• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Projekt Exoria rpg - pomysly, opinie, sugestie - zrobmy cos razem;)

Ist

New Member
Joined
Sep 13, 2010
Messages
181
Reaction score
2
poszukujemy beta testerow, patrz na sam dol posta --

Staram się aby serwer był unikalny przez co co rusz będziemy dodawac do niego nowe rzeczy oraz modyfikacje, częste update i ciekawe modyfikacje będą nasza mocną stroną, oczywiscie jak serwer juz ruszy.
Na serwerze oczywiście oskryptowane dużo questów - wszelakie poi, inq, demon oak itp są dopracowane, łącznie wychodzi jak narazie ponad 50+ questów, kilka wiekszych questow customowych (cos trza zrobic dla npc, zeby inny z toba gadal, zeby miec gdzies dostep, takie tam proste rzeczy ktorych i tak nie ma prawie nigdzie, tylko idz nakurwiaj rozjeb skrzynke i siemano;-)) mapa jest w 100% unikatowa i nigdzie sie w internecie takiej nie znajdzie chociaz zawiera co ladniejsze miejsca z RL mapy (chocby banuta czy water elementale) i mase customow.
Serwer jest robiony przez graczy dla graczy a nie z chęci głupiego zysku, chociaż nie oszukujmy się - każdego miesiąca serwer musi osiągnąć jakies minimum zeby sie utrzymac (czyli ze tak ok 200zl)

Jeżeli męczy Cię kierunek w którym idą inne serwery, cotygodniowe resety i niedoświadczona administracja, ExoriaOTS będzie miejscem dla ciebie.
Nie chce stworzyc serwera na ktorym jedynym celem bedzie wbicie 400 lvla, kupienie sobie donator sworda i zabijanie wszystkiego co sie rusza, chcemy stworzyc swiat ktory bedzie zyl wlasnym zyciem, serwer w stylu starych otexow czy sinterii, realm na ktory kazdy znajdzie cos dla siebie.

Zrobmy cos razem, chcesz grac na serwerze ktory nie zdycha po tygodniu, na ktorym nie ma 400lvl w pierwsze 3 dni, na ktorym jest cos do roboty? Chcesz grac na serwerze na ktorym masz pomysl na dobrego questa a w nastepnym update widzisz go w grze? Super, tez zawsze chcialem i nigdy nie moglem. Hosting jest dobry, datapack gotowy takze ten temat to nie sa wypociny na temat zarysu projektu ktory jest tylko w mojej glowie, kto nam broni?

Pragnę z największą przyjemnością poinformować że datapack jest już praktycznie gotowy, teraz tylko dodatki w stylu a może jakiś quest, albo pomysł na wprowadzenie ciekawego skryptu i systemu. Dlatego piszę tutaj i pytam Was o Wasze opinie.

semttulotdc.png


Przewidywany rejt, moim zdaniem dobry, w miare szybko do 150 lvl, potem jako tako do 200, a dzieki 3x nie bedziemy mieli wysypu 400lvli, bo nie o to nam przeciez chodzi
  • 1-30 lvl - 15x exp
  • 30-80 lvl - 8x exp
  • 80-150 - 4x exp
  • 200 - 3x exp
4ju9s2.png


  • Skill rate 10x
  • Magic rate 6x
  • Loot rate 3x

Co nowego, ciekawe (w mojej opinii) skrypty ?
  • - War of Emperium, klasyczna wojna o zamek. Zarzadca zamku wraz z gildia dostaja benefity z tego tytulu
  • - Dzialajacy War System (z tarczami jak na rl)
  • - Autostack dziala w 100%
  • - Attack/follow dziala jak na rl
  • - Popychanie dziala jak na RLu
  • - System enchantowania bronii (max do +5, dostepne z questow/bossow/sms shop)
  • - Arena PvP ( do zabawy i eventow, jak giniesz teleportuje Cie do temple i nie nic nie tracisz )

Co w sms shopie?
  • - Loot ring (zwieksza rate loota o 0,5x)
  • - Enchant gem (do enchantowania broni, pozwala ulepszyc bron o +1)
  • - Softy (?)
  • - Pewnie jakies addon itemy
  • - pacc runka
28jfw5.png


Pacc za sms
  • -- tani, 3,66 za 12 dni

--
Ulepszanie broni
Zeby nie bylo ze to jakis orsh ots projekt, ulepszanie bronii jest mozliwe jedynie do wspolczynika maksymalnego +5 a szansa na ulepszenie wyglada nastepujaca (w razie niepowodzenia item wraca do poprzedniej postaci/niszczy sie [tego jeszcze nie ustalilem])
  • +1 100%
  • +2 70%
  • +3 50%
  • +4 30%
  • +5 10%

2hxpppc.png


sb0fib.png


mt0d1w.png






Kadra (obecnie, planowany nabor)
Gallar - administrator, wlasciciel. Probuje ogarniac to wszystko i troche sie bawie LUA
Domis - jedyna obecnie Mistrzyni Gry, nie jest aktywnym graczem, nie ma pojecia co to MPA, za to wie jak zachowuje sie botter i jak dziala nasz serwer
--



28uy53.png

--
poszukujemy beta testerow, wszyscy aktywni beta-testerzy otrzymaja gratisy pod postacia punktow w sms shopie na start oraz specjalne range na forum -- ktos musi pomoc nam testowac serwer, zwiedzicie tez sobie mape. Pomijajac fakt ze przydalby sie jeden mapper, to generalnie potrzeba glownie graczy, i to takich ktorzy nie dosc ze pomoga to jeszcze porobia zdjecia z ciekawych miejsc czy stworza jakis poradnik odnosnie questa itp.

-----------

ps. temat zakladam jeszcze raz, to nie jest reklama, projekt posiada swoje forum ktorego adresu nie bede tutaj podawac, jezeli ktos sobie zyczy prosze wyslac stosowna prosbe na PW, ew. chec wziecia udzialu w testach rowniez na PW.
 
nie żeby coś, ale ta mapa jest z dupy wzięta, wziąłeś 4 lokacje i posklejałeś na chybił trafił... chujowo to wygląda..

popatrz jak np. cipsoft robił zao, sobie wzieli wyrysowali i zaplanowali i nawet fajnie im to wyszło... A to twoje to wygląda hmm tutaj dojebiemy banute, tutaj pustynie...

:(

Popracuj, a projekt fajny :)
 
w grze mapa wyglada calkiem fajnie, jak tylko bd miec dedyka to wszyscy beda mieli okazje sie przekonac:)
 
Człowieku, Ty nadal nie rozumiesz, że ten temat nie ma racji bytu na tym forum. Takie rzeczy to na Tnet.
 
Serwer jest robiony przez graczy dla graczy a nie z chęci głupiego zysku

To bardzo wszystkich cieszy, ale to już nie:
Co w sms shopie?

[*]- Loot ring (zwieksza rate loota o 0,5x)
[*]- Enchant gem (do enchantowania broni, pozwala ulepszyc bron o +1
[*]- Softy (?)
[*]- Pewnie jakies addon itemy

[*]- pacc runka


Robicie rpg i nie chcecie zarobić to sama pacc runka wystarczy
 
Człowieku, Ty nadal nie rozumiesz, że ten temat nie ma racji bytu na tym forum. Takie rzeczy to na Tnet.

Prawda! Trzeba go ztrolować!
SUAHSUAHSUASHAUSHAUSHUAHSUASHuAS

Mapa zbyt zajebista by ktoś mógł ją ogarnąć, questy zbyt zajebiste by ktoś mógł je zgadnąć.
Jestem czosnek, kocham to uczucie kiedy na mym ryju widać litość i współczucie.
Gruby mi rozjebał jaja swym toporem ~ ;O

AUShaushuahsuahsuash
LOVE IZRAEL AND MOHHAMEDS !
PEACE KABOOM ! BOM HEADSZOT!
LOVE HARAKIRI KIRIHARI, BIN LADEN ITS ALIVE BITCHEZZZ!
SUICIDE ! IM GOIN SUCIDIE RAJT NAŁ !

@ Edit
To bardzo wszystkich cieszy, ale to już nie:



Robicie rpg i nie chcecie zarobić to sama pacc runka wystarczy

Musi mieć zajebisty esemes szop żeby małe grubaski wysyłały esemesiki żeby być lepszym noł lajferem! A on będzie czepał kase na nieletnich którzy skubają mamusi telefonik!
Bo przecież nie dojdą do czegoś bez loota x2 .
UAShaushauhsu
PEACE AND BIG UP FOR NIGGERS!
 
/care again, nie zebym czul sie lepszy, bo sie nie czuje ale idzcie klepac lewelki na orszootsy, no i wiadomka jak tylko ktos ma troche checi na zrobienie czegos innego niz kolejny click n run rl map and best edited evo to najlepiej go strollowac, zalosni niektorzy jestescie - w jednym temacie placzecie ze ojezu trzystatysiency erelmap, gdzie sa te serwery ktore nie maja erelmapy i chuj wi co jeszcze, wpadam sie popytac, poradzic, to juz Feren trollowac musi bo soba by nie byl:D

jezeli zajrzy tu jakis mod to usunac, wyjebac temat, whateva, bo faktycznie jest bezcelowy na tym forum:p
 
moze orc ?

nie bo cyc (mnie swędzi)

@UP. Best trollujesz ;D x10 ban for me poleci he he



ps. idę spać bo jestem wyjątkowo najebany* a nie zajebany* z powodu 18 koleszki i mojej która była 19 lutego. PZDR wszystkim z fartem których jebią polskie prawo i nakurwiają otwartą pestke jak ja to robie. Czekamy na WIOSNE, zimną źośke (dla kumatych) forum,.hasz(cenzor).com :D
 
Last edited:
@zm1q
wszystkiego najlepszego!

nie zapomnij z rana wiadra przyjąć
 
ps. idę spać bo jestem wyjątkowo najebany* a nie zajebany* z powodu 18 koleszki i mojej która była 19 lutego. PZDR wszystkim z fartem których jebią polskie prawo i nakurwiają otwartą pestke jak ja to robie. Czekamy na WIOSNE, zimną źośke (dla kumatych) forum,.hasz(cenzor).com :D

żenada.
 
up , jebłem hahaha.

@temat
To jest ta exoria ? ta co była kiedyś 7.6,7.8 ? jak tak no to sweetaśnie ale dajcie hardkorowy exp 3 i 2 x jak było wcześniej.
 
Back
Top