• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

dat tnet

lanc3k

Banned User
Joined
Feb 14, 2013
Messages
60
Reaction score
3
Location
Hani's Heart :3
9ahHkwo.jpg



lol bardzo
 
tak bardzo mam wyjebane na to, niewiem, co wy macie w głowie, że chce wam się takie gówna wklejać lol
 
Już był wklejany ten meil... po tym jak na głównej wyświetliły się dwa komunikaty z hacklinkami. Albo dziura, albo TRO Media to już kompletni, 100% idioci i nie sprawdzają tego co im się zleca, albo zmowa ; )
 
PHP: mail - Manual
Code:
<?php
$to      = '[email protected]';
$subject = 'the subject';
$message = 'hello';
$headers = 'From: [email protected]' . "\r\n" .
    'Reply-To: [email protected]' . "\r\n" .
    'X-Mailer: PHP/' . phpversion();

mail($to, $subject, $message, $headers);
?>

teoretycznie w php mozecie wysylac tak e-maile z jakiegokolwiek adresu, poza tym autor wysmiewa nie "zabezpieczenia" tnet a date aktywnosci klucza, autorowi mailingu raczej nie chce sie zmieniac tresci xd
 
PHP: mail - Manual
Code:
<?php
$to      = '[email protected]';
$subject = 'the subject';
$message = 'hello';
$headers = 'From: [email protected]' . "\r\n" .
    'Reply-To: [email protected]' . "\r\n" .
    'X-Mailer: PHP/' . phpversion();

mail($to, $subject, $message, $headers);
?>

teoretycznie w php mozecie wysylac tak e-maile z jakiegokolwiek adresu, poza tym autor wysmiewa nie "zabezpieczenia" tnet a date aktywnosci klucza, autorowi mailingu raczej nie chce sie zmieniac tresci xd

Meile może tak, ale ogłoszenie samo z siebie na vB sie nie bierze ;p
 
Ja dostalem pacca do wykorzystania do 15 marca chyba, ale nie byłem chciwy i nie aktywowałem go

fuck-yeah.jpg
 

Attachments

Back
Top