• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

adaria.mine.nu

Status
Not open for further replies.

koob

Fuck me. I`m famous.
Joined
Apr 27, 2009
Messages
1,517
Reaction score
27
Location
pln
Ma ktos kontakt jakis do ownera ?
 
UUUU
Widze, że wam Layouta Zajebali [...]
Złodzieje :D
 
Last edited:
nawet kurwa noobek nie zmienil google analytics id..
 
Looknijcie na moje visitor messages.
 
lols ;) mówię Ci jebaj go

Nie lubie takich mend co nic swojego nie potrafią zrobić tylko wszystko kopiują :eek:
 
lols ;) mówię Ci jebaj go :p

Tylko co ja mu moge zrobic.. ? Tlumaczen, ze copyrajted nie rozumie. Tlumaczy, ze skopiowal tylko 99%, a copyrajt dotyczy tylko 100%.. Poszlo zgloszenie do firmy od ktorej laya kupowalem, ale watpie zeby cos zrobili.
 
Potraktuj go metasploitem :) jeśli chodzi o to czy coś zrobią, też wątpię.
 
wystarczy ze kupi go od 4templates i nic nie bedzie mozna mu zrobic, ale niezle kurestwo, podobnie jak melanie kopiowal ktos z polish boardu i udostepnial
 
wystarczy ze kupi go od 4templates i nic nie bedzie mozna mu zrobic, ale niezle kurestwo, podobnie jak melanie kopiowal ktos z polish boardu i udostepnial

Jak kupi i przerobi z tamtego zrodla to nie mam nic przeciwko, tylko chlopak mi kurwa pisze, ze noob jestem bo laya w PS mam, a nie w dreamweaverze.. Tylko u niego nawet kurwa moj google analytics jest.



EDIT: jak kogos tez boli takie kurestwo to mozecie mu zostawic visitor message. Niech otland wie, ze to noob thief.
 
z tego co pamietam to Technic mu cos konfiguruje na serwerze za pieniadze ;( a wiadomosc zostawilem
 
@UP [...]
Chuja to jest Layout Tiberi a nie twój Idioto !!
Więc nie wymiguj się ze sprawy !!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top