• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Trzeba cos zrobic z Real Mapami!

Zniszczyc RealMapy?

  • Ta!

    Votes: 20 51.3%
  • Nie! RealMapy sa cool i daja spore zyski

    Votes: 19 48.7%

  • Total voters
    39
Status
Not open for further replies.

KONIEC OTSOW

New Member
Joined
Dec 25, 2009
Messages
27
Reaction score
0
Sadze ze powinno się zrobić coś z tymi Real Mapami ponieważ żaden oryginalny OTS nie ma szans się wybić przez to gówno jak ktoś chce grac na real mapie od tego jest RealTibia prawda? Okolo 60-80% Serverow to real mapy z czego 80-99% ich właścicieli myśli tylko co dodać do SMS shopu żeby zarobić więcej kasy. Sadze ze developerzy TFS'A powinni coś zrobić z tym przypadkiem ponieważ to jest przesada koleś ściągnie server doklei OKEN, GENGIA, PYRE i zarabia krocie a koleś co zrobi własne mapę od 0 własnego klienta zarabia tyle co nic.

Komentować lecz wiem ze 70% osób na polish boardzie wyśmieje ten TEMAT ponieważ sami maja real mapy i non stop spamują co i jak zrobić gdzie znaleźć Oken, Gengie, Pyre.




@texon nie powiedziałem ze wszystkie powiedziałem ze 80-99% właścicieli myśli co dodać żeby zarobić więcej czytaj ze zrozumieniem
 
Last edited:
Popieram, wiekszosc RL map jest robionych tylko dla kasy, IQ wlascicieli jest bardzo niskie, 0 pojecia nt. OpenTibii. Po prostu pobieraja i odpalaja.
 
Powiedz to Elfowi... nawet nie wiesz ile on na tym traci ;]
 
Nie wszystkie OTS z Rl Mapą robione są dla kasy !
 
Nie wszystkie OTS z Rl Mapą robione są dla kasy !
Serwer Kuli byl przykladem (moze i nadal jest, nie wiem dawno 'nie zagladalem'), ale juz wczesniej napisalem, ze "wiekszosc".
 
Możliwe, ale Melnia pada już, coraz mniej graczy gra.
 
Melania pada ponieważ ludzie [Teamy] wola grac na nowych otsach gdzie się można wybić i orać a takich otsow wychodzą setki ; ]. Tyle na ten temat
 
Melania już za długo jest.
Kula_ od kiedy Melania chodzi?
 
Last edited:
W pierwszej kolejności imo trzeba się zabrać za tych którzy udostepniaja tutaj na forach w distribution gotowce ktore wystarczy sciagnac, zedytowac config.lua wrzucic na dedyka i liczyc hajs ;s
 
@UP Jestem Za.
Ściągają Gotowy silnik, inwestują w Dedyk, poświęcą 3h na config.lua,baze itp.
I mają za za miecha 3tyś.
To jest nie Feer XD
 
A jakby sie im dało sam gotowy silnik a mape osobno nieoskryptowana to juz by musieli nad tym posiedzieć : ]
 
Co zrobisz, każdy z osobna OTS będzie DDoS'ował czy coś innego .
Non Sens
 
@UP Jestem Za.
Ściągają Gotowy silnik, inwestują w Dedyk, poświęcą 3h na config.lua,baze itp.
I mają za za miecha 3tyś.
To jest nie Feer XD

i kto to mowi?
 
Temat jest bezsensu, to co ktoś robi czy hostuje rl mapę albo inną mapę to jego sprawa, mapa została ta opubliczniona na forum, można ją używać do użytku prywatnego... i nic się z rl mapami nie da zrobić :peace:
 
Rl mape narysowali mapparzy Cipsoftu a złodzieje ukradli ją za pomocą trackera z czego tak wiele osób korzysta wystarczy zabronic udostępnianie trackera i 80% otsów stanie na obecnej wersji mapy 8.5... Tylko poważna administracja bedzie umiała napisać sobie tracker!
 
#up:
w czym narysowali mapę? w paincie? notatniku? xD hahah ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top