• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Legalizacja Marihuany w Polsce

Status
Not open for further replies.
Buahhahahahhahaaha skok przez okno po Marihuanie? widać że nigdy nie paliłeś i masz zerowe pojęcie na ten temat.

Po dopalaczach to różne rzeczy się robi, ale nie bo maryśce.

Na całe szczęście dopalacze poszły się już jebać ;)
Ś.P. Dopalacze.com - z miłą chęcią zgasiłbym te wszystkie znicze, ale się kurwa nie da.
 
Na całe szczęście dopalacze poszły się już jebać ;)
�.P. Dopalacze.com - z miłą chęcią zgasiłbym te wszystkie znicze, ale się kurwa nie da.

Zapal świeczkę (pali się już: 527085)

Co te dopalacze zrobiły z ludźmi...

P.S. Do zobaczenia;)

Dział hurtowy:
506 009 778
509 676 518

Hah, coś czuje że dopalacze będa teraz sprzedawać nie legalnie za śmieszne pieniądze, a maryche zlegalizują ;>

legalnie działająca firma musi ogłosić zamknięcie

Zapomnieli dodać paru słów.
 
No dobra ale to byś musiał trochę się na jarać, żeby udawać spidermana. Jak przedawkujesz alko to możesz wpaść pod samochód,też możesz wypaść z okna. Człowiek powinien być odpowiedzialny za to co robi. Z resztą na tej podstawie, że po Marysi można wypaść z okna to alkohol też powinien być zakazany.
 
Hah, coś czuje że dopalacze będa teraz sprzedawać nie legalnie za śmieszne pieniądze, a maryche zlegalizują ;>

A ja właśnie mam złe odczucia, że ludzie będą kojarzyli marihuanę z tymi dopalaczami i nie będą chcieli dopuścić do jej legalizacji :(
 
Żadnej legalizacji. Już sobie wyobrażam bandę roześmianych polaczków - robaczków, na ulicach. Nic tylko przypierdolić.

Z własnego doświadczenia wiem, że reakcja ludzka po zażyciu takiego środka jest różna , i często jest mylna, bo taki bohater chce się stać pierwszoplanowym , który jest tak zajebisty jak Matka Teresa.

Piszę to już enty raz, w kolejnym temacie.

Holandia, Czechy zasługują na legalizację. BO SĄ TO KRAJE TOLERANCYJNE, i trudno temu zaprzeczyć.
Polska za to, to kraj idiotów, nierobów, chamów i pustaków, którzy dziwnym trafem myślą tylko wtedy , jak im się chce.
Ok, dla mnie mogła by mieć miejsce taka legalizacja ale po zrobieniu przez palacza badań: na inteligencję / psychikę.

Bo inaczej w Polsce, taka legalizacja, tylko by ten kraj zgorszyła zamiast na odwrót.
 
A ja właśnie mam złe odczucia, że ludzie będą kojarzyli marihuanę z tymi dopalaczami i nie będą chcieli dopuścić do jej legalizacji :(

Oj, nie sądze. Dużo ludzi nawet po 30-stce jara trawke, a mają już rodziny i swoje dzieci.

Marihuana już jest znana, każdy wie co to jest a dopalacze to była nowość na rynku i na dodatek wielki szajs.

@Samme fail, jak by była legalizacja to ludzie by mieli lepsze podejście to wszystkiego. Nie musieli być chować bo skarpetach, w gaciach żeby na kontroli tego nie znaleźli, każdy kto palił, pali to będzie palić nawet jak by dawali za to 5 lat więzienia ;)
 
Żadnej legalizacji. Już sobie wyobrażam bandę roześmianych polaczków - robaczków, na ulicach. Nic tylko przypierdolić.

Z własnego doświadczenia wiem, że reakcja ludzka po zażyciu takiego środka jest różna , i często jest mylna, bo taki bohater chce się stać pierwszoplanowym , który jest tak zajebisty jak Matka Teresa.

Piszę to już enty raz, w kolejnym temacie.

Holandia, Czechy zasługują na legalizację. BO SĄ TO KRAJE TOLERANCYJNE, i trudno temu zaprzeczyć.
Polska za to, to kraj idiotów, nierobów, chamów i pustaków, którzy dziwnym trafem myślą tylko wtedy , jak im się chce.
Ok, dla mnie mogła by mieć miejsce taka legalizacja ale po zrobieniu przez palacza badań: na inteligencję / psychikę.

Bo inaczej w Polsce, taka legalizacja, tylko by ten kraj zgorszyła zamiast na odwrót.

Trochę zjechałeś z tematu, bo wszyscy doskonale wiemy, że Polska jest stoczonym krajem, ale dlaczego "normalni" (dobrze to ująłem?) mieszkańcy naszego kraju mieli by tracić przykładowo taki przywilej jak "bezprzypałowe" palenie konopi?
 
Żadnej legalizacji. Już sobie wyobrażam bandę roześmianych polaczków - robaczków, na ulicach. Nic tylko przypierdolić.

Z własnego doświadczenia wiem, że reakcja ludzka po zażyciu takiego środka jest różna , i często jest mylna, bo taki bohater chce się stać pierwszoplanowym , który jest tak zajebisty jak Matka Teresa.

Piszę to już enty raz, w kolejnym temacie.

Holandia, Czechy zasługują na legalizację. BO SĄ TO KRAJE TOLERANCYJNE, i trudno temu zaprzeczyć.
Polska za to, to kraj idiotów, nierobów, chamów i pustaków, którzy dziwnym trafem myślą tylko wtedy , jak im się chce.
Ok, dla mnie mogła by mieć miejsce taka legalizacja ale po zrobieniu przez palacza badań: na inteligencję / psychikę.

Bo inaczej w Polsce, taka legalizacja, tylko by ten kraj zgorszyła zamiast na odwrót.

Mówisz tak jakby teraz palenia nie było, kto będzie chciał to i tak zapali, ale kurwa, iść za to siedzieć?
 
Mówisz tak jakby teraz palenia nie było, kto będzie chciał to i tak zapali, ale kurwa, iść za to siedzieć?

No jest palenie, ale polaczki - robaczki, nie wychodzą na ulicę i nie szpanują oj czego to oni w ręku nie mają.

Nie przeczę, że ja nigdy nie paliłem, bo wręcz przeciwnie. Ale do cholery, nie mam zamiaru patrzeć na takich pajaców, skoro ja sobie potrafię normalnie zapalić, a koleś w moim wieku idzie i się "jara" tym że "jara maryhe!".
 
No jest palenie, ale polaczki - robaczki, nie wychodzą na ulicę i nie szpanują oj czego to oni w ręku nie mają.

Nie przeczę, że ja nigdy nie paliłem, bo wręcz przeciwnie. Ale do cholery, nie mam zamiaru patrzeć na takich pajaców, skoro ja sobie potrafię normalnie zapalić, a koleś w moim wieku idzie i się "jara" tym że "jara maryhe!".

No i niech się jara?

Te "pajace" przynajmniej się dobrze bawią ;>
 
No i niech się jara?

Te "pajace" przynajmniej się dobrze bawią ;>

Rotfl, czyli palisz tylko dlatego, żeby się dobrze bawić?
Bo ofc. nie potrafisz się dobrze bawić bez tego? :)
Tylko, że dlaczego inni , inteligentni ludzie mają być zmuszeni patrzeć na bandę kretynów, którzy myślą że są zajebiści?
 
A co robisz jak przeszkadza Ci ktoś na ulicy? Tak samo zrobisz jak będzie Ci przeszkadzało zachowanie kogoś ze skrętem w ręce. Podejdziesz, przyjebiesz w pizdę i tyle (lub jakieś inne, własne sposoby na zwalczanie tych, którzy Ci się "nie podobają")

Dziś małolaci szpanują alkoholem, szlugiem na ulicy, a jak marihuana będzie legalna będzie szpan skrętem. Jeśli była by legalizacja to i tak chyba od 18 lat, a ludzie w tym wieku powinni mieć już trochę rozumu.
 
Rotfl, czyli palisz tylko dlatego, żeby się dobrze bawić?
Bo ofc. nie potrafisz się dobrze bawić bez tego? :)
Tylko, że dlaczego inni , inteligentni ludzie mają być zmuszeni patrzeć na bandę kretynów, którzy myślą że są zajebiści?

No, jaram żeby się dobrze bawić?

Jak niby pokazują to że są "zajebiści"? tym że się dobrze bawią, i mają przynajmniej śmiechawe?
 
#up

Do dobrej zabawy nie trzeba żadnych używek ! :)

A co robisz jak przeszkadza Ci ktoś na ulicy? Tak samo zrobisz jak będzie Ci przeszkadzało zachowanie kogoś ze skrętem w ręce. Podejdziesz, przyjebiesz w pizdę i tyle (lub jakieś inne, własne sposoby na zwalczanie tych, którzy Ci się "nie podobają")

No tak, tylko, że jak podejdę i przypierdolę to na mnie jest już paragraf.
A na takiego idiotę dalej nie będzie. ;)
 
A co robisz jak przeszkadza Ci ktoś na ulicy? Tak samo zrobisz jak będzie Ci przeszkadzało zachowanie kogoś ze skrętem w ręce. Podejdziesz, przyjebiesz w pizdę i tyle (lub jakieś inne, własne sposoby na zwalczanie tych, którzy Ci się "nie podobają")

Dziś małolaci szpanują alkoholem, szlugiem na ulicy, a jak marihuana będzie legalna będzie szpan skrętem. Jeśli była by legalizacja to i tak chyba od 18 lat, a ludzie w tym wieku powinni mieć już trochę rozumu.

U mnie w katuchu pod blokiem co wieczor gnojki siedza i pala :D!
 
Przeciw. Jak palić to na nielegalnie, będzie legalizacja będzie na ulicy stać mafia 14 latków opalające fifki.
 
Przeciw. Jak palić to na nielegalnie, będzie legalizacja będzie na ulicy stać mafia 14 latków opalające fifki.

A co teraz ma?

Źle to widzisz. Tak jak już wspomniałem wcześniej, legalizacja będzie od 18 lub 21 roku życia ;)

No lol, to jest chyba oczywiste, że nie oda 15 ;D
 
Last edited by a moderator:
Każdy z nas jest wolny , to czemu zabraniać palenia? Krzywdy komuś nie robią , prędzej po alko agresor się włącza.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top