• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ahmm Pytanie do was

Ja wystartowałem ze swoim RPG i grało 10-12 graczy...
może jakby to była ta wcześniej mapka SadTeamMapper (która ważyła 16mb+, było w niej dużo fajnych questów, terenów to może by więcej graczy grało) żadnego zysku z tego nie miałem...
 
Bo powstaja te jebane servery z Real Mapa : /

Czemu powstają serwy z rl mapa i ostatnio z evo?

Bo ktoś się bawił w hackowanie i udostępnianie gotowych dopracowanych serwerów dzięki temu każdy noob może postawić sobie otsa musi mieć jedynie 2 poradniki z TNP i tyle.

Więc obwiniać można jedynie te osoby które takie serwery udostępniają na forach.
 
Ja wystartowałem ze swoim RPG i grało 10-12 graczy...
może jakby to była ta wcześniej mapka SadTeamMapper (która ważyła 16mb+, było w niej dużo fajnych questów, terenów to może by więcej graczy grało) żadnego zysku z tego nie miałem...

Moja miala 37 Mb xD
 
Ja mam prawie 80 MB Custom mapki i sie nie chwale :p
chwilowo wycinam i dodaje do rl mapki:p
 
Z otsami rpg jest taki problem że ciężko jest je zabezpieczyć przed botami a co to za przyjemność gdy jedne osoby robią questy i męczą się manualnie a inni włączą bota i mają wszystko gdzieś. Poza tym często dobre serwery RPG upadają tuż po starcie ponieważ nie serwery nie są odpowiednio zabezpieczone.

No i nie zapominajmy ots na którym w sms shopie jest tylko pacc nie przynosi zbyt wielkich dochodów.
20 osób i wystarczy na opłaty jakiegoś Dedyka z Kimusufi ;)
Ja tam mam dużą satysfakcję jak sam coś zrobię na mapce.
 
20 osób i wystarczy na opłaty jakiegoś Dedyka z Kimusufi ;)
Ja tam mam dużą satysfakcję jak sam coś zrobię na mapce.

Może i wystarczy tylko czy ci gracze zostaną na kolejny miesiąc na serwerze bo prawda jest taka że po jakimś czasie zaczną szukać serwera na którym gra więcej osób.
 
Ja mysle ze duza ilosc graczy zalezy od szczescia postawisz gowno w ktore nic nie wlozyles od siebie i moze przyciagnac mase ludzi mozesz sie narobic jak wol i moze ci grac 10 osob tak samo z tym gownem to zalezy od ludzi czy beda chcieli grac czy im przypadnie do gustu. Np. taki Kowalski wchodzi na serwer zaczna grac spodoba mu sie zaraz sciaga kumpli. IMHO musza wejsc odpowiedni ludzie ktorzy sciagna duza ilosc graczy. Bo wejdzie ci ktos kto np. sciagne 2 osoby lub wejdzie taki co sciagnie ci i 30 osob a te 30 osob sciagnie kolejnych itd. itd. Chyba ze samemu zna sie jakiegos obrotniaka ktory zna mase ludzi chetnych do gry.
 
Back
Top