• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Trzeba cos zrobic z Real Mapami!

Zniszczyc RealMapy?

  • Ta!

    Votes: 20 51.3%
  • Nie! RealMapy sa cool i daja spore zyski

    Votes: 19 48.7%

  • Total voters
    39
Status
Not open for further replies.
Rl mape narysowali mapparzy Cipsoftu a złodzieje ukradli ją za pomocą trackera z czego tak wiele osób korzysta wystarczy zabronic udostępnianie trackera i 80% otsów stanie na obecnej wersji mapy 8.5... Tylko poważna administracja bedzie umiała napisać sobie tracker!

Teraz jest cos takiego jak TibiaAPI i trudno trackera nie jest raczej zrobic:peace:

@Double ;(
 
Teraz jest cos takiego jak TibiaAPI i trudno trackera nie jest raczej zrobic:peace:

@Double ;(

chyba nie sądzisz, że taki agent co ma minere, który robi takie rzeczy:
Code:
Ja (10-11-2009 19:49)
wpisz chmod 777 tfess.sql
Yol (10-11-2009 19:52)
-bash: wpisz: command not found

wiedzialby jak sie za to zabrac. Teraz RL mapy ma tysiące ludzi, którzy nic nie ogarniają, ale jak mają jakiś prosty problem to walą z tym na forum i dostają pomoc, ostatnio widziałem temat, gdzie prosił ziom o gotowca - co zrobili ludzie? Dali mu linki. A pierwsza edycja Melani jest minimalnie od kwietnia xD

@topic
Administracja nic z tym nie zrobi, wystarczy spojrzeć na otfans.net co się stało. Jedyne co to ludzie coś mogą osiągnąć, ale zawsze się trafi jakaś "czarna owca".
 
Popieram, wiekszosc RL map jest robionych tylko dla kasy, IQ wlascicieli jest bardzo niskie, 0 pojecia nt. OpenTibii. Po prostu pobieraja i odpalaja.

przykładem tego był salvador.mine.nu ;]
 
chyba nie sądzisz, że taki agent co ma minere, który robi takie rzeczy:
Code:
Ja (10-11-2009 19:49)
wpisz chmod 777 tfess.sql
Yol (10-11-2009 19:52)
-bash: wpisz: command not found

KURWA, OWN3D !

wiedzialby jak sie za to zabrac. Teraz RL mapy ma tysiące ludzi, którzy nic nie ogarniają, ale jak mają jakiś prosty problem to walą z tym na forum i dostają pomoc, ostatnio widziałem temat, gdzie prosił ziom o gotowca - co zrobili ludzie? Dali mu linki. A pierwsza edycja Melani jest minimalnie od kwietnia xD
Co jest, ddosik Ci sie przypomnial ^ ?
 
Code:
Ja (10-11-2009 19:49)
wpisz chmod 777 tfess.sql
Yol (10-11-2009 19:52)
-bash: wpisz: command not found

KURWA, OWN3D !


Co jest, ddosik Ci sie przypomnial ^ ?


depo na gengi gdzie mogly dwie osoby wejsc
 
No ale trzeba też uwzględnić Rl mapy nad którymi ludzie pracują. Ale i tak większość jest pobrana z OTLand.
 
No ale trzeba też uwzględnić Rl mapy nad którymi ludzie pracują. Ale i tak większość jest pobrana z OTLand.

Niom, a Ty trackera jeszcze publikuesz zeby zaczeli Cie lubic:peace:
 
Ok. Ale sa tez osoby, ktore pobiora i pracuja nad nimi.
Tzn. Poprawiaja bugi itd.

Jeżeli same to robią to loozik, ale jeżeli z każdym problemem (który często był wałkowany kilka razy na forum) uderzają na polish board/support board to przeeeepraszam bardzo, ale google, ani żadna inna wyszukiwarka nie gryzie. Oczywiście jeżeli są jakieś poważniejsze problemy to od tego jest forum, aby pytać ludzi, którzy wiedzą o co chodzi/ew. potrafią dojść do rozwiązania problemu.

http://otland.net/f28/pomoc-61424/ - taki mały przykładzik kompletnej głupoty, lenistwa i chuj wie czego jeszcze
 
Jako owner jednego z większych serwerów postawionych na rl mapce zgadzam się, że takie serwery pod administracją osób, które mają zerowe pojęcie o ots to przesada. Jednak z własnego doświadczenia (4+ miesięcy z vexorią) wiem, że jeżeli admin ma serwer w dupie to w końcu gracze mu go zniszczą... Nawet nie zdajecie ile jest ekip, które tak zawzięcie będą crashować Ci otsa póki nie upadnie. Dlatego wszystkie tego typu projekty stawiane przez dzieci(bo zazwyczaj one tracą wiarę w siebie po pierwszej porażce) trzymają się góra miesiąc,a zarabiają na nich naprawdę niewielkie pieniądze( <3 opłata instalacyjna ovh <3), ponieważ ludzie nie kupują itemek na serwerze, który ciągle crashuje lub mogą je sobie sklonować.

Dlatego uważam, że jedyny sposób walki z tymi nastawionymi tylko na kase rl mapkami to pozwalanie padać im z powodu głupoty ownerów i nie pomagać takim ludziom, którzy błyszczą swoją niekompetencją na odległość i oczekują, że WSZYSTKO ZOSTANIE IM PODANE NA TACY.

OWSZEM i ja sam wiele razy prosiłem o pomoc znajomych, jednak Oni nie robili za mnie wszystkiego, lecz pomagali/doradzali mi tam gdzie ja wolałem poradzić się kogoś mądrzejszego z racji na komfort graczy na moim serwerze.

Pozdrawiam
Legolas ;)
 
legolasiku malenki sam jestes jednym z tych debili - chojraka prosisz o skrypty lua (bez niego bys nawet nie umial zrobic najprostszego skryptu po tych 4 miesiacach) i innych o zabezpieczenia serwera gdy jakies lamusy ci go ddosuja, takze nie jestes upowazniony do wypowiadania sie w tym temacie pozdro i potancz
tutaj jeszcze lap linka http://otland.net/624717-post12.html
 
Zakazać pełnych rl map na otlandzie* i po sprawie.

*-moim zdaniem, pojedyncze miejsca typu miasta z rl powinny być przepuszczane, ale nie całe mapy. o silnikach nie wspomnę :)
 
Czas tych pierdolonych "otsów rl map" jest juz bardzo mały ;) Tak samo jak Cipsoft zaczął walke z boterami tak zacznie z wami
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top