wiecie trudno jest znaleźć skrypt pod Tibie 8.5 z dobrym Guild-warem. A więc zwracam się do was o zamieszczenie tutaj takiego skryptu. Nie chodzi mi o zwykły skrypt, tylko taki że kilka gildi może się w nim bić np;

Ruthless vs asdd
asdd vs Xonia
xonia vs Ruthless

Na zwykłym tak się nie da.. Proszę o pomoc. : S
 
To Piotrka praca. Chciałbyś w przyszłości pracować za darmo? No chyba nie więc nie wiem dlaczego skrypty traktujesz jak prace charytatywną.
Rozumiem są zwolennicy open sourca którzy pracują za dotacje itp. i chwała im za to, ale są też tacy co wolą konkretne pieniądze
 
ciekawe czy tylko nasi kochani rodacy są materialistami? raczej w to wątpię
no i ciekawe czy Ty byś chciał za darmo pracować?
 
kacpersky*

Myślisz że mało szukałem? Codziennie patrzyłem żeby znaleźć.
No cóż. Polacy materialiści :p


To się wyprowadź za granice i tam szukaj debili co Ci za darmo zrobią... Raczej wątpię żebyś kogoś znalazł...
 
A co mnie interesuje jakiś wypas? ;O
Currently there are 330 players online on WypasOTS gameworlds and no player on WypasWar.

No wow wielki wyczyn 330.
U Fraglesa grało 600 osób.
Na Hunterze 800.
 
A co mnie interesuje jakiś wypas? ;O
Currently there are 330 players online on WypasOTS gameworlds and no player on WypasWar.

No wow wielki wyczyn 330.
U Fraglesa grało 600 osób.
Na Hunterze 800.

Co ma ilośc ludzi to tego czy sie coś robi dla kasy czy nie :confused:
 
Ale gdy by nie ten "Elf który to robi dla kasy" to założę się ,że mało kto by miał OTS na 8.3+ .
A te dzieci Tibi co zakładają dziennie min 2 tematy nie miały by co robić.
Ciekawy jestem co by robił np taki Koci1994 albo Puskin czy betasyf?
Prawdopodobnie kilka razy dziennie przed Klientem CipSoftu brudził by monitor.
Więc sie zastanów co piszesz bo pracować za darmo do końca życia nie bedziesz?
 
Back
Top