• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Praca

Pracujcie! Na moje zasiłki ktoś musi zapierdzielać. Pozdrawiam z wygodnego krzesełka.

PS
Głosujcie na JKM
 
Pracujcie! Na moje zasiłki ktoś musi zapierdzielać. Pozdrawiam z wygodnego krzesełka.

PS
Głosujcie na JKM

Na Ozjasza Goldberga?

b47a434552b0.jpeg


"Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne", partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne" miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii KlubówDemokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich '68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów "Prawica". W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]"
 
Last edited:
Tak potar żywcem ta stawka z ogłoszenia o pracę wszędzie pisza 2.3k + prowizje a tak na prawdę norma i ilość klentów jest nie do zrobienia.
Po drugie Potar wkurwiasz mnie co raz bardziej twoje jebane wychwalanie się jaki to pro nie jesteś a donaja prosiłeś o zabezpieczenie dedyka i silnika : /
 
Tak potar żywcem ta stawka z ogłoszenia o pracę wszędzie pisza 2.3k + prowizje a tak na prawdę norma i ilość klentów jest nie do zrobienia.
Po drugie Potar wkurwiasz mnie co raz bardziej twoje jebane wychwalanie się jaki to pro nie jesteś a donaja prosiłeś o zabezpieczenie dedyka i silnika : /

to chyba na odwrót było

Podobno tam anfa faszerują Polaków, żeby zapierdalali szybko. Tak słyszalem ;P
.

XD

Na Ozjasza Goldberga?

b47a434552b0.jpeg


"Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne", partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne" miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii KlubówDemokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich '68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów "Prawica". W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]"


weź przestań, on jest jebanym debilem, ma poglądy typu "nie zapinajcie pasów, wolni bądżćie" tak, a potem kurwa leczyć ludzi tylko dlatego bo nie zapieli pasów i doznali znacznie większych obrażeń niż by doznali gdyby mieli je zapięte, oraz wiele innych jego głupich poglądów
 
Widać potarku że ty nie miałeś "przychodowego otsa" bo myśl sobie co chcesz ale ja jak miałem serwer to po 3 kafle na tydzień na czysto miałem.
 
Widać potarku że ty nie miałeś "przychodowego otsa" bo myśl sobie co chcesz ale ja jak miałem serwer to po 3 kafle na tydzień na czysto miałem.

Teraz coś próbuje z angielskimi zapowiedziami w dziale dyskusja na TNP.
 
Chodziło mi dokładnie ze sformułowaniem:

mniej roboty

Jak znajdziecie robote w biurze gdzie Ci każą tylko siedzieć na dupie i odbierac telefony za 4k to dla mnie to dla mnie mniej roboty niż z ogarniętym otsem.

Wiadomo mozna postawić gowno i zbierac z niego kasy jak te real mapy czy evo i nic przy nim nie robic ale to jak kto chce ^_^.

Co do przychodowego otsa to uwierz mi że miałem ich sporo, ale i tak zarobki z otsow nie są porownywalne z tym co mialem prowadząc serwery do Silkroada czy Metina2.

@up

Konto na tnecie jest typka który mi reklamuje hobbistyczne serwery nick co prawda podobny ale tam z tego co pamiętam nigdy nie zakładałem konta, nawet sam nie wiem gdzie to jest reklamowane ^_^.
 
Jak wspomniałem, mój reklamodawca zrobił sobie podobny nick ^_^ ale to już chyba dawno temu :)

A poza tym niezły offtop robisz, chcesz dołączyć do reklamodawców? :)
 
Last edited:
Jak wspomniałem, mój reklamodawca zrobił sobie podobny nick ^_^ ale to już chyba dawno temu :)

A poza tym niezły offtop robisz, chcesz dołączyć do reklamodawców? :)

jush dolonczyl


#temat

na truskawkach dobry hajs jest
 
Jak wszystko pójdzie po mojej myśli zostanę tłumaczem języka Japońskiego :3
 
Back
Top