• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ile zarabiacie z otsów ?

A kto tak powiedział? Global Tibia też pobiera opłatę.
Przypominam że żyjemy w kraju trzeciego świata i mam inwestować 300 zł (+) na to aby banda ***** mogła pograć? Podkreślam jeżeli Ci gracze byli by fer itd to bym to przemyślał.
Ale niestety to Polska tu nie ma nic za darmo taka jest prawdziwa rzeczywistość. Pewnie jeszcze chodzisz do szkoły itd
 
Wypiedalac z tego forum jak chcecie z OTS zarabiac szmaty!

Dam Ci lajka bo masz troche racji, lecz jeszcze też trzeba opłacić dedyka. Rację masz pod względem, że kretyni przychodzą na forum, Ci intelętniejsi praktycznie im stawiają server a tamci potem pchają 20000 itemów w sms shop, bez których nie da się wgl grać, jakies super mega uhy, ringi i inne gówno. Głównie pod kase robią Ci co stawiają evo 9999exp, albo 3 dniowe rl mapki aka feba.
 
Dam Ci lajka bo masz troche racji, lecz jeszcze też trzeba opłacić dedyka. Rację masz pod względem, że kretyni przychodzą na forum, Ci intelętniejsi praktycznie im stawiają server a tamci potem pchają 20000 itemów w sms shop, bez których nie da się wgl grać, jakies super mega uhy, ringi i inne gówno. Głównie pod kase robią Ci co stawiają evo 9999exp, albo 3 dniowe rl mapki aka feba.

sorry, ale z tego forum to tylko dimuś, erazma i azi napierdalają w to jeszcze

A kto tak powiedział? Global Tibia też pobiera opłatę.
Przypominam że żyjemy w kraju trzeciego świata i mam inwestować 300 zł (+) na to aby banda ***** mogła pograć? Podkreślam jeżeli Ci gracze byli by fer itd to bym to przemyślał.
Ale niestety to Polska tu nie ma nic za darmo taka jest prawdziwa rzeczywistość. Pewnie jeszcze chodzisz do szkoły itd

widzę geografii nie było w twoim technikum/zawodówce

otóż Polska nie jest krajem trzeciego świata, a ty poprostu nie znasz sytuacji w innych krajach. Btw w USA jest znacznie więcej:
- morderstw
- gwałtów
- psycholi
- bezrobotnych

itd.

Więcej masz slumsów i dzielnic biedy w USA czy innych wysoko rozwiniętych krajach, Polska pod tym względem jest dużo 'lepsza'.
 
otóż Polska nie jest krajem trzeciego świata, a ty poprostu nie znasz sytuacji w innych krajach. Btw w USA jest znacznie więcej:
- morderstw
- gwałtów
- psycholi
- bezrobotnych

itd.

Więcej masz slumsów i dzielnic biedy w USA czy innych wysoko rozwiniętych krajach, Polska pod tym względem jest dużo 'lepsza'.

Ale drogi do tych slumsow mają lepsze niż u nas w miastach :D
 
sorry, ale z tego forum to tylko dimuś, erazma i azi napierdalają w to jeszcze



widzę geografii nie było w twoim technikum/zawodówce

otóż Polska nie jest krajem trzeciego świata, a ty poprostu nie znasz sytuacji w innych krajach. Btw w USA jest znacznie więcej:
- morderstw
- gwałtów
- psycholi
- bezrobotnych

itd.

Więcej masz slumsów i dzielnic biedy w USA czy innych wysoko rozwiniętych krajach, Polska pod tym względem jest dużo 'lepsza'.

Wiesz co, to moze byc jeden z powodow:
Populacja Stanów Zjednoczonych wynosiła według spisu powszechnego z 2010 roku 308 745 538 osób.
Polska w 2011 - 38 538 447

Nie wiem, moze jestem glupi, ale wydaje mi sie, ze jak gdzies jest wieksza ilosc ludzi, tam tez wiecej rzeczy sie dzieje, ale to tylko takie moje zdanie.
 
A kto tak powiedział? Global Tibia też pobiera opłatę.
Przypominam że żyjemy w kraju trzeciego świata i mam inwestować 300 zł (+) na to aby banda ***** mogła pograć? Podkreślam jeżeli Ci gracze byli by fer itd to bym to przemyślał.
Ale niestety to Polska tu nie ma nic za darmo taka jest prawdziwa rzeczywistość. Pewnie jeszcze chodzisz do szkoły itd
ale oni przynajmniej stoja 15 lat,nie to co OTS'y ze ludzie wypierdalaja kase i serwer po paru tyg. pada,jak robisz ots rob go na dlugi okres i zbieraj kase na utrzymanie go a nie aby zresetowac po paru tyg. aby tylko hajs miec
 
Zapomniałem z kim ja gadam...Albo tu są dzieciaki albo dzieciaki nadzianych starych.
No chyba że komuś wystarczy 1500 zł wypłaty i heja bo w moim województwie to 2500 tyś to jest za mało żeby się utrzymać bez wegetacji ale wy nadal twierdzicie że Polska jest taka piękna i wspaniała.
Mówię tu o mieszkaniu samemu nie ze starymi jak to większość z was ma, napierdalacie itd a i tak u mamusi na garnuszku.
Obudźcie się kutafony jebane i popatrzcie co tu jest skończcie te pierdolone tv oglądać bo tam 24 h lecą tematy zastępcze i wam jebią mózgi.
 
Zapomniałem z kim ja gadam...Albo tu są dzieciaki albo dzieciaki nadzianych starych.
No chyba że komuś wystarczy 1500 zł wypłaty i heja bo w moim województwie to 2500 tyś to jest za mało żeby się utrzymać bez wegetacji ale wy nadal twierdzicie że Polska jest taka piękna i wspaniała.
Mówię tu o mieszkaniu samemu nie ze starymi jak to większość z was ma, napierdalacie itd a i tak u mamusi na garnuszku.
Obudźcie się kutafony jebane i popatrzcie co tu jest skończcie te pierdolone tv oglądać bo tam 24 h lecą tematy zastępcze i wam jebią mózgi.

Chciałem to już napisać w pierwszym poście, ale napisałem tylko po części. Jest dokładnie tak jak mówisz, za 2500 tysiąca ciężko wyżyć samemu.
 
Już nie wspomnę o swoim mieszkaniu czy domku (hehehe x999) Zarabiasz liczmy 2500 tyś weź kredyt ok 200-250 tyś na 35 lat, rata 1000-1200 zł , zostaje ci liczmy 1500 zł dodajmy do tego dziecko i żonę no i opłaty już nie wspomnę o czynszu w przypadku mieszkania bo dla nie dowiarków kupujesz mieszkanie własnościowe (swoje) to i tak płacisz czynsz!

Dobra już bez żalenia się idę 23 marca na ten jebany protest tam się po żale.

[video=youtube;1vXNaayFs1Q]https://www.youtube.com/watch?v=1vXNaayFs1Q[/video]
 
Zapomniałem z kim ja gadam...Albo tu są dzieciaki albo dzieciaki nadzianych starych.
No chyba że komuś wystarczy 1500 zł wypłaty i heja bo w moim województwie to 2500 tyś to jest za mało żeby się utrzymać bez wegetacji ale wy nadal twierdzicie że Polska jest taka piękna i wspaniała.
Mówię tu o mieszkaniu samemu nie ze starymi jak to większość z was ma, napierdalacie itd a i tak u mamusi na garnuszku.
Obudźcie się kutafony jebane i popatrzcie co tu jest skończcie te pierdolone tv oglądać bo tam 24 h lecą tematy zastępcze i wam jebią mózgi.

Ale weź Ty się do roboty okej? Jak tak Cię boli dupka że urodziłeś się akurat w Polszy i że zarobki i że trudno tutaj przetrwać etc. to dlaczego do chuja dalej tu siedzisz? Kompletnie niezrozumiałe podejście do życia jak dla mnie. A jeżeli nie masz tych kilkunastu tysięcy żeby zacząć życie za granicą to zaciągnij kredyt, jeżeli nie masz zdolności kredytowej enjoy nieskończone źródło zarobków jakim jest internet.
 
Ale weź Ty się do roboty okej? Jak tak Cię boli dupka że urodziłeś się akurat w Polszy i że zarobki i że trudno tutaj przetrwać etc. to dlaczego do chuja dalej tu siedzisz?.

Bo ma 15 lat i mu mama nie pozwoli wyjechać :)
 
A jeżeli nie masz tych kilkunastu tysięcy żeby zacząć życie za granicą to zaciągnij kredyt

Chyba poważnie nie mówisz, mi wystarczyło max 1000, może nawet mniej. Chyba, że chce się od razu swoje mieszkanie, i życie jak w madrycie to te kilkanaście tysięcy nie będzie przeszkadzać ;p

Btw.
Jak chcesz, dawaj za tydz - 2 tyg do nl :D
 
Wiesz co, to moze byc jeden z powodow:
Populacja Stanów Zjednoczonych wynosiła według spisu powszechnego z 2010 roku 308 745 538 osób.
Polska w 2011 - 38 538 447

Nie wiem, moze jestem glupi, ale wydaje mi sie, ze jak gdzies jest wieksza ilosc ludzi, tam tez wiecej rzeczy sie dzieje, ale to tylko takie moje zdanie.

Tak, ale to działa w dwie strony - mają lepsze drogi itp. bo jest ich więcej, ale nie znaczy, że są lepsi od nas.. Poprostu duża liczba mrówek pracuje na duże mrowisko.

Nie robię ots a Polska to kraj trzeciego świata.

ty kurwa nie znasz definicji co to jest kraj trzeciego świata

bo w moim województwie to 2500 tyś to jest za mało żeby się utrzymać bez wegetacji ale wy nadal twierdzicie że Polska jest taka piękna i wspaniała.

"w moim województwie" lol, jak już się użalasz to może, nie na całe województwo tylko na powiat albo gminę co? Bo to co napisałeś ma się nijak, bardzo ogólnie...



#temat


to powiedźcie mi jak to jest, że są ludzie, którzy byli nawet sierotami i zarabiają teraz więcej na miecha niż wasi starzy przez kwartał, a są ludzie co chodzili do jakiś prze zajebistych szkół, prze zajebiste studia i siedzą w biedronce?

Jakby wszystko było tak zjebane to wszyscy by byli biedni, tu też dużo zależy od indywidualnych predyspozycji, a nie stanu całego kraju.
 
Semi skończ pierdolić, chodzisz do szkoły jeszcze nie pracujesz a gadasz jak byś przerobił 20 lat, mieszkasz z rodzicami.
Mowa tu o śląsku całym a nie gminie, byłeś chociaż kiedyś na śląsku? To jest chyba najbardziej zaniedbane województwo mało tu się zmieniło od komuny chodzi mi o wystrój.
Zamykają całą masę miejsc pracy, każdy pierdoli że na śląsku tyle przemysłu jakiego? Bo huta jedna z największych w polsce praktycznie nie istnieje z kilku tyś ludzi jest tam zatrudnionych może z 500 to samo koksownia największa w europie i jedna z największych na świecie a co? Gówno przejedź się tam i zobacz kto tam robi mój tata ma 52 lata i jest jednym z młodszych tam ,niestety koksownia od ponad 10 lat nie robiła rekrutacji i a pieniążki z unii biorą.
I co nam zostaje? Kopalnie? Które zostają zamykane jedna po drugiej? zostaną 2-3 kopalnie na całym śląsku.
Więc wiem lepiej kurwa co się dzieje w moim województwie.
 
Semi skończ pierdolić, chodzisz do szkoły jeszcze nie pracujesz a gadasz jak byś przerobił 20 lat, mieszkasz z rodzicami.
Mowa tu o śląsku całym a nie gminie, byłeś chociaż kiedyś na śląsku? To jest chyba najbardziej zaniedbane województwo mało tu się zmieniło od komuny chodzi mi o wystrój.
Zamykają całą masę miejsc pracy, każdy pierdoli że na śląsku tyle przemysłu jakiego? Bo huta jedna z największych w polsce praktycznie nie istnieje z kilku tyś ludzi jest tam zatrudnionych może z 500 to samo koksownia największa w europie i jedna z największych na świecie a co? Gówno przejedź się tam i zobacz kto tam robi mój tata ma 52 lata i jest jednym z młodszych tam ,niestety koksownia od ponad 10 lat nie robiła rekrutacji i a pieniążki z unii biorą.
I co nam zostaje? Kopalnie? Które zostają zamykane jedna po drugiej? zostaną 2-3 kopalnie na całym śląsku.
Więc wiem lepiej kurwa co się dzieje w moim województwie.

huta katowice jest największa w Polsce


Hmmm w Warszawie myślisz, że też jest milion WOLNYCH miejsc pracy? jak już to bardziej takiej 'intelektualnej', a zobacz sobie ilu ludzi po studiach nie ma pracy o_O albo robią w biedronce.

To nie znaczy, że każdy tak ma. Ale pamiętaj, zawsze musi być ktoś do jebania w dupę, żeby ktoś inny mógł sobie robić co chce.

Nikt ci nie zabronił np. nauczyć się języków programowania czy jak lanceq zostać bossem adsensów.. ;s

Widzę, że wkurwioony jesteś i chcesz się wypowiadać, to zbierz ludzi i spróbuj się przebić do polityki, może na tej "fali solidarności" co ma być (ale pewnie słabo to wypali) może dopłyniesz na szczyty polskiej polityki i spróbujesz zmienić ten kraj, szczerze mówiąc, to byłoby fajnie.


Ale kurwa mać, Polska nie jest krajem trzeciego świata -.-
 
Back
Top