• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

założyłem w homepay konto na ojca. Chyba nie bd żadnych problemów, jeżeli on normalnie pracuję? Bo jak miałem konto na "siebie" w dotpay, to jakąś kase tam tracił?


@@edit
jeszcze pytanie, przeczytałem że na HP dają 45% stawki sms, a w dotpay jest 43%? Czy to prawda? Bo już nie czaje tego, niby miały być lepsze stawki niż tam?
 
Last edited:
Najbardziej "jarają" się tym, że jest o 2% więcej ludzie którzy ledwo wyrabiają na opłaty VPS.
 
W dotpay jest 41% do 10 000 obrotu, a 43% od 10 000 do 30 000, a w homepay masz 45%, a 46% po miesiącu, 47% po 3 miesiącach i 48% po 6 miesiącach bez względu na obrót. Potem 49% po roku i 50% po dwóch latach bez względu na obrót.
 
Jensej tylko niech Ojciec się nie zdziwi jak przyjdzie mu rozliczenie do urzędu ;) Lepiej go poinformuj o tym.
 
@evve

majac 30k obroty mialbys ponad 50% prowizji jak bys tylko do nich napisal
 
Mysle że w homepay też bo znajomy ma u nich 54% xd ja nie mam 30k obrotu ;p
 
on wie. ;)
Tyle że nie wiem czy korzystać bo co mi z 2%, obroty nie bd aż takie wielkie.
 
W dotpay jest 41% do 10 000 obrotu, a 43% od 10 000 do 30 000, a w homepay masz 45%, a 46% po miesiącu, 47% po 3 miesiącach i 48% po 6 miesiącach bez względu na obrót. Potem 49% po roku i 50% po dwóch latach bez względu na obrót.


A to ciekawe nie wiedziałem o tym :D
Mam tam konto od ponad miesiąca gdzie mogę sprawdzić ile mam % aktualnie ?
 
Nie kręca tylko dają Ci miesiąc po pierwszym raporcie czytaj uważnie xd

(******) Dni współpracy liczone od daty udostępnienia pierwszego raportu SMS. Po upływie określonego czasu współpracy Twoja prowizja rośnie.

Kiedy miałeś pierwszą wypłate?
 
07-04-2011
aha... już rozumiem :p

@down
gz
ja za jakieś 20 dni będę miał 46% :D
 
Last edited by a moderator:
ZiomPay 99% polecam... ludzie ogarnijcie się. Nie jesteście fajni jak się chwalicie. To jest zwyĸła błazenada. Jak chcecie się pochwalić zapraszam na wykop samsosie czy pudelka albo jakiś inny badziew. Ten temat powstał po to by wypowiedzieć się na temat tych firm a nie chwalić lub zmyślać jaki procent dostajecie.
 
ZiomPay 99% polecam... ludzie ogarnijcie się. Nie jesteście fajni jak się chwalicie. To jest zwyĸła błazenada. Jak chcecie się pochwalić zapraszam na wykop samsosie czy pudelka albo jakiś inny badziew. Ten temat powstał po to by wypowiedzieć się na temat tych firm a nie chwalić lub zmyślać jaki procent dostajecie.

Pokazując że dostajemy większą prowizję promujemy homepay.. Do tego został stworzony temat, żeby porównać która firma jest najlepsza.
Ja jestem za homepay więc ich promuję bo czym więcej klientów tym można się spodziewać ciekawszych promocji..
Więc sam się ogarnij i nie nabijaj postów
 
Back
Top