• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Crash serwera?

# Forum - internetowa forma dyskusji
A jak ja moge dyskutowac i pisac w temacie ktory jest deletowany czy zamkyany po wyczerpujacej riposcie jednego z modow ?.
 
Last edited:
# Forum - internetowa forma dyskusji
A jak ja moge dyskutowac i pisac w temacie ktory jest deletowany czy zamkyany po wyczerpujacej riposcie jednego z modow ?.

Nie chodzi tu o zamykane tematy [które zresztą też były nie na miejscu bo jeśli masz jakąś sprawę to PW]. A raczej o to, że nie dyskutuje się z kimś o tym i o wym w kogoś temacie, takie trudne panie fanie Dragon Ball ? ;(

Dobra koniec jajc, prosze o usuniecie w tym temacie moich postów,
proszę moderatora Sammego gnoja. ;)

Jajca to masz Ty zamiast oczu, bo ten kit z bratem był naprawdę żałosny - myślisz, że zrobisz nowe konto to nie będą się z Ciebie i Twojego jakże żałosnego skryptu nabijać? Hahaha. Na pewno nie usunę Twoich postów, niech ludzie widzą że faktycznie nie masz mózgu. :D
 
@Samme:
Nawet bez tych postow wiadome by bylo, ze Domos nie ma mozgu :d
 
Nie chodzi tu o zamykane tematy [które zresztą też były nie na miejscu bo jeśli masz jakąś sprawę to PW]. A raczej o to, że nie dyskutuje się z kimś o tym i o wym w kogoś temacie, takie trudne panie fanie Dragon Ball ? ;(



Jajca to masz Ty zamiast oczu, bo ten kit z bratem był naprawdę żałosny - myślisz, że zrobisz nowe konto to nie będą się z Ciebie i Twojego jakże żałosnego skryptu nabijać? Hahaha. Na pewno nie usunę Twoich postów, niech ludzie widzą że faktycznie nie masz mózgu. :D

Wiesz, że gdyby nie TFS nie miałbyś połowy rzeczy w swoim super-świetnym distro? Obydwaj wiemy, że przepisywałeś masę funkcji do otserva, którego używasz na Albanii, a samemu byś ich w życiu nie napisał. Pamiętaj o tym, gdy znów obrzucisz Twój cash maker ;)

no jasne bo to ja zaczalem ;>
 
Last edited:
Co prawda to prawda elf by mógł zająć się troszkę stabilnością , na 0.2 ładnie wszystko trzyma jest kilka błędów ale nie potrzeba żadnych limitów , no ale tam tych funkcji nie ma xD . Wiem wiem że gdyby nie TfS by nie było tak spaniałych ots-ów ale może zamiast robić co nową wersje 100 nowych funkcji , zając się stabilnością ?

Proponuje z 0.4 zrobić hiper mega stabilnego , coś jak serwery rl xD to by było praktycznie 0 zużycie ram , ah marzenie
 
Co prawda to prawda elf by mógł zająć się troszkę stabilnością , na 0.2 ładnie wszystko trzyma jest kilka błędów ale nie potrzeba żadnych limitów , no ale tam tych funkcji nie ma xD . Wiem wiem że gdyby nie TfS by nie było tak spaniałych ots-ów ale może zamiast robić co nową wersje 100 nowych funkcji , zając się stabilnością ?

Proponuje z 0.4 zrobić hiper mega stabilnego , coś jak serwery rl xD to by było praktycznie 0 zużycie ram , ah marzenie

zużycie RAM na poziomie 0 jest praktycznie niemożliwe dla szybkiego dostępu do mapy i jej obslugi... a reszta dupereli to jak wyżej, czyli funkcje, itp(właściwie funkcjonalność, bo nie wszystko to funkcje, dużo jest klas, które też zajmują przestrzeń w RAM) :)
 
Tudziez do samego odpalenia potrzebowal bys ramu.
 
A skad Drakos wiesz w jaki sposob serwery CipSoftu dzialaja?
Oni tam fajnie savuja graczy, nie wszystkich naraz, tylko pewnie po jakims czasie od zalogowania pewnie (kiedys mieli problemy i dalo sie to bardzo dobrze zauwazyc - jednych cofalo, drugich nie).
 
Chciałem Pszetestowac co by dizałało Lepiej TFS czy OTServ :D tyle ze gasiora nie moge zainstalowac na Silniku OTServ 0.6.3. Wie ktos jak zainstalowac?
 
Back
Top