• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Trzeba cos zrobic z Real Mapami!

Zniszczyc RealMapy?

  • Ta!

    Votes: 20 51.3%
  • Nie! RealMapy sa cool i daja spore zyski

    Votes: 19 48.7%

  • Total voters
    39
Status
Not open for further replies.
Odwalcie się od RL Mapek. Wystarczy 2 lata popracować nad nimi i są git.
 
skończcie już ten temat, bo nic nie zrobicie, CipSoft udaje, że nie widzi OTSów...
zbyt dużo spamu się tu robi, mniej pisania więcej myślenia plzzzzzzz
 
legolasiku malenki sam jestes jednym z tych debili - chojraka prosisz o skrypty lua (bez niego bys nawet nie umial zrobic najprostszego skryptu po tych 4 miesiacach) i innych o zabezpieczenia serwera gdy jakies lamusy ci go ddosuja, takze nie jestes upowazniony do wypowiadania sie w tym temacie pozdro i potancz
tutaj jeszcze lap linka http://otland.net/624717-post12.html

Umiem zrobić nawet więcej niż najprostszy skrypt, a Chojraka proszę zazwyczaj gdy nie mam czasu lub czegoś nie umiem(nie, nie jestem kolejnym wszystkowiedzącym Kocim lub innym z "expertów"), ponieważ moje prywatne życie nie tylko ogranicza się do otsa. Owszem DDOSowali mi ludzie, ale nauczyłem się przed tym bronić również z pomocą znajomych, którym naprawdę wiele zawdzięczam i tego nie ukrywam, ale to nie znaczy, że przez te wszystkie miesiące sam się czegoś od nich nie nauczyłem. Poza tym gdybym był noobem odpuściłbym sobie już wiele razy ten serwer, jednak ciągle się uczę radzić z problemami samodzielnie i inwestuje w to wiele czasu, którego mam bardzo mało szczególnie, gdy mam szkołę ,aby uczynić go lepszym.

Btw. Wypowiadać się mogę w każdym temacie skoro to forum publiczne :)

@link
Co z tego? Może niektórzy uważają mnie za nooba, ale to już ich sprawa, może tak jest może nie, w każdym razie to nic nie wnosi do tematu :eek:
 
kilka set tysięcy traci na tym CipSoft ciekawe kiedy coś z tym zrobi :rolleyes:
 
Ty no kurde który to już taki temat? Chyba cztery miliardy sześćset siedemdziesiąt osiem milionów sto dziewięćdziesiąt jeden tysięcy dwieście szesnasty do cholery. I w każdym to samo. To samo czyli "zróbmy". Już były akcje w stylu nie karmić troli, nie dawać komputerów na komunię tylko rowery, a internet na osiemnaskę. I co? "Trolling is a art", na komunię dzieci dostają superMEGA-kórfa-wypasione komputery (na których i tak będą grać tylko w Tibię) a za ładny szyderczy uśmiech do rodzica dostają przedłużenie umowy na neostradę...

OpenSource nie zbanujesz w żaden sposób. Co z tego, że mapa jest taka sama jak w Cipsofcie skoro OTX, czyli wyjściowy, tekstowy format mapy z trackera to tylko tekst? Który nie ma nic wspólnego z Tibią póki nie przemieli go silnik ze splagiatowanymi sprite'ami?

A gdy zabronimy wrzucać map trackery, co się stanie?
Odpowiedź: Za te tysiące punktów reputacji od kretynów zaśmiecających świat swoją marną egzystencją pr0 użytkownicy, którzy potrafią skrzyżować x-ray ze sprawdzeniem idów i wpakowac to do pliku tekstowego, takie trackery będą mimo zakazów wrzucać by stać się fajnym przez 10 kwadratów które na chuj potrzebne nie są.

Żeby zapobiec temu procederowi który tak nas wkurwia, bądźmy chujami dla tej społeczności, która chce mieć wszystko na tacy. Wyłóżmy na nich, niech oni wiedzą, gdzie ich mamy i jak skończą i ogłupiajmy ich zawiłymi odpowiedziami i antagonistycznym stosunkiem do ich rodziców, którzy bezmyślnie ukarali ich i napiętnowali cholernym idiotyzmem kupując im komputery.

Amen.
 
Ty no kurde który to już taki temat? Chyba cztery miliardy sześćset siedemdziesiąt osiem milionów sto dziewięćdziesiąt jeden tysięcy dwieście szesnasty do cholery. I w każdym to samo. To samo czyli "zróbmy". Już były akcje w stylu nie karmić troli, nie dawać komputerów na komunię tylko rowery, a internet na osiemnaskę. I co? "Trolling is a art", na komunię dzieci dostają superMEGA-kórfa-wypasione komputery (na których i tak będą grać tylko w Tibię) a za ładny szyderczy uśmiech do rodzica dostają przedłużenie umowy na neostradę...

OpenSource nie zbanujesz w żaden sposób. Co z tego, że mapa jest taka sama jak w Cipsofcie skoro OTX, czyli wyjściowy, tekstowy format mapy z trackera to tylko tekst? Który nie ma nic wspólnego z Tibią póki nie przemieli go silnik ze splagiatowanymi sprite'ami?

A gdy zabronimy wrzucać map trackery, co się stanie?
Odpowiedź: Za te tysiące punktów reputacji od kretynów zaśmiecających świat swoją marną egzystencją pr0 użytkownicy, którzy potrafią skrzyżować x-ray ze sprawdzeniem idów i wpakowac to do pliku tekstowego, takie trackery będą mimo zakazów wrzucać by stać się fajnym przez 10 kwadratów które na chuj potrzebne nie są.

Żeby zapobiec temu procederowi który tak nas wkurwia, bądźmy chujami dla tej społeczności, która chce mieć wszystko na tacy. Wyłóżmy na nich, niech oni wiedzą, gdzie ich mamy i jak skończą i ogłupiajmy ich zawiłymi odpowiedziami i antagonistycznym stosunkiem do ich rodziców, którzy bezmyślnie ukarali ich i napiętnowali cholernym idiotyzmem kupując im komputery.

Amen.

Alez Ty goracy, wrr !
 
Zdawało mi się, że Melania miała więcej graczy...
 
Jedno jest pewne my się za to nie weźmiemy a CipSoft to zrobi prędzej czy później otworzą oczy a wtedy spowrotem wrócą oryginalne OTS'y z oryginalnymi mapami i oryginalnymi skryptami.


Peace & Love.
 
Jedno jest pewne my się za to nie weźmiemy a CipSoft to zrobi prędzej czy później otworzą oczy a wtedy spowrotem wrócą oryginalne OTS'y z oryginalnymi mapami i oryginalnymi skryptami.


Peace & Love.

Marzenia:$.
 
@UP

Chyba nie zauważyłeś ze na RealTibi gra coraz mniej osób prawda? Moze nie teraz ale w przeciągu 2-3 lat CipSoft otworzy oczy.
 
@UP

Chyba nie zauważyłeś ze na RealTibi gra coraz mniej osób prawda? Moze nie teraz ale w przeciągu 2-3 lat CipSoft otworzy oczy.

Miszczu spojrz o czym Ty napisales wczesniej, moja odpowiedz, a swoj aktualny post;).
 
@UP

Miszczu nie mam zamiaru z tobą się kłócić nie podoba się temat to porostu się nie udzielaj "MISZCZU". Bo widzę ze masz najwięcej do powiedzenia swoimi ekstremalnie wyczerpującymi wypowiedziami.
 
@UP

Miszczu nie mam zamiaru z tobą się kłócić nie podoba się temat to porostu się nie udzielaj "MISZCZU". Bo widzę ze masz najwięcej do powiedzenia swoimi ekstremalnie wyczerpującymi wypowiedziami.

eeeee miszczuniu pokaz nick swoj a nie sie ukrywasz pod nowym kontem, ostatnio taka moda tutaj panuje na otlandzie, ale ja tego nie lubie :((((
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top