• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Euro 2012. Polska - Ukraina

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
NO I KURWA MAC! Ciesze sie że ruskie skurwysyny odpadły bo te chuje były za bardzo pewnie siebie... Wszyscy mówili, że to oni wygraja euro bo wygrali z Włochami blablabla...
Polska ma dobrą drużyne tylko kurwa czegoś im brakuje w tych 2 połowach (może kondycji?). Mam nadzieje, że nowy trener nie rozpierdoli tego co stworzył Franek, a bedzie to starał sie poprawić. Dla mnie osobiście Smuda mógłby zostać ;) Teraz tylko niech niemcy odpadna w ćwierćfinale z Grecją i w sumie potem już może wygrać każdy :D
 
Szkoda słów poprostu....
Od początku widać było jednak że Polska nie jest przygotowania fizycznie do tego turnieju... Kondycji też im brakowało.
Mecz z Czechami to jedna wielka porażka.To co im się tylko udało to pierwsze 30 minut, nic po za tym.
Smuda też że tak powiem spierdolił kilka spraw w poprzednich meczach.
Wracając jeszcze do meczu z Czechami, w drugiej połowie nie mieliśmy kogoś żeby rozegrał piłkę.
Murawskiego nawet nie było widać ;ooo
Niewiem jaką macie opinie, lecz moja jest poprostu taka.
Polskiej Reprezentacji dużo jeszcze brakuje żeby zacząć wygrywać mecze poziomu Czechów & Grecji.
Możemy tylko zacząć myśleć pozytywnie o mundialu :D
 
Znawcy...
Dla mnie Polska dobrze grała ich minusem to raczej nastawienie psychiczne niż fizyczne.
Brakuje skuteczności jak by w pierwszej połowie strzelili 2 bramki i z czechami i greacja bo było dużo okazji to potem bronić się z całych sił tak jak to niemcy zawsze robili.
 
Rosja i Polska odpadly ... Ciekawe kiedy zobaczymy ich udzial na ulicach ^^
nic tylko ogladac wiadomosci
 
Znawcy...
Dla mnie Polska dobrze grała ich minusem to raczej nastawienie psychiczne niż fizyczne.
Brakuje skuteczności jak by w pierwszej połowie strzelili 2 bramki i z czechami i greacja bo było dużo okazji to potem bronić się z całych sił tak jak to niemcy zawsze robili.

Znawcy? Myślisz że grali dobrze w 2-giej połowie ?
No to chyba nie masz racji.
Grali dobrze przez pierwsze 30 minut pierwszej połowy.
Tyle na ten temat.
 
Nigdzie nie powiedziałem że dobrze grali.
Ale każdy teraz mówi jakie chuje itd ale wygrali by to kurwa zaraz by mówili jacy oni to nie są zajebiści według mnie pierwsza połowa była aktywna a druga również na wysokim poziomie.
Brakuje im jeszcze dużo ale na pewno zrobili postępy.
To ich pierwsze wydarzenia w tej nowej odsłonie dla tego nie wyobrażam sobie teraz zmiany trenera bo wyjdzie z tego już totalne zero.
 
Zmiana trenera może być ale inny trener nie powinien rozpierdalać tego co stworzył smuda ;)
Troszke jestem w szkoku zachowaniem Smudy, że jeszcze nie rozmawiał z zawodnikami ;///
 
Rozmawiał czy nie tego nie wiemy bo media nie zawsze wszystko wiedzą w 100 %.
Ja jestem pełen nadziei że Smuda zostanie dalej trenerem ale było by dobrze by Lato podał się do dymisji.
 
Back
Top