• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Żegnam was

Status
Not open for further replies.
Dobra nie wiem po co udawać ok i robić tą cała szopkę, postanowiłem powrócić ;)

1.Dziś po przemyśleniach, doszedłem do wniosku żeby się zrehabilitować, i nie obchodzi mnie ten Hall of Flame
(weś przestań kłamać Elf że ja na dyskietkę pobrałem Onet.pl)

2. Drugie konto zrobiłem, nie dlatego żeby się kryć, ponieważ stwierdziłem że "DomosNew" (ten nick) już do mnie nie pasuje,
także będę tam częściej na nim siedział.

3.Proszę Samme abyś ten temat zamknął albo usunął,
jak wolisz ;)

4. Jeśli chodzi o NPC'a w sygnaturce rzeczywiście nie był to dobry pomysł z nazwą "Npc kompatybilny z najnowszymi..."
(poprostu zmieniłem na Evolution Frodo, uważam że teraz jest dobrze).

5. Myślę Elfie, że powinieneś mi dać szanse, obiecunek że się zrehabilituje :)

Ok, koniec mojego gadania i kazania xD.

PS. Wszelkie moje zbędne posty, proszę o skasowanie któregoś z moderatorów. Ahoi!

"A co on, jakis guru jest kurwa?"
 
@Domos:
Mimo to, opinia debila bedzie na Tobie nadal ciazyc.
 
Dobra nie wiem po co udawać ok i robić tą cała szopkę, postanowiłem powrócić ;)

Mogę nie komentować tego zamieszania?XD

2. Drugie konto zrobiłem, nie dlatego żeby się kryć, ponieważ stwierdziłem że "DomosNew" (ten nick) już do mnie nie pasuje,
także będę tam częściej na nim siedział.

"Samme" do mnie też, a jednak mam wyjebane i nie robię innych kont mimo że dużo osób mnie nie lubi :(

3.Proszę Samme abyś ten temat zamknął albo usunął,
jak wolisz ;)

Teraz to proszę? Nie wybaczę Ci tego coś mi napisał!

4. Jeśli chodzi o NPC'a w sygnaturce rzeczywiście nie był to dobry pomysł z nazwą "Npc kompatybilny z najnowszymi..."
(poprostu zmieniłem na Evolution Frodo, uważam że teraz jest dobrze).

Ty tak uważasz, jednakże każdy tu wie o co kaman. ;)

5. Myślę Elfie, że powinieneś mi dać szanse, obiecunek że się zrehabilituje :)

Myślisz że uśmieszek i skrucha tu wystarczy? Wątpię, żebyś w co najmniej w rok~~ zostął usunięty z tej listy. :eek:

Ok, koniec mojego gadania i kazania xD.

Aha. OK.
 
Jego "miszcz" no przecierz xD

przecież*

Pietia, jesteś żałosny... Co ty sobie próbujesz udowodnić, żeś pr0, bo korzystasz z otserv? Jak już napisałem: wszyscy, których wymienić nie mogę mają bekę z twojego szczeniactwa w bug trackerze wyżej wspomnianego distro. Nie wspominając o zżynaniu z nas kodu i pisania, jakim TFS jest shitem, brawo.

PS
A, i przypomniało mi się co spisałeś... Chociażby lua_sql, czy czego tam używasz w swoim SMS Shopie, wyjadaczu.
 
elf tylę ci mogę powiedzieć masz zaburzenia emocjalne, za dużo WoWa xD ;]
 
Wznoszę o zamknięcie mojego tematu, ponieważ robi się syf, i każdy tu będzie spamować...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top