• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

BEST TANKER ED/MS

AIVENN IS BEST TANKUJE GAJS
tanking 330300303 ppl in wm which is not even able TO TANK FKING CHEATER XD
 
1.Zephiro Jeden
2.Zephiro Dwa
3.Zephiro Trzy
4.Zephiro Cztery
5.Zephiroo
6.Zep Hiro
7.Sunday :DDD
 
Tanking on shadowcores? Ue 800dmg, sd 500 dmg, max frigo/max tera 600 dmg but ye tanking ha ;d
 
NOMINOWANI :
1) Sheous Mursu
2) Kabanos Companieros
3) Mr Sephus 400lvl
4) Stone Skin Amulet 420 lvl +
5) Deszczu Strugi
6) Tomkovsky
7) Ganja Assasin
8 ) Sancoord
9) Vinzor Crusade
10) Magnus Aka Qlimax
11) Kaynder
12) Calka Wszechpolak
13) Smutsiq
14) Fatima Skyland 460 lvl +
15) Siusiak Wladca

To żeś pojechał po bandzie jak mojego Magnuska wystawiłeś do takiego składu.
1) <- to jest żart w chuj
2) 330 ed bez ssow (grałem z nim wiec wiem co mowie)
3) Porównujesz mnie z 400 magiem, który ma o 600 hp więcej ode mnie ale ok, każdy byłby takim tankiem jakby miał 400 lvl i skrypt na ssa
4) nie kojarzę
5) żegnam
6) nie kojarzę
7) nie kojarzę
8) nie kojarzę
9) kilka razy na inq może widziałem?
11) nie kojarzę
12) nie kojarzę
13) nie kojarzę
14) best tank? bo ma lvl i tyle
15) typ od mursa, co tu wiele o nim gadać

Jak już robisz jakieś rankingi, to zrób od lvl do lvl bo nie ma co porównywać 290 eda z 400 msem
 
Czuję się urażony jak mnie porównujesz do takich gówien
Ja grałem z Tobą i NAPRZYKŁAD z Kabanem czyli nr.2
to Jakoś Kaban stał zawsze dłuzej niż Ty i zawsze miał ssa i ludzia kupował za własny chajs.
i nie 330 lvl a bodajze 310. a Jak się biliśmy przeciwko to zawsze Było Cieżko Kabana zajebac nawet na tym jego 220 msie na ssa jak stał.
Dalej, zreszta jak grałes w Banitio to byłeś tam Zerem.
Ale magnus to ten co 300 ekiem od 4 pada ;ddddddd
 
Ja grałem z Tobą i NAPRZYKŁAD z Kabanem czyli nr.2
to Jakoś Kaban stał zawsze dłuzej niż Ty i zawsze miał ssa i ludzia kupował za własny chajs.
i nie 330 lvl a bodajze 310. a Jak się biliśmy przeciwko to zawsze Było Cieżko Kabana zajebac nawet na tym jego 220 msie na ssa jak stał.
Dalej, zreszta jak grałes w Banitio to byłeś tam Zerem.
Ale magnus to ten co 300 ekiem od 4 pada ;ddddddd
i powiedzial to jakis no name, a po 2 mowisz o sytuacji z przed pół roku, bo ostatnio z kabankiem w too late'ach gralem jak gral edem, a teraz rp.
 
po 3 widać ze nigdy nie byles ze mna na zadnej akcji ale cos pierdolisz farmazony ^,-
 
Ale kto to ten "Bekacz" bo gostek temaciki na forumce all time robi i sie cos poczuwa
 
Ale kto to ten "Bekacz" bo gostek temaciki na forumce all time robi i sie cos poczuwa
Jak kupisz micro to Ci powiem ;DDDD
a no ty masz micro ale sie nie odzywasz ;C gimaza ;D
Tiusu free frag w ping pongach ;D war mode wygrany 30 do 1 oczywiscie ten 1 frag tu Tiusa deska ;D
 
Back
Top