• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Imho. do tego zaden cud nie potrzebny, wystarczy rodzina, albo jakis znajomy zeby sie dogadac.

Ja miałem na ojca to mi zablokowali, a ojcu jeszcze grozili policją że nie powinienem mieć do tego dostępu, a jak ojciec mi daje kase to powinienem odprowadzić podatek :)
 
Ja miałem na ojca to mi zablokowali, a ojcu jeszcze grozili policją że nie powinienem mieć do tego dostępu, a jak ojciec mi daje kase to powinienem odprowadzić podatek :)

ur doing it wrong. Jakos wiekszosc uzytkownikow PB uzywa dotpaya, a watpie zeby mieli 18+ i nie maja z tym problemu.
 
ur doing it wrong. Jakos wiekszosc uzytkownikow PB uzywa dotpaya, a watpie zeby mieli 18+ i nie maja z tym problemu.

No widzisz, a ja miałem przez głupote bo wstawiłem * zamiast ip i zaczeli węszyć a musiałem się skontaktować telefonicznie.
 
Ja miałem na ojca to mi zablokowali, a ojcu jeszcze grozili policją że nie powinienem mieć do tego dostępu, a jak ojciec mi daje kase to powinienem odprowadzić podatek :)

Myślałeś że będę czekał do 18-stki, żeby założyć konto w dotpay? Dzieli mnie jakieś dwa lata do osiemnastki i wtedy sobie mogę zrobić nowe konto, a z starego nie korzystać ;d
 
Z tego co pamiętam to często gęsto było tak, że czym więcej kasy na dotpay zebrałem tym szybciej ją dostałem.

dokładnie tak jest chyba w każdym serwisie dbają bardzie o tych którzy więcej zarabiają :p
 
Dzisiaj otrzymałem pieniądze z dotpay.

Umowy i rachunki wysłane - 7 stycznia
Homepay wypłacił - 17 stycznia
Dotpay wypłacił - 27 stycznia

Myślę że porównanie macie wystarczające.
Pozdrawiam
 
Dzisiaj otrzymałem pieniądze z dotpay.

Umowy i rachunki wysłane - 7 stycznia
Homepay wypłacił - 17 stycznia
Dotpay wypłacił - 27 stycznia

Myślę że porównanie macie wystarczające.
Pozdrawiam


Tak, ale na dotpay użyłeś szybkiej wypłaty?
 
Tak, ale na dotpay użyłeś szybkiej wypłaty?

Nie, użyłem normalnej. W homepay każda wypłata jest traktowana tak samo, a to się liczy.. Nie mam zamiaru dopłacać do tego żeby mi szybciej kasę dali :) parodia jakaś...
 
Nie, użyłem normalnej. W homepay każda wypłata jest traktowana tak samo, a to się liczy.. Nie mam zamiaru dopłacać do tego żeby mi szybciej kasę dali :) parodia jakaś...

Wiem, homepay ma za to dużego + bo jednak, 5% które homepay pobiera to troche kaski jest.
 
Nie, użyłem normalnej. W homepay każda wypłata jest traktowana tak samo, a to się liczy.. Nie mam zamiaru dopłacać do tego żeby mi szybciej kasę dali :) parodia jakaś...

Gdybyś użył wypłaty szybkiej - to byś szybciej dostał, także musisz zrozumieć na względzie że Dotpay to nie firma która dopiero zaczęła działać... oni już istnieją nie więcej niż 3 lata, a homepay - dopiero co wszedł na rynek.
 
Last edited:
Gdybyś użył wypłaty szybkiej - to byś szybciej dostał, także musisz zrozumieć na względzie że Dotpay to nie firma która dopiero zaczęła działać... oni już istnieją nie więcej niż 3 lata, a homepay - dopiero co wyszedł na rynek.

Wszedł na rynek*

Tylko dotpay z tego co pamiętam miał od początku szybką wypłate płatną :)
 
Gdybyś użył wypłaty szybkiej - to byś szybciej dostał, także musisz zrozumieć na względzie że Dotpay to nie firma która dopiero zaczęła działać... oni już istnieją nie więcej niż 3 lata, a homepay - dopiero co wyszedł na rynek.

No to tym bardziej powinno im zależeć na szybkiej obsłudze klienta skoro są tak długo na rynku, i mają do tego sto procent możliwości.
 
No to tym bardziej powinno im zależeć na szybkiej obsłudze klienta skoro są tak długo na rynku, i mają do tego sto procent możliwości.

- Po co Windows ma nie mieć błędów ? I tak go będziesz używał. Microsoft jest tak długo na rynku i ma sto procent możliwości.
- Po co robić nowy serial ? Lepiej puścić modę na sukces, odcinek 392134, mohery oglądały go już tylko raz więc oglądalność będzie taka porównywalna do dobrego serialu. A reklamę się upchnie tak samo.
- Po co...

Po co mam wymieniać więcej, jeśli i tak każdy by tak umiał.
 
dostałem dzisiaj e-m@ila że jeszcze nie dostali ode mnie dokumentów (Dotpay) -.-
 
Back
Top