• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

WM AWARDS WARJATY VERSUS BOMBLE

but on svar u said to no ue no ue no ava no ue no ava u losing like 16-0 by sds on close inside mains and u counted ava
 
ty stul pizde bo z hffow cie wziolem tez kiedys umrzesz wiec xD stracimy i ciebie blaznie jebany
 
ty stul pizde bo z hffow cie wziolem tez kiedys umrzesz wiec xD stracimy i ciebie blaznie jebany
Jak blazen to jest lucek jak na rzygowinach przed klatka Ci kanapki robil i przy okazji break dance tanczyl, jebany staruch z padaczka alkoholowa
 
Jak blazen to jest lucek jak na rzygowinach przed klatka Ci kanapki robil i przy okazji break dance tanczyl, jebany staruch z padaczka alkoholowa

ale po chuj Ty pajacu piszesz cokolwiek o jakims lucku jak ty go kurwa nawet na vt nie slyszales nigdy i jedyne co o nim wiesz to z opowiesci git chlopakow jak tutaj bitki byly fajne ze lucek to lucek tamto wiec sie upierdol bo ci kasztanem w leb zajebie
 
Kasztany to ci matka na 2 sniadanie do gimbazy daje.
 
widze patryczek znalazl przeciwnika swojego pokroju w koncu heheheh. a ten bombel to tak samo na cambridge filologie angielska wyklada z gulimerem no ladnie.
 
Ja kayto jednak nie bd bral charka tego od cb bo tu nawet nei ma z kim grac :D No wielkie starcie Veziv Luco wielki versus Bombel Chuj Wie kto
 
a zajebac ci low kicka frajerze gruby ? jebany co tam w kurtce ojca na real foto od yamuchy i jeszcze kurwa jakis kayto co pierdolony nos jak klamka od zachrystii uwal sie na pidzie
 
Last edited:
kasztany to zbierasz i wpierdalasz grubasie jebany jak w mcdonaldzie jest akcja jebac grubasow i Ci nie sprzedaja cheeseburgerow palancie

Gosciu ale wymyslisz cos innego? bo juz siwy potrafi napisac cos nowego. To twoja ci zbiera kasztaniokiu w parku i daje do gimbazy na 2 sniadanie tak jak napisale, jebana wydaje kase na amarene a dziecko karmi kasztanami no kurwa mac co za patologia to u siwka tak nawet nie ma, cheesburgera to bys sobie zjadl co? ale zapewne u cb na wiosce to van z chlebem 2 x na tydzien przyjedzie i wsio. Zreszta jak chcesz zebym dyskutowal z toba to napisz mi kto ty jestes bo predzej bym dla siwka 5tke przybil niz tobie w ryja pluna.
 
jak ja zobaczyłem nową magiczną ścianę to uninstall poleciał z autmatu
a zajebac ci low kicka frajerze gruby ? jebany co tam w kurtce ojca na real foto od yamuchy i jeszcze kurwa jakis kayto co pierdolony nos jak klamka od zachrystii uwal sie na pidzie
HA, WEZ GOSCIU BO WYJEBIE SIE ZE SMIECHU NA PLECY. PO 1. PIERDOLONY NO NAMIE JEBANY, SKAD TY SIE KURWA URWALES? PO 2. MOZESZ ZAJEBAC NA BOMBE Z PRALKI DO WANNY JEBANY PRZESZCZEPIE. PO 3. JAK JA W 2K12 BILEM WARZONY NA SHADOWCORSIE TO TY NAPIERDALALES WYRMY NA NAROZI, NA GHENOV SOUTH EAST OD MIASTA. PO 4. ZEBY CI MATULA ZDECHLA NA STWARDNIENIE ROZSIANE.
 
Widze ze lamusy dupa cicho, jak te typki nawet na forum nie stawiaja oporu a co dopiero w tibi ja pierdole.
 
best ed - me
best ms - me
best ek - me
best rp - me


worst ed - you
worst ms - you
worst ek - you
worst rp - you

biggest crybaby - you
biggest charlover - you
biggest warrior - me
most loved - of course,me :3
 
Twoja stara slyszalem, ze opor stawiala, jak ja do radiowozu pakowali w pieciu chlopa, to kurwisko sie pizdziskiem za klamke chwytalo. I uwal sie na cipe tam pierdolcu gruby, bo tam zawina Ci ojca na ochronki na 2 lata, sa na to papiery konfituro rozjebana z kurtalka z evera RUSSIAN RULEZ, jebany wiesniak
 
Back
Top