• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial A ile ten dedyk kosztuje, a ile udzwignie...

Status
Not open for further replies.
Widzę że nigdy otsa własnego nie miałeś jak zadajesz takie banalne pytania. Co do twojego pytania to rl + małe evo do 150 osób

własnego miałem i to chocho :D tylko nigdy u siebie nie byłem :p zawsze u kogoś :thumbup:
 
kulfon, nic ci nie da ze masz vpsa nawet 10 gb ramu :D
jak ci sie trafi csowicz to nawet 10 gb ramu ci nie pomoze :D
vpsy sux
 
to nawet jak nie trafi, to ktos do kupi albo coś ^^
mój chodził 2 tygodnie dobrze vpsik, kupił jakis leszczu i od razu scinki ...
musialem dzwonic do nich zeby mnie na inna maszyne przeniesieli
 
Są szanse, że się nie trafi :).

raczej mi się trafiło <_< , real mapa włącza się 5-10 minut , przy tym pada apache , kiedy się już włączy można jakoś podnieść apache lecz chodzi z prędkością wody w klozecie około 5 minut włącza się jedna podstrona ;)

powiem tyle vpsy nie sa do rl map :p , jedynie tam można postawić evo do 60 mb lub inna mape bo już próbowałem wtedy wszytko chodzi elegancko


popieram do rl mapy są sux, sux , sux :D
 
raczej mi się trafiło <_< , real mapa włącza się 5-10 minut , przy tym pada apache , kiedy się już włączy można jakoś podnieść apache lecz chodzi z prędkością wody w klozecie około 5 minut włącza się jedna podstrona ;)

powiem tyle vpsy nie sa do rl map :p , jedynie tam można postawić evo do 60 mb lub inna mape bo już próbowałem wtedy wszytko chodzi elegancko



popieram do rl mapy są sux, sux , sux :D

bo do rl map są najlepsze serwery dedykowane co mają nawet po 8GB RAM :D
 
ok , ale ty płacisz opłatę instalacyjna ok? bo jak na razie nie dysponuje taką kwotą ;)

Wszystko masz dokładnie wypisane na stronch, które oferują takie serwery. Zamiast zadawać głupie pytania poświęć 5 minut na przeczytanie owych informacji.
 
Wszystko masz dokładnie wypisane na stronch, które oferują takie serwery. Zamiast zadawać głupie pytania poświęć 5 minut na przeczytanie owych informacji.

On pytał Liona czy zapłaci za install...
 
On pytał Liona czy zapłaci za install...

Wiem, jednak co chwila zakłada temat, czy ten ots udżwignie 100. 500,a może milion osób. Jeżeli chce się zrobić coś porządnego i trwałego to wiadomo, że trzeba coś zainwestować tymczasem on cały czas płacze jakie co jest drogie.
 
Last edited:
Jest tutorial więc na co tyle gównianych pytań tutaj zadajecie ._.? Kupcie sobie łącze 1Gbit/sec do swojego serwera pod tfs-a i apache i spierdalajcie ... Nikt wam nie powie ile ludzi serwer udźwignie, nikt tu nie jest raczej aż takim specjalistą do spraw waszych zasranych łączy które są niepotrzebnie zapychane gównianymi pakietami o tematyce tibijskiej.

Tyle odemnie.
 
kulfon, gdzie tego vpsa kupiłeś?
logout? czy sdc?
 
logout. widać po tym jak skopiował opis z ich oferty

Logout:

# Lokalizacja: Polska - Góry Tarnowski
(ping 91.210.128.195)
# 250 GB dysku twardego
# Brak limitu transferu miesięcznego!
# 2048 MB - gwarantowany RAM
# 3096 MB - maksymalny RAM
# Procesor - AMD Phenom(tm) II X4 965 - 3.4 GHz

Kulfon:

# 250 GB dysku twardego
# Brak limitu transferu miesięcznego!
# 6 GB - gwarantowany RAM
# 7 GB - maksymalny RAM
# Procesor - AMD Phenom(tm) II X4 965 - 3.4 GHz lub Intel Core i7 860 - 2.8 Ghz ( nie wiem który wybrać , który bedzie lepszy )
# Łącze 50 mbit
 
Potrzebuje stronę oferującą VPS'y z windowsem, za grosze, nie ważne parametry ważne żeby był windows.

zna ktoś ??
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top