• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

My idea :)

to se je w ramke opraw i pierdolnij zamiast zdjecia matuli. xlog ponowny z tego forum i gierki, bo widze ze nadal nie ma normalnego przeciwnika, tylko zakompleksiony, patologiczny nieudacznik - Patryk siwek. pozdrawiam zamykam
 
zrobice dla tych shlederow i innych cweli co sie uwazaja za niewiadomo kogo jakis oddzielny temat albo najlepiej forum to sobie tam beda pisac jebane ubeki kto gdzie grla kiedy i czy zabili omela 400 knighta na strzala
 
Veziv is telling us something about videos. What the fuck do you want to proove it? Stop talking you dickhead and start acting bitch, you don't even have a team and tell something about "we do not want, we want". Fuck YOU. Only YOU, 1 PERSON, want this. Not your team. So I think, delete Tibia and go make something out of your life
 
poki co zaden no name sie tu nie wypowiadal dopoki twoj kolega bezczelnie sie nie wpierdolil to ty tez lepiej nie zaczynaj jezeli nie chcesz zostac sciupany cwelu
 
no to veziv petowcu jebany do ktorego nic nie dociera graj sobie sam na lunar i zamknij juz ten ryj nikt nie wbije na ten patologiczny ots, zeby ci stary zdechl do kompletu cwelu

bez kitu czlowieku jestes takim zjebem, ze twoja matce po ryju powinna dostac ze cie urodzila a ojca alkoholika wykastrowac zeby ci brata nie zrobil
 
a ty graj sobie na shadow gdzie jest 900 noobharow i 600 mag wali ue za 800 i sd za 500 :p
 
ale ja nie musze nigdzie grac cwelu bedzie reload na shadow to pogram wiec ja z tym problemu nie mam
za to ty masz bo kurwo bita nie wytrzymasz tygodnia bez tej gierki i jedyne co ci pozostanie to jebnac se po zylach dysmozgu
 
^ ktorys z gitow udzielil temu frajerowi magnusiowi glosu?
kim ty kurwo jestes zeby sie wypowiadac na moj temat? typkiem co ma w glowie gowno i sra sie o pixele i sie wypowiada, chodz w dupie byl i gowno widzial? dajesz glos jak ja mowie ze masz to zrobic, poki co takiej komendy nie bylo przyglupie ktory traktuje tibie jak zycie, zamknij morde i idz sie pucowac do siwka o konto na lunarze masz 3 sekudny. koniec rozmowy i sie nie odzywaj jak nie ma komendy bo nastepnym razem bedzie smycza po glowie ;) bye bye
 
kim ty kurwo jestes zeby sie wypowiadac na moj temat? typkiem co ma w glowie gowno i sra sie o pixele i sie wypowiada, chodz w dupie byl i gowno widzial? dajesz glos jak ja mowie ze masz to zrobic, poki co takiej komendy nie bylo przyglupie ktory traktuje tibie jak zycie, zamknij morde i idz sie pucowac do siwka o konto na lunarze masz 3 sekudny. koniec rozmowy i sie nie odzywaj jak nie ma komendy bo nastepnym razem bedzie smycza po glowie ;) bye bye
ladna bajke sobie wymysliles typie.................
ale nie zapominaj ze masz alkoholika w rodzinie i jestes przegrany
 
haha co ty w ogole pierdolisz gosciu chyba ci cisnienie skoczylo zjedz snickersa kim ja jestem to ja sie powinienem zapytac kto ciebie zna petowcu wyexpies 400 maga przez pol roku na martwym otsie i za kogo ty sie masz wgl ze mozesz sie udzielac w tym temacie? z takimi frajerami to na krotko a pucowac to ty sie mozesz do swojego starego o pento bo nic o mnie nie wiesz gownixie no ale skad masz wiedziec jak jestes chuj wie skad :) nastepnym razem sie zapytaj na priv czy mozesz wgl zabrac glos a nie nam temat zasmiecasz kurwo jebana co na vt cichutko siedzial zawsze a teraz szczeka
 
ale ludzie, po chuj wy gadacie w ogole z siwym jak wiadome ze on bedzie pierodlił ze ma mermoris z filmikow bo to jego jedyne zycie

neich talar i stampor zrobią 2 teamki albo znajdzie jakiegos liderka ktory poprowadzi mieszanke wedlowska i bitka

crystall tam podobno kiedys lidował kilka drużyn wiec on moglby uskutecznic liderke
zeby nie bylo ze jestesm gołosłowny

 
haha co ty w ogole pierdolisz gosciu chyba ci cisnienie skoczylo zjedz snickersa kim ja jestem to ja sie powinienem zapytac kto ciebie zna petowcu wyexpies 400 maga przez pol roku na martwym otsie i za kogo ty sie masz wgl ze mozesz sie udzielac w tym temacie? z takimi frajerami to na krotko a pucowac to ty sie mozesz do swojego starego o pento bo nic o mnie nie wiesz gownixie no ale skad masz wiedziec jak jestes chuj wie skad :) nastepnym razem sie zapytaj na priv czy mozesz wgl zabrac glos a nie nam temat zasmiecasz kurwo jebana co na vt cichutko siedzial zawsze a teraz szczeka
Roznica pomiedzy nami jest taka ze ja mowie rzeczy ktore mialy miejsce, a ty bajeczki, takie info dla kazdego kto to czyta, a teraz serio lece bo nie bede sie z toba klocil bo mi na tym w zaden sposob nie zalezy, powodzenia w "rl" zyciu.
 
no to mowie lamusy dupa cicho to nie temat dla frajerow twojego pokroju o glos pisz do gitow na priva szmatlawcu
 
cisnij marek jakiegos bozydara frajerom z tego otsa co tu na forum sie odzywaja to chuja przez szmate nie podalbym tylko prawdziwe gity.
 
Back
Top Bottom