• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Komenda !save

Bo to działa tak. Z góry ustalone jest że serwer działa poprawnie - cały dzień, z jednym zapisem całej gry (plus jakaś przerwa na 15 minut). Więc, gdy serwer jest poprawnie włączany/wyłączany to nie powinno być takich problemów.

A kiedyś widziałem skrypt w źródłach, który zapisuje serwer przed crashem.

to w sumie, jak zakładamy, że server się nie zcrashuje to po co dawać ludziom możliwość save'ovania osobno postaci?xd
nie logiczne raczej xd
 
to w sumie, jak zakładamy, że server się nie zcrashuje to po co dawać ludziom możliwość save'ovania osobno postaci?xd
nie logiczne raczej xd
Dlatego domyślnie w TFS nie ma funkcji /save dla gracza.
 
Sorry, że odświeżam i kolejny post, ale jakbym edytował to by nikt nie zajrzał, a mam pytanie

jak jest opcja shallow i ustawimy na no to jest niepełny save czy jak?

odpiszcie mi proszę tak:

shallow = yes -- definicja

shallow = no -- definicja


sorry za noobskie pytanie, raczej myślę, że shallow to gorszy save i jak ustawimy shallow to mniej zasavuje, ale wolę się upewnić
 
local config = {
savePlayersOnAdvance = true
}

function onAdvance(cid, skill, oldLevel, newLevel)
if(config.savePlayersOnAdvance) then
doPlayerSave(cid, true)
end

return true
end
 
Ta komenda jest w pełni bezpieczna, możesz ją swobodnie używać - dopóki jest na nią nałożony exhausted, nie powinna lagować serwera.
 
Back
Top