• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

słyszałem, że aprille są dobre?

i btw. raczej chodzi mi o skutery do 4k zł :D

hahaahahahahahahha skutery ! Lepiej poczekaj Kuba do zimy i za 4k kupisz aprilie albo yamahe 80cm :] jak tylko taka kwota dysponujesz.

@up aprilie są dobre bo są lżejsze od yamah wiec lepsze prędkości można rozwijać :]

PAXTON sprzedaj mi twoją yamahe :peace:
 
Last edited:
Taaa.
Prawko na 125 w PL od 16 lat można.
A aprila jest cool, Paxton możesz kupować : ))
 
Juz na pewno zdania nie zmienie :) Bylem w 5 salonach Yamahy, widzialem juz wszystkie dostepne Yamahy, i na pewno wybieram Yamaha yzf r125 ! ^^
 
Ty ty masz zamiar nowy kupić?
Ja tam wole już teraz używany kupić. Chociaż nie trzeba docierać 30km przez 1000km...
 
Ja tam prawkiem się nie przejmuje.. Mam na B1 a i tak śmigam Aprillą sr 125 ;] Ma buta je**na ;d

W garażu mam jeszcze Yamahe Grizzly 660cm^3, na B1 w sam raz.

Ponadto stoi jeszcze Yamaha R6, ale to starego i czasami po podwórku jedynie na 1 pośmigam ;d
 
Przecież to zabić się łatwo na takim czymś! Mówię o ścigaczach.. bo skutery lamersko wyglądają..

Ale przejechałbym się takim ścigaczem ;D
 
Przecież to zabić się łatwo na takim czymś! Mówię o ścigaczach.. bo skutery lamersko wyglądają..

Ale przejechałbym się takim ścigaczem ;D

Zabic się można nawet pijać kawę. Głupi tok myślenia.
 
Ja tam prawkiem się nie przejmuje.. Mam na B1 a i tak śmigam Aprillą sr 125 ;] Ma buta je**na ;d

W garażu mam jeszcze Yamahe Grizzly 660cm^3, na B1 w sam raz.

Ponadto stoi jeszcze Yamaha R6, ale to starego i czasami po podwórku jedynie na 1 pośmigam ;d

Też mam B1 i wydaje mi się, że to na samochody. Fail?

Ja śmigam normalnym autem - C1 matki, ale planuje kupić sobie Mini nowego ;d
 
Też mam B1 i wydaje mi się, że to na samochody. Fail?

Ja śmigam normalnym autem - C1 matki, ale planuje kupić sobie Mini nowego ;d
kategoria B1 - trójkołowym lub czterokołowym pojazdem samochodowym o masie własnej nie przekraczającej 550 kg, z wyjątkiem motocykla.
; pp
 
A ja mam sima.
Ale chlopak chyba nie lubi jezdzic po rzekach bo pierscienie slychac lepiej niz silnik :D
 
Też mam B1 i wydaje mi się, że to na samochody. Fail?

Ja śmigam normalnym autem - C1 matki, ale planuje kupić sobie Mini nowego ;d

Widać jak masz B1, nawet nie wiesz na jakie pojazdy możesz z nim wsiadać.. ;d
 
B1 to chyba pojazdy do 500 kg masy własnej, osobiscie nie chcialbym miec wypadek w czyms takim :/

Uwierz, że nawet jakbyś jeździł czymś normalnym to też nie chciałbyś w coś takiego się wjebać, a na prawdę przygłupy niezłe robią prawka już w wieku 18 lat, to co mówic o 16 lat? Niby jego wina, ale zawsze...
 
Tak mam, mam już drugi. Uwielbiam samochody, a w szczególności volvo. Nie jarają mnie jakieś bmw (blachary mamy was czy też będziesz miał wydatki :eek:) i ich płaskie fotele, kocham volvo i ten komfort jazdy :) wielkie, miękkie i przewygodne fotele
 
Back
Top