• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.4] Ots rl map

Trix23

New Member
Joined
Feb 1, 2009
Messages
9
Reaction score
0
mam pytanie tak jak w temacie szukam otsa rl map 8.4 ten co jest na tym forum http://otland.net/f18/nazoria-8-4-real-map-20927/ma w h.. błędów w silniku pare naprawiłem ale tak jest to nie wiele a więc proszę o jakiś link a i może ktoś zna się na skryptach to mi pomoże (a i ta mapa z tym inq i poi bardzo mi sie podoba bo działają dźwignię itd.) . A tak btw kończe do mojego ots'a yalahar jak ktoś jest zainteresowany w spół pracą to msg to gg: 9062167
 
Last edited:
Ten silnik Narozia to wogole jest jakis dziwny bo tam sa TFS 0.2 I TFS 0.3B2 i te pliki sie mieszaja w skryptach od qestów jest pelno błedów i eogule ten silnik nie chodzi tak jak powinien . Najlepiej to zrobic swoja mape i wszytskie npc i skrypty bo tak to w gotowcach jest w h...j błędów
 
Back
Top Bottom