• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem Pomocy

Ale ja mam Windows 7 Home Premium i nie mam zamiaru zmieniać dlatego proszę o rozwiązanie ale z Windowsem.
 
^^Nie wiem.
Troxet nie pomogło.
Może podsuniecie jakiś dobry silnik TFS pod 8.6 żeby nie sprawował kłopotów oczywiście pod windowsa.

- - - Updated - - -

A i jaka wersje xamppa polecacie ja uzywam 1.7.4

Nikt Ci nie poleci nigdy w życiu jakiegokolwiek xamppa(chyba że ot experci z tnet), instaluj osobno wszystko a nie w gównianym pakiecie który jest gównianie skonfigurowany już na starcie.
 
Osobno apache/nginx do tego osobno podczepiasz wrappera php najlepiej cgi pod cacheowanie contentu statycznego eaccelerator lub apc, do tego mysql. Wszystko oczywiście osobno instalujesz i konfigurujesz.
 
Szkoda że kolego zabierasz się pod windowsa jeszcze 7 bo na linux było by Ci łatwiej chodź znam takie osoby które potrafią tak zoptymalizować windowsa że jest porównywalny wydajnością do linuxa oczywiście pod kątem OTS.
 
Turboo w jakim sensie zoptymalizować dokładnie o jakie części ci chodzi pamieć ram ? procesor? baza mysql apache?:p heh
 
Jak mozna zoptymalizowac windowsa skoro to nie open source? mozesz conajwyzej wylaczyc to co jest zbedne, a to do optymalizacji sie nie zalicza
 
Lanceq nie ogarne nignx(Nie znam prawie) ,dlatego apache a co do tego:
do tego osobno podczepiasz wrappera php najlepiej cgi pod cacheowanie contentu statycznego eaccelerator lub apc, do tego mysql.
to można jaśniej nie znam się tak bardzo :D

- - - Updated - - -

I najlepiej to może coś łatwiejszego bo ja narazie chciałem dopiero ogarnąć ots u siebie tylko dla mnie i kolegów a jak już go będe miał ogarnietego to może wtedy już takie nignx :D
 
Dobrze to zwiększyć wydajność windowsa ja śmigałem długi czas na windowsie +500 graczy wszystko się da.
Oczywiście szybciej Ci pójdzie nauka linuxa niż ogarnięcie windowsa.
 
Back
Top