• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

@maly - dla twojej wiadomości Don ,posiada firme.
Poza tym to jest jego sprawa czy ma coś do kleksa czy nie , nie podoba mu się sposób reklamowania firmy , bo każda poważna i rzetelna firma nie reklamuje w taki sposób.
Osobiście nie mam nic do homepay , sram na to jak reklamują swoją firmę ja sam się do nich będe przenosił , bo dla mnie ważne jest ile mi oferują % , a nie czy obsługa jest miła czy mówi pani czy pan :)

Ty jesteś taki głupi czy udajesz?
Piszesz o stawkach, jak wiadomo że w homepay są wyższe po 1. Nie płacisz za szybką wypłate, a myśle że każdy tego używa po 2.Masz 45%, a nie sądze żeby przy zarobkach 2k ~ dotpay Ci tyle dał. Niewiem ile zarabiasz, ale jestem pewien że nie masz więcej niż 43%.

czy obsługa jest miła czy mówi pani czy pan :)

Wiem, że to przenośnia ale ty czasami czytasz co ty piszesz?

Pozdro
 
Co Ty wypisujesz :) jak czytam Twoje posty to aż mnie ściska i zmusza do napisania. Ty chyba nie widziałeś słów kluczowych dotpay

A czepiasz się, że homepay z początku używało platnosci.pl, przelewy24 i dotpay? Jesteś zabawny, reklamowanie się POCZĄTKUJĄCEJ FIRMY w sposób inny niż TV czy RADIO, ONET.PL lub NK.PL za 250 tyś na dzień to już desperacja? Coś Ci się pomyliło kolego, zobaczymy jak będziesz miał własną działalność i jak będziesz się reklamował :)

Nie posiadam otsa, ale korzystam z homepay.pl, a temat znalazłem w google i cieszy mnie, że homepay trafia do każdej grupy docelowej i są chętni do negocjacji. Jestem pewien, że z czasem się rozwiną i mam cichą nadzieję, że nigdy nie zaoferują Ci żadnej lepszej stawki niż ich podstawowa bo sory, ale jesteś żałosny. Jak już nie ma się do czego przyczepić to trzeba się przyczepić do słów kluczowych, albo sposobu reklamy co? Desperacja, a może dotpay Ci za to płaci?

Tyle ode mnie.
Nie powiedziałem że DotPay jest tutaj wzorem do naśladowania (pożyczyli sobie "tylko" platnosci.pl), jednak jeśli ty nie widzisz co w tym jest złe to szkoda. Nie słyszałeś kiedyś o uczciwej konkurencji ? Pewnie nie. Do wielu rzeczy można by się przyczepić, i jakbyś może nie zauważył, od tego jest ten temat.

Zauwazyłem po Twoich postach w tym tamacie, i stwierdzam że albo im zazdrościsz albo masz coś do kleksa, bo nic Ci się nie podoba, wszystko robią źle...

@maly true

btw, za co mają płacić odszkodowanie? reklama na forum, wiadomość email? nie sądze.
Przecież nie będę im wypominał tego co robią dobrze, bo to widzą wszyscy. Od teraz mamy pisać "uwaga, dają dobre stawki" ?
Wyobraź sobie że nieproszona oferta handlowa jest karalna (jej wysyłanie). A spamowanie komuś na forum o ofercie swojej firmy jest wręcz żałosne.
 
Nie powiedziałem że DotPay jest tutaj wzorem do naśladowania (pożyczyli sobie "tylko" platnosci.pl), jednak jeśli ty nie widzisz co w tym jest złe to szkoda. Nie słyszałeś kiedyś o uczciwej konkurencji ? Pewnie nie. Do wielu rzeczy można by się przyczepić, i jakbyś może nie zauważył, od tego jest ten temat.
Oczywiście, od tego jest ten temat, ale w takim razie dlaczego nie czepiasz się dotpay, a homepay? Przecież Twoim tokiem myslenia oba serwisy nie są wzorem do naśladowania. Nie, nie tylko platnosci.pl. Nawet nazwy banków. Temat dotyczy trzech systemów płatności dlaczego Don pisze źle tylko o homepay?
Przecież nie będę im wypominał tego co robią dobrze, bo to widzą wszyscy. Od teraz mamy pisać "uwaga, dają dobre stawki" ?
Oczywiście, że nie - bo jak wspomniałeś to widzi każdy.
Wyobraź sobie że nieproszona oferta handlowa jest karalna (jej wysyłanie). A spamowanie komuś na forum o ofercie swojej firmy jest wręcz żałosne.
No nie wiem co pisali do Ciebie, do mnie napisali, że zauważyli iż korzystam z systemu płatności i czy chciałbym w związku z tym otrzymać ofertę od nich, poprosiłem o nią i mi wysłali. Zauważyłem, że jest lepsza dogadałem się i do nich przeszedłem. Nie widzę w tym nic złego. Nie widzę też nic złego w tym, że piszą na forum skoro niektórzy administratorzy serwerów ots nie przestrzegają najprostszych praw handlowych nie podając żadnego innego kontaktu niż post na forum. Ta, bo przecież oni "tylko przyjmują dotacje" bla bla bla.

Trochę wychodzę tutaj jak obrońca homepay, nie, nie o to mi chodzi. Tylko po prostu szkoda, że niejaki Don Daniello widzi tyle wad w nowej firmie kiedy "stara" wcale nie jest lepsza. Bo co, bo mają kilku milionowy kapitał zakładowy? To już nikt nie pamięta jak allpay.pl (aktualne dotpay.pl) kiedy dzwoniąc do biura obsługi klienta odbierał jakiś gość, a w tle słychać było gadanie kobiety z dziećmi i odgłos smażonych placków? Nie pamiętacie tego, nie? Wtedy jakoś nikt tak nie karał nowej firmy. Osobiście nie mam nic do dotpay bo przez 6 lat sam korzystałem z ich usług, ale homepay dało mi lepsze stawki zarówno usług sms i płatności online dlatego przeszedłem do nich.
 
Last edited:
No nie wiem co pisali do Ciebie, do mnie napisali, że zauważyli iż korzystam z systemu płatności i czy chciałbym w związku z tym otrzymać ofertę od nich, poprosiłem o nią i mi wysłali. Zauważyłem, że jest lepsza dogadałem się i do nich przeszedłem. Nie widzę w tym nic złego.
To JEST legalne.

Don Daniello chyba ma jakiś uraz do Kleksa :)
 
To JEST legalne.
Właśnie. A o ile dobrze pamiętam, ktoś wcześniej napisał, że HomePay wysyłało mu ofertę na forum i na maila a ja oparłem się na tym założeniu. Jeśli tak nie było, to wszystko jest w porządku.

Don Daniello chyba ma jakiś uraz do Kleksa :)
Nie, nawet go nie znam.

Wcale nie mam zamiaru udowodnić, że ta firma jest taka zła. Ustalamy tutaj jaka jest, aby wiadomo było czego można się spodziewać. Nigdy nie powiedziałem, że sam nie będę klientem HomePay. To i tak decyzja każdego z Was (w której ma pomóc ten temat).
 
Z tego co rozmawiałem z nimi przez telefon to wszystkie wypłaty będą realizowane dzisiaj i w zależności od banków to najpóźniej do środy powinny być już na naszych kontach.
Przelewy wypłacam bezproblemowo :)

Pozdrawiam
 
Z tego co rozmawiałem z nimi przez telefon to wszystkie wypłaty będą realizowane dzisiaj i w zależności od banków to najpóźniej do środy powinny być już na naszych kontach.
Przelewy wypłacam bezproblemowo :)

Pozdrawiam


No właśnie mają problemy i kryją się tą wypowiedzią "DOJDZIE DO ŚRODY", jeśli z przelewów doszło dzisiaj, to czemu nie mogli z sms'ów wpłacić? grrr pierwszy -
 
No właśnie mają problemy i kryją się tą wypowiedzią "DOJDZIE DO ŚRODY", jeśli z przelewów doszło dzisiaj, to czemu nie mogli z sms'ów wpłacić? grrr pierwszy -

Przelewy mogą szybciej wypłacić ponieważ otrzymują kasę natychmiastowo, a w smsach jest ten problem że firma która obsługuje te numery musi im najpierw wypłacić kasę żeby oni mogli nam ją przekazać.. Dopiero 17 a wy już panikę siejecie... W dotpay to norma że pod koniec miesiąca albo początek następnego kasa dochodziła i jakoś nikt nie narzekał..
 
Last edited:
Przelewy mogą szybciej wypłacić ponieważ otrzymują kasę natychmiastowo, a w smsach jest ten problem że firma która obsługuje te numery musi im najpierw wypłacić kasę żeby oni mogli nam ją przekazać.. Dopiero 17 a wy już panikę siejecie... W dotpay to norma że pod koniec miesiąca kasa dochodziła i jakoś nikt nie narzekał..


A czy ja kurwa sieje panike? no jest 17-ty, a 15-tego powinna być wypłata, sądze że nie chodzi o firme która wypłaca kase, tylko oni mają jakiś problem i nie mówie że tej kasy homepay nie wypłaci, bo jestem 100% pewny, że tak. Ale spóźniona wypłata to dla mnie już pierwszy -.

Zrozumiałeś, czy jeszcze raz napisać, dużymi literami jak dziecku?
 
A czy ja kurwa sieje panike? no jest 17-ty, a 15-tego powinna być wypłata, sądze że nie chodzi o firme która wypłaca kase, tylko oni mają jakiś problem i nie mówie że tej kasy homepay nie wypłaci, bo jestem 100% pewny, że tak. Ale spóźniona wypłata to dla mnie już pierwszy -.

Zrozumiałeś, czy jeszcze raz napisać, dużymi literami jak dziecku?

Nie klnij to po pierwsze.. Po drugie przeżywasz, bo na stronie jest napisane:
Ej dobra, ja już po Twoich postach o bez podatkowym interesie, oraz stałym zarobku na allegro bez podatku lub tekstu "ZE TWOJ KOLEGA SKONCZYL PRAWO" wnioskuje, że jesteś idiotą i nie dociera do Ciebie.

Odemnie -, koniec.

Co Ty wpierdalasz do tego podatki? Jakie allegro? Jaki mój kolega? Ty człowieku pomyśl najpierw o kim piszesz, kogo obrażasz, pomyśl realnie, a później się wypowiadaj, bo czytając Twoje posty większość ma normalnie dosyć..
Od idiotów obrażaj swoich kolegów, ale pewnie oni Ci się nie dają, bo z takimi osobami krótko postępują. Przez neta każdy bachor zgrywa cwaniaka.
Idź na tneta to się dogadasz z tamtymi w dyskusji..
PS:Nawet szkoda nowego posta na Ciebie mi było.. Ehh co tu się z ludźmi dzieje..
 
Last edited:
Nie klnij to po pierwsze.. Po drugie przeżywasz, bo na stronie jest napisane:

Homepay informuje również że wypłaty są robione w ciągu 15dni od otrzymania rachunku wraz z umowami.. 7 stycznia wypadł w piątek, więc jak wysłałeś w piątek, nawet priorytetem to najszybciej dostarczona ona została w poniedziałek (znając pocztę polską to we wtorek lub środę ale załóżmy że w poniedziałek), wychodzi na to że doszły 10 stycznia, uff dzisiaj 7 więc minęło dopiero 7 dni, więc homepay spokojnie ma czas do 25 z wypłatą, a prawdopodobnie już w tym tygodniu je zrealizuje więc jak dla mnie WYPAS..
No cóż szkoda że nie wszyscy to widzą, co do kwestii dziecka uznam za chęć wymuszenia kłótni.. Wybacz, ale nie wyjdzie Ci to, bo to co miałem już napisałem.

Jak nie rozumie ktoś to polecam przeczytać ten i ostatni mój post w tym temacie kilka razy, bo starałem się napisać jak najjaśniej i bez popełnienia błędów (chociaż to dla dzieci może być niezrozumiałe..)

Pozdrawiam


Ej dobra, ja już po Twoich postach o bez podatkowym interesie, oraz stałym zarobku na allegro bez podatku lub tekstu "ZE TWOJ KOLEGA SKONCZYL PRAWO" wnioskuje, że jesteś idiotą i nie dociera do Ciebie.

Odemnie -, koniec.
 
Witam,

Zapewniam, że firma nie ma żadnych problemów, a informacje które podaje Bartastkd są nie prawdziwe. Homepay zapewnia wypłaty do 7 dnia roboczego od chwili otrzymania raportu od Partnera, a nie do 15stego dnia każdego miesiąca. Jeden wyśle raport 7mego, a drugi 20stego w zależności od kaprysu. Jeśli wypłata dotrze wcześniej niż do 7mego dnia roboczego to tylko i wyłącznie z tego powodu, że nie posiadamy żadnych przeciwwskazań aby te pieniądze Partnerowi wypłacić (mowa tu o ewentualnym fraudzie).

Pozdrawiam.
 
No i wszystko wyjaśnione , a Ty Bartastkd najpierw się czepiasz Dona , potem Kawona , zastanów się sam co piszesz , bo jak narazię śledzę twoje wypowiedzi to zgrywasz tylko pozera na tym forum.
 
Back
Top