• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Legalizacja Marihuany w Polsce

Status
Not open for further replies.
Zgadzam sie z przedmowca,oni myśla że jak mają medatora to sa lepsi,madrzejsi itp a tak nie jest.Przykład Samme który uważa ludzi za "głupich polaczków"...pewnie sam się uważa za lepszego...indywidualista
 
Zgadzam sie z przedmowca,oni myśla że jak mają medatora to sa lepsi,madrzejsi itp a tak nie jest.Przykład Samme który uważa ludzi za "głupich polaczków"...pewnie sam się uważa za lepszego...indywidualista

Ta, ale co zrobisz.
 
jestem na nie, dla mnie(Wy możecie uważać inaczej) Niszczycie sami siebie, kupując same pudełko papierosów na którym jest napisane "palenie zabija" wql palenie to głupota. Wracając do tematu. Jak już wspomniałem jestem na nie, patrząc co z ludźmi robi alkohol, to co będzie się działo gdy zalegalizują marihuane.
Kompletna głupota jak dla mnie.
 
Ja uważam,że wszystko jest dla ludzi ale,no właśnie ale...
 
Ale zobaczcie. Mimo wszelkich zakazów ze strony prawnej ludzie, którzy chcą zapalić (przynajmniej ich większość) nie będzie mieć większego problemu z wywaleniem tych 20-25zł za grama. Nie będzie też mieć większego problemu ze zrobieniem domowej roboty bonga z butelki i ze zjaraniem całości w spokoju. Rząd nie kontroluje tego, co dzieje się w domach. Przecież zwykły alkohol typu wódka jest sto razy groźniejszy od marihuany. Zioło to spokój, alkohol to agresja. Nieprawdą jest, że po zielsku tak Cię jebie, że nie wiesz o co chodzi i trafiasz do innego kurwa wymiaru. Co więcej, przecież zioło by się nie paliło na przystanku czy na ulicy. Obowiązywałyby takie same zasady jak przy spożywaniu alkoholu (prowadzenie samochodu/roweru po spożyciu środków odurzających już dawno jest zakazane). Nie rozumiem z jakiego powodu nie mogą już tego zalegalizować i dać sobie spokój. Do skarbu też by pieniądze wpadały jak za papierosy i alkohol :f.

SADZ!Ć, PAL!Ć, ZALEGAL!ZOWAĆ
 
Wróciłem z marszu. Ogólnie chujnia z grzybnią... na przejściu dla pieszych wszyscy usiedliśmy na ulicy, policja zaczęła spychać nas na chodniki, ludzie gnietli się jak chuj... później policja obtoczyła wszystkich uczestników i wszystkich po kolei spisywała... w tym mnie. Później wypuścili nas i mogliśmy iść do domu. Cóż, zostaje mi czekać na jakąś pocztówkę z ich strony ;)

Tak, czy siak - chuj im w dupę. SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ!
 
Ale zobaczcie. Mimo wszelkich zakazów ze strony prawnej ludzie, którzy chcą zapalić (przynajmniej ich większość) nie będzie mieć większego problemu z wywaleniem tych 20-25zł za grama. Nie będzie też mieć większego problemu ze zrobieniem domowej roboty bonga z butelki i ze zjaraniem całości w spokoju. Rząd nie kontroluje tego, co dzieje się w domach. Przecież zwykły alkohol typu wódka jest sto razy groźniejszy od marihuany. Zioło to spokój, alkohol to agresja. Nieprawdą jest, że po zielsku tak Cię jebie, że nie wiesz o co chodzi i trafiasz do innego kurwa wymiaru. Co więcej, przecież zioło by się nie paliło na przystanku czy na ulicy. Obowiązywałyby takie same zasady jak przy spożywaniu alkoholu (prowadzenie samochodu/roweru po spożyciu środków odurzających już dawno jest zakazane). Nie rozumiem z jakiego powodu nie mogą już tego zalegalizować i dać sobie spokój. Do skarbu też by pieniądze wpadały jak za papierosy i alkohol :f.

SADZ!Ć, PAL!Ć, ZALEGAL!ZOWAĆ

Signed ! to próbowałem wytlumaczyć w moich postach
SADZ!Ć, PAL!Ć, ZALEGAL!ZOWAĆ

YEYEYEYEYE!

@Hermes, no teraz tak czytam posty sammiego to według niego ludzi by stali i palili na środku ulicy, fail.

SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ!
 
Heh wg mnie narkotyki to kolejna moda sprzedana przez media pod hasłem dopalacze, w przypadku legalizacji marihuany w najbliższym czasie tylko otworzymy gówniarzom drogę do najszybszego zatracenia się i ogłupimy jeszcze bardziej nasze społeczeństwo. Niestety panie i panowie , nie widzicie jednej małej różnicy między Polakiem ,a obywatelem Holandii, któremu państwo od dziecka (w szkole itp) odradza narkotyków oraz wyjaśnia ich działanie. Holender zapali sobie raz na jakiś czas dla siebie lub w ogóle po to nie sięgnie pomimo ,iż jest ogólnodostępne, a Polak zapali co dzień i to o wiele za dużo, wyłącznie dla lansu ,szpanu czy kolejnej sweetaśnej foty z imprezy na nk bądź facebooku. Jeżeli aż tak bardzo chcecie zobaczyć za parę lat zdjęcie swojego dziecka z imprezy na której jest marihuana,dopalacze ,alkohol oraz tytoń to proszę bardzo, tylko nie miejcie pretensji ,gdy pewnego dnia przez tą uważaną przez większość "nieszkodliwą" marihuanę czy inny specyfik będziecie głównym gościem na jego pogrzebie bądź sprawie karnej w sądzie :) Zrozumcie ,że przy aktualnym pokoleniu nk,fb, fotki, lansu i "pokazywania kim to ja nie jestem" legalizacja takiej substancji może doprowadzić wyłącznie do wielu tragedii wynikających z chęci zaistnienia przed znajomymi. Na domiar złego, patrząc po komentarzach wnioskuje ,iż niewielu z nas zna umiar i właściwe znaczenie słowa dobra zabawa... Reasumując jestem jak najbardziej przeciwko legalizacji przy aktualnym poziomie świadomości społecznej oraz panującej modzie na narkotyki, podprogowo zagnieżdżonej w naszych umysłach przez media, dilerów i sklepy dopalaczopodobne.


@Mam 16 lat i wiem bardzo dużo na temat działania narkotyków dzięki znajomemu, który samemu je wytwarzał i przekazał mi co nieco wiedzy na ten temat.
Co do kwestii pieniędzy to chyba żeś się z choinki człowieku urwał, żyjemy w Polsce ,a tutaj wielu kradnie i kombinuje na przeróżne sposoby, od rządu poczynając więc z 25zł dziennie to chyba nie aż taki problem. To czy paliłem czy piłem to moja prywatna sprawa i nic ci do tego, ale nie oczerniaj mnie mówiąc coś czego nie wiesz.
A z google to idź lepiej skopiuj tekst kolejnej piosenki o legalizacji i śpiewaj ją na podwórku z kolegami i poszerzaj swoją głęboką praktyczną wiedzę na temat palenia i picia, ale raczej nikt ci za to nobla nie wręczy.
 
Last edited:
@legolas23, ciekawe skąd Ci polak kase weźmie żeby sobie codzinnie zapalić

otworzymy gówniarzom

Hmm, sam jesteś chyba 15-leni gówniarz, z google tekst kopiowałeś?

Widać, nigdy nie paliłeś, piłeś i gówno wiesz, pozdro#poćwicz#dorośnij#zapal#wypił i wtedy się wypowiadaj ok?
 
Last edited:
Dokładnie legolas Twoja teoria jest nie poprawna..
 
@Legolas , to co piszesz to kompletna głupota przez marihuane się nie umiera ani nie sprowadza do agresji tylko do zabawy , smiechów itp . Natomiast dopalacze wyniszczającą mózg wielu umarło przez nie lub mają problemy zdrowotne. Tragedia to będzie gdy dopalacze zakażą bo wtedy powstaną manifestacje dużo gorsze niż o zalegalizowanie trawki. Jestem za legalizacją trawki a za zakazaniem dopalaczy (na zawsze) !! . Piszesz jeszcze co do sprawej karny w sądzie to inna kwestia ale trzeba kombinować.
 
Może śmierć to był zbyt drastyczny przykład ,ale chodziło mi o zachowania ludzkie po alkoholu, narkotykach w zbyt dużych ilościach i ich konsekwencje. Poza tym jak już ktoś wcześniej wspomniał ,że nie każdy reaguje na nią w ten samo sposób i nie każdy zna umiar. O manifestacje dopalaczowe nie ma się co bać ,bo nikt nie będzie walczył o coś co jest śmiertelnie szkodliwe dla człowieka i nieprzebadane farmaceutycznie ,w przeciwieństwie do marihuany. Nie ukrywajmy..., do czasu rozkręcenia tematu przez media dopalacze były niszowym biznesem, a do ich upadku przyczynił się sam ich "król" ,który udzielił wywiadu w gazecie i jak ostatni debil pochwalił się ile zarabia na swoich klientach. Wystarczyło 1 wydarzenie z udziałem dziecka ,aby jakiś spragniony sławy dziennikarz połączył te 2 fakty w taki sposób ,aby wzbudziły pewnego rodzaju kontrowersję, którą podchwyci i rozgrzeje reszta mediów. Ot cała filozofia.
 
Last edited:
donaj ty nie rób z siebie dorosłego bo mądry człowiek sam przez całe wakacje nie chlałby na swojej działeczce sam ze sobą, ale to nie o to chodzi.Więc najlepszą radą dla ciebie weź idź z domu bo jak widzę cały czas piszesz w tym temacie od kiedy powstał a pamiętaj dzisiaj jest SOBOTA!

Tak teraz może 1/20 14letnich gnojków pali zioło/marihuany i ta 1/20 gnojków rośnie na ułomnych ludzi którzy będą bardziej podatni na różne choroby, legalizując marihuanę 19/20 14 letnich gnojków będzie miało dostęp do niej więc 19/20 gnojków wyrośnie na ułomów którzy będą chorować i co za tym idzie szybciej umierać.
 
Last edited:
donaj ty nie rób z siebie dorosłego bo mądry człowiek sam przez całe wakacje nie chlałby na swojej działeczce sam ze sobą, ale to nie o to chodzi.Więc najlepszą radą dla ciebie weź idź z domu bo jak widzę cały czas piszesz w tym temacie od kiedy powstał a pamiętaj dzisiaj jest SOBOTA!

Tak teraz może 1/20 14letnich gnojków pali zioło/marihuany i ta 1/20 gnojków rośnie na ułomnych ludzi którzy będą bardziej podatni na różne choroby, legalizując marihuanę 19/20 14 letnich gnojków będzie miało dostęp do niej więc 19/20 gnojków wyrośnie na ułomów którzy będą chorować i co za tym idzie szybciej umierać.

o bo mądry człowiek sam przez całe wakacje nie chlałby na swojej działeczce sam ze sobą, ale

hę?

Wczoraj piłem, dzisiaj nie muszę? wypowiadacie się o czymś, o czym nie macie zielonego pojęcia.
Może dorosły nie jestem, ale mam 18-ście lat i troche juz przeżyłem i troche wiem, a jak czytam te głupoty co wy piszecie to...

Tak teraz może 1/20 14letnich gnojków[/QUOTE]

Może ty jesteś takim gnojkiem?

@Zaku, true już to pisałem no ale oni nigdy nie palili i są madrzejsi =]
 
Last edited:
Ja pale codzienie po 3-5 wiader, i dzieki temu rozumiem dzieci tibi.

legalize ofc ; )
 
sorry paliłem ale nie czuję się lepszy..
 
Dobra, koniec tego spamowania.
Nie będzie żadnej legalizacji , i musicie się z tym pogodzić. Ciekaw jestem, dlaczego każdy z tych 'inteligentnych' użytkowników jest przeciw.

Od razu nasuwa się obraz np. takiego Donaja , z kapslem Lecha na czole i blantem w ręku i cieszącym japę 'bo mu fajnie, bo se pali heh'.

I wiadomo, że rząd dawno by zalegalizował zioło, gdyby nie kozaczki pokroju Donaja. Sherlok jest wyjątkiem, bo od razu widać, kto chciałby palić dla przyjemności a kto dla zasady 'bo fajnie ryje czaszke'...

Jestem chujem, wiem.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top