• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

8.54 Error 20002

fakt :D , jest to localhost , jeśli masz router to masz "maske" na ipku, jeśli byś miał modem to mógł byś się łaczyć zew ip a na routerze jakby twoje zew ip jest to co kolega podał wyżej.
 
Ale nie rozumiesz ze jak w configu wpisze zewnetrzne ip to wtedy nie polacze sie localhostem ani zewnetrznym? I wtedy inni tez nie. I ze mam wylaczona zapore pisalem duzo wyzej, nie pomagasz -.- I temat nie jest do zamkniecia bo problem nie jest rozwiazany. Idz nabijaj posty gdzie indziej k???a m?c !
 
mHmmm, chyba znalazłem odpowiedź na problem, lecz nie jestem pewny ... Otóż na forum tibia.net.pl znalazłem poradnik na temat przekierowywania portów. Z tego co się orientuje mam chyba tylko odblokowane, a także nie przekierowywane. Screen pokazuje odblokowane porty na stronie routera :


porty.jpg


A na poradniku od przekierowywania portów jest coś takiego :


dnsw.jpg


Jak widać nie mam tego alternatywnego serwera DNS :


porty1.jpg



Pytanie moje brzmi, czy to dobra droga na rozwiązaniu mojego problemu ? Proszę o szybką odpowiedź !
 
W tym rzecz że ja mam jeden serwer DNS, a w tamtym poradniku ma 2 i dwa wpisuje, skąd mam wziąć drugi ? Screen-shot z tamtego poradnika :

k0kgtz.jpg
 
Oo widze ze w kij tutaj roboty, poszukaj moze podobnych poradnikow i wyslij mi twoje gg na priv to cos podpowiem bo jestem na komorce, a zamykam opere mini
 
adres masz 192.168.1.100 a przekierowujesz 192.168.0.101
Przekieruj poprawnie porty 7171 i 7172 ( defaultowo ), zbinduj otsa na 192.168.1.100.
 
@Up.

Nie rozumiem, mógłbyś trochę jaśniej ? ; ) Nie jestem zbytnio w tym rozeznany, dziękuje.
 
@up
jasniej sie nie da. Nie ogarniasz tego to sobie odpusc OTS.
 
@up
jasniej sie nie da. Nie ogarniasz tego to sobie odpusc OTS.

Dołączam się do wypowiedzi.

@t06
Jeśli takich podstaw nie ogarniasz, to otsa też pewnie nie będziesz.
Najpierw naucz się tego, potem wróć, a będzie Ci łatwiej.
 
Człowiek od czegoś musi się uczyć ... Wy też na pewno nie byliście Einsteinami gdy stawialiście, bądź pracowaliście przy jakiś pierwszych w swoim życiu projektach związanych z OT. Macie rację, skoro takich spraw nie ogarniam to nie mam co się brać, fakt od tej wypowiedzi Kooba, siedzę i myślę nad tym ... Poza tym te forum jest także od pomocy w takich sprawach, gdy komuś pomożecie, uwierzcie mi że kiedyś może i ta osoba pomoże Wam !
 
Last edited:

Similar threads

Back
Top