• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

tibia teraz

Tak narzekacie, narzekacie to zróbcie własne MMO :D

Bo z Tibią co by nie mówić jest o wiele gorzej niż kiedyś, nie tylko pod względem graczy/botów ale też mechaniki gry no i polityki Cipsoftu, którego w ogóle nie rozumiem. Myślałem, że Tibia nigdy nie dojdzie do wersji 10.0 bo upadnie a tu proszę...
 
Do czego ty znawco "gier" się wypowiadasz o Diablo? Grałeś w Diablo 1, 2? Ja grałem i wiem że tam jest klimat, gra wciąga jak cholera, jest więcej przygód - fajnie się expi, tam postawili na grupę... na privach się wogóle nie nudzi.

@DominikMs:
a robiłeś eventy w wowie? są bardzo ciekawe, wymagające logicznego myślenia no i precyzji z grupą by każdy z nich nie padł.
a questów to jest masa...

Gralem dosc dawno, ponad kilka lat temu, zapewne sporo sie od tej pory zmienilo :p
 
Taki tam refresh z okazji "rekordu" liczby online w ostatnich miesiącach. Warto zaznaczyć, że większość Polaczków śpi.
mu2z.png


Wszystko spowodowane oczywiście tygodniem z XP2. Może po tym, Cipsoft pomyśli o utworzeniu prawdziwych serwerów XP2? Nie tak jak teraz, serwery tylko testowe.
 
chyba zacznę grać spowrotem, gra mnie nie uzależni tak jak kiedyś, bo juz w nią wcześniej gralem - waszym zdaniem oplaca się jeszcze grać na RL tibii? :)
 
chyba zacznę grać spowrotem, gra mnie nie uzależni tak jak kiedyś, bo juz w nią wcześniej gralem - waszym zdaniem oplaca się jeszcze grać na RL tibii? :)

Jak masz bocić to nie. A tak dla odetchnięcia można pykać.
 
Jaja na kiju. Najlepiej było do wersji 8~. Teraz z tibii zrobiły się pokemony ;d, jakieś konie jak w metinie, masakra.
 
chyba zacznę grać spowrotem, gra mnie nie uzależni tak jak kiedyś, bo juz w nią wcześniej gralem - waszym zdaniem oplaca się jeszcze grać na RL tibii? :)

Zajmij się lepiej swoim biznesem.
 
Back
Top