• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

adaria.mine.nu

Status
Not open for further replies.
Czekaj musze zobaczyć bo kiedyś wchodziłem na różne ots-y żeby zobaczyć czy ktoś ma fajny lay i w kilku był taki.
 
@up
Eh, texon dzieciaku =/...
#Oftop
kr3h97zzjcxs4ip0sym9.png
 
tak szczerze to ja widzialem identyczny layout na serwerze, ktory mial kiedys reklame na hunted.pl xD
 
Jak ktos go kupil ( tak jak ja ) i sobie przerobil to nie mam nic przeciwko. Ale jak ktos bezczelnie podpierdala i mowi, ze kupil to 'nie zniese'. Porownajcie ten L2, a moj. Na adari nawet belki z moja czcionka sa - account, menu, community.
 
Darqnies.
Już nie bede mówił ile razy prosiłeś mnie, żeby zrobił ci SSH ...
 
tak szczerze to ja widzialem identyczny layout na serwerze, ktory mial kiedys reklame na hunted.pl xD

a imię jego było erbala.com

serwer bosala od tibi.pl albo jego kumpla.
swojego czasu pisał do mnie maile czemu mu crashuje xD
 
No, a ty byłeś tak zajebiście zapracowany robieniem swojego 10000zł/miesiąc, na swoich trzech zajebistych OTS, że nie miałeś czasu.

h12vfmu5t6k9432lttuk.png

(obrazek z mojego poprzedniego post'a dla przypomnienia)

Ja nie mam co ukrywać, prosiłem o miejsce na twoim dedyku, rozmawiałem z tobą, niestety nie doprosiłem się - trudno. Znalazłem swój ciepły kącik u kogo innego, kto okazał się mniejszym "dzieciakiem" :).

#edit
Później zapytałem jakie to on 3 OTS ma, na co odpowiedział:
texonia.pl/tibia-net.pl/tibia-net.eu/avataria.pl/cyberia.pl/
 
@up no to świetnie [...]

Wcale nie wyciągałem 10tyś, dużżżo mniej mam ...
 
Jak widać cybera.pl już down ;O, ale mniejsza o to :).

Wybacz, historia w mirandzie nie kłamie =). W zasadzie nie dziwie się, dlaczego twoje OTS padają, real mapka (z pyre, okel czy czymśtam) kupiona za 30zł "od kolesia".
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top