• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Warjaty Guild @ Dym Reload hehs

siwek pierdoli jak zawsze kiedy stoi z ojcem na a2 i szlugi sprzedaje

jak tobie usuneli gildijke to mowiles ze ktos sie bawi itd.


żebyś zdechł jak twoja matka ladacznica co skacze z giewontu na uefa.


translate

veziv fuck you
 
Shleder -2 by noobs kucu -2 by noobs Hasyszki -2 by noobs Kayetanka -2 by noobs and kayto start saying alot of bullshits u pinged all bla bla bla i disband wm bla bla bla
1. its not bullshits. you pinged Ogaryna,Kucu and Zbylu. every1 know it.
2. i deleted guild beacause you don't fight, only run from deffence to deffence
3. its my last words to you : PIERDOLNIJ SIE W GLOWE CZLOWIEKU I ZROB COS ZE SOBA POKI JESZCZE COS ZROBIC MOZESZ, BO JAK ZDECHNIE CI JESZCZE STARY TO JUZ ZUPELNIE UPADNIESZ.
 
1. lost*
2. I don't care about the score you faggot, I lost 15 levels and I don't have to exp because it's not necessary you dickhead
3. The thing is that you treat this game like your life, you think you are god but the fact is that you are shit in game and in reality, go make something with your life
4. Averion logged on zbylu when you pinged him


You are simply mad and you clearly care more about veziv than he about you
 
^^ WE WONT FIGHT Y DAY U SAID GATHER 14.00 we lineup 5-6 sqm place and u said u wont fight and after 2 hours all of u spamming come fight so we said we wont fight too :)


u said kayto u no need to exp and what? when im sleeping 15 of u manualy poi ? :)
 
DOBRA XLOG Z TEGO SHADOWCORES PISZCIE MI JAK TEN PATRYK ZDECHNIE JAK JEGO MATKA, BO TAKIE BITKI NIEMAJA SENSU 5.
PATRYK IDZ SOBIE EXP NA POI PO NOCACH, DO TEGO SIE NADAJESZ.

translate;
xlog from shadowcores ping battles make no sense.
 
^^ tell u friends to star fighting normal without ue and ava we line up y day and kayto said we wont fight :) right now u pinging lokuf so u getting pinged back
 
DOBRA XLOG Z TEGO SHADOWCORES PISZCIE MI JAK TEN PATRYK ZDECHNIE JAK JEGO MATKA, BO TAKIE BITKI NIEMAJA SENSU 5.
PATRYK IDZ SOBIE EXP NA POI PO NOCACH, DO TEGO SIE NADAJESZ.

translate;
xlog from shadowcores ping battles make no sense.


Jak coś to ci na aurorkowym vencie podam heh
 
Heh utkaj pizde jebany jajoglowcu bo tez sie pecie nadajesz.
 
Siwek pierdoli ze expimy pierwszy raz od miesiaca poszlismy na 1h a ten już ze recznie expimy a jak ten napierdala codzinennie po 5h na poiu w 10 i blokuje to nic się nie odezwie jebany charcerzyk co tylko pinguje.

translate: VEZIV FUCK YOU
 
ja pierdole ale ten siwek aka rączki jak royal spirki 20 w łapce ma najebane w główce . Też bym usunął kurwa gildie jak dziennie się wbija po 20 fragów. Co to kurwa za wojny są jebane pety z siwkiem na czele.

translate veziv is a fucking retard
 
Jaki ty siwek jestes kurwa gluppi XD pierdolisz takie glupoty ze palisz zielone a jak crystall dal zdj z 2 batami i z grinderem to pytales sei twardo co to jest XD ty kurwa jebany debilu a i mowisz cos do kayta ze wizol stake jak go zbanowales rozowy dostal bana to taka puce mu na ventcc waliles ze to komedia i siedzicie teraz na vt i pingujecie ludzi xD hahaha pierdolony tak samo ten rozowy typek mowil ze nie bedzie nikogo pingowac a teraz co robi? wgl wy sie pierdolonijce bo zycie przegraliscie w ta gierke naprawde jestes kurwa smieszni XD
 
Ty najwiecej szczekasz tym dziobem na forum a nigdy sie na vt nei odezwales a dopiero co do gimazjum wstapisz malolacie z piszczacym glosem jak kurwa ruchana na a4
 
FUCK U GULIMER RLY ahahahahahahah
jebany debil wmawia mi na priv ze nie dostalem pinga a internet sam sie wylaczyl jak przez 5 lat nigdy kicka nie mialem spowodowanego przez moj internet ale ten twardo przeciesz sie leczyles japierdole co za debil


FIFA WORLD RELOAD

translate vezif is to bad to play against us tru tru tru true info ga ga gajs
 
Jaki ty siwek jestes kurwa gluppi XD pierdolisz takie glupoty ze palisz zielone a jak crystall dal zdj z 2 batami i z grinderem to pytales sei twardo co to jest XD ty kurwa jebany debilu a i mowisz cos do kayta ze wizol stake jak go zbanowales rozowy dostal bana to taka puce mu na ventcc waliles ze to komedia i siedzicie teraz na vt i pingujecie ludzi xD hahaha pierdolony tak samo ten rozowy typek mowil ze nie bedzie nikogo pingowac a teraz co robi? wgl wy sie pierdolonijce bo zycie przegraliscie w ta gierke naprawde jestes kurwa smieszni XD

Kogo spingowałem? :eek:
 
Ty tam placzku uwal sie juz na pizde przydupasie jebany, bo nie bylo mnie ale mialem pingowac kogos to dobrze kurwa, powiedz mi jedna osobe ktora straszylem pingami oprocz Twojej matki cwelu pierdolony bo wkurwiasz juz ucho szwabie jebany
 
Back
Top