• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

huntera.net -anty kick?

Status
Not open for further replies.
Co z tego, ze masz jakis pseudo system zliczania afk? Wskazujesz 96 osob afk, dalem linki do 134 postaci. Dodatkowo, masz postacie ktore sa zalogowane w.. przyszlosci?

Co wiecej, masz tak ustawiony lastlogin by zawsze wskazywal dzisiejszy dzien miesiaca + miesiac/rok zalogowania, takze z tych postaci, ktorych nie wskazalem, zapewne wiekszosc jest zalogowana mimo wszystko dluzej niz 24h aczkolwiek wyswietlaja daje lastloginu na 26/05/2012. Tak wyglada Twoje spoofowanie miernoto.
 
Last edited:
Nie warto sie kłócić , "gadaj z dupą a cię osra " , przecież pisałem że możesz sobie wejść a ja dam ci tp do każdej jednej postaci ....
 
Ale po co Ci mi jakieś TP po Twoim serwerze? Ja doskonale widzę i wiem co się dzieje, zresztą udowodniłem to wyżej. Eot.
 
No dobra spoko już się nie będę kłócić wiesz lepiej .... , tp miało ci tylko pokazać że postacie które podałeś to postacie aktywne


Edit:Według ciebie :
Co wiecej, masz tak ustawiony lastlogin by zawsze wskazywal dzisiejszy dzien miesiaca + miesiac/rok zalogowania
teraz tak patrze co napisałeś i po dłuższym pomyśleniu o co ci chodzi stwierdziłem że jeśli tak by było to godziny by się nie zgadzały a dokładnie (pm / am) czyli ktoś by sprawdzał daną postać rano a np . pokazywało by że postać zalogowała popołudniu .
Wskazujesz 96 osob afk, dalem linki do 134 postaci.
// Śmieszysz mnie , dlatego chciałem byś zalogował i dałbym ci tp . Nigdzie nie pisałem że te 134 postacie muszą być na trainerach , większość tych postaci co podałeś expią lub wykonują jakąś inna czynność (ale na pewno są aktywne)
 
Last edited:
@up:
hahahaha... Tonacy brzytwy sie chwyta ;) Widze ze zaktualizowales daty lastloginow dla wszystkich postaci, tak by wskazywaly na dzisiejszy dzien a nie rok temu :D :D :D :D :D :D :D Google Cache jednak nie oszukasz. I tak zeby Cie dobic proponuje przeanalizowac chociazby ten CACHE:

Rocket24 - Characters

Dodatkowo, zrobilem screena dla potomnych ;-)

24462k7.png

Postac byla zalogowana przed jej zalozeniem? Huhu. Takie kwiatki tylko na rocket24, ktory przeciez nie spoofuje ;)
 
Nie wiem dlaczego ta postać ma taki błąd , ale jest to jedyna postać zbugowana
 
Postac byla zalogowana przed jej zalozeniem? Huhu. Takie kwiatki tylko na rocket24, ktory przeciez nie spoofuje
Brawo szerloku :)
 
ten rocket spada jak szmata na bułke, co nie drakos? kiedy gm dla mnie? ; D

btw. sprzedam tam 2000 kont, hlvle !
 
Xinn ty też masz no-log zone i ten smieszny "skrypt naliczania afk".

twój kochany #mr
 
komiczny ten xinn że w ogóle odpowiada, jak dla mnie to jest rozmowa na maila... no cóż hehsik
 
Last edited by a moderator:
usunie to ktos albo zamknie.

tematy na poziomie zawsze sa zamykane albo usuwane a ten syf (ktory powinien zostac zalatwiony osobisicie a nie spina na forum) jeszcze stoi.
 
usunie to ktos albo zamknie.

tematy na poziomie zawsze sa zamykane albo usuwane a ten syf (ktory powinien zostac zalatwiony osobisicie a nie spina na forum) jeszcze stoi.

Zostawiłem to tylko w jednego powodu:

Xinn nie zawsze jest skłonny odpisać na forum, a zazwyczaj ludzie jadą go za to, że zbanował kogoś bez powodu, była to dobra chwila do pokazania wszystkim że prawdopodobnie nie chcą załatwiać takich spraw publicznie i na przyszłość chyba jednak lepiej używać maila, aby oszczędzić wstydu.

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top