• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Euro 2012. Polska - Ukraina

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
ale mnie wkurwiają tacy jak ty xD, zhejtują Polaków, ale zastrzegą, że nie są hejterami...
ale ja nigdy nie mówiłem, że nie jestem hejterem... poza tym lepiej być realistą niż wierzyć w bajeczki, srsly, jaka jest szansa, że będą właśnie takie wyniki? Opcjonalnie większy remis pomiędzy Grecją a Czechami i większa przegrana naszej reprezentacji z ruskimi.
ty też wkurwiasz, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie się nie unoszę. walcz dalej keyboard warriorze.
 
Szansa jest duża bo to turniej i tu liczy sie dyspozycja dnia. Jakie bajeczki? Przecież Polska ma naprawde dobra drużyne która w tej grupie jest w stanie wyjść bez problemu z grupy...
 
Mamy dobrą drużynę, fajnie gramy tylko nasz problem polega na tym, że poza lewandowskim nie ma kto dokładnie wykończyć akcji. My możemy atakować przez całe 90 minut i robić zajebiste dla oka akcje ale goli za dużo po tych akcjach nie ma, a wystarczy, że taka grecja zrobi jedną, dwie kontry i mecz się odwraca wogóle w inną stronę. Miejmy nadzieje, że w kolejnym meczu będzie lepiej ;)
 
Piękny gol Błaszczykowskiego !
 
Last edited by a moderator:
Nie wygrali ...

Nie załapałeś ;p chodziło mi o to, że wiele ludzi skazało Polske na przegrana z ruskimi a tu jednak prosze remis i jest to w jakimś stopniu wygrana ;) ale miałeś prawo nie zrozumieć :D

@up:
to też jest fajne i lachane :D
[video=youtube;fdt5Nsy93gA]http://www.youtube.com/watch?v=fdt5Nsy93gA[/video]
 
[video=youtube;QusnSaeIo4w]http://www.youtube.com/watch?v=QusnSaeIo4w[/video]

Lepiej bym tego nie ujął.
 
hahahaha rozjebało mnie to xD
2cpcjrc.jpg
 

Attachments

  • 185161_321137927970805_857703818_n.jpg
    185161_321137927970805_857703818_n.jpg
    40.9 KB · Views: 2 · VirusTotal
1 połowa, zajebiście kurwa ciśniemy, 2 nawet kurwa nie chciało im się biegać...
 
Wstałem, włączyłem TVP1 i przez pierwszą połowę nie wierzyłem że to Polska reprezentacja gra, bo tak napierdalali...
No, ale niestety w drugiej połowie uświadomiłem sobie że to jednak nasi.. Szkoda, ale kurwa za piłką się biega, do przeciwników się dobiega..
Mecz na stojąco to można sobie oglądać z trybun i z ławki.. Łezka aż się w oku zakręciła że nie daliśmy radę, ale cóż taki sport..
Jedyne co nam pozostaje to oglądać jak inne drużyny sobie poradzą :)

Co do meczu Rosja - Grecja... :) jestem bardzo zadowolony z wyniku :) Rosja zbyt pewnie się poczuła i dostali za swoje :)
 
Moze mi ktos powiedziec co robil na boisku Polanski i Murawski? Jak dla mnie nie grali w pilki , ale na przedstawieniu jako drzewo.
 
Ten mecz to jeden wielki lol. Pierwszą połowę grali dobrze. Druga połowa: grali słabo kiedy nam nie strzelili bramki to zremisowaliśmy ale mieliśmy więcje akcji.. Kiedy nam strzelili i było to 1:0, 0 dla Polski to wtedy nasi zaczęli grać i ta ostatnia akcja. BYŁO BLISKO.

PZDr
 
Back
Top