• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Wiecie ocb:

potrącenie - oznacza potrącenie prawdopodobnie przez fraud lub karę. Kwotę z potrącenia należy bezwarunkowo i bezzwłocznie zwrócić do PeSoft.

Potrącili już komuś z was? ;p
 
Na dotpay czasem cofaja i w polu 'nazwa usługi' pisze reklamacja. Czyli pewnie ktos napisal reklamacje do dotpay ze kase zjadlo a kod nieprzyszedl itp to zebys nie zarobil kwitu to cofaja.

Btw rekord dotpaya ;d 10 czerwca i hajs za maj był :)
 
Hah a można w ogóle dostarczać osobiście :D?

Pocztą polską wysłałem siódmego i na ósmego doszło to się chłopaki sprężyli.
 
Coś mi się wydaje, że DotPay zauważył HomePay. Teraz każdy ma 50% :D
 
Ja mam w dotpay 50% tylko od sms 20+ zł ponieważ za takiego sms dostaje 10zł a od mniejszych kwot jest to dalej 40+% I z tym smsem 20zł+ u mnie zmienili stosunkowo niedawno, jeszcze z 1mc temu za sms 20zł miałem niecałe 9zł
 
Mi dzisiaj przysłali ofertę, czy bym nie chciał zmienić stawek. A tam 50% na wszystkie smsy :)
 
Czytam i czytam i nadal nie wiem co wybrać. Mam konto w Dotpay, ale powiedzcie mi, czy warto przenieść się do Homepay, czy zostać.
 
Czytam i czytam i nadal nie wiem co wybrać. Mam konto w Dotpay, ale powiedzcie mi, czy warto przenieść się do Homepay, czy zostać.

HP daje 50% na start więc jest zajebiście. Przenoś się.
 
Słyszałem że dotpay odprowadza za ciebie podatek, i wystarczy wysyłać co miesiąc umowy i faktury, natomiast w homepay wygląda to inaczej?
 
Back
Top