• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.54] fragi nie znikają

Witam, robie war otsa i chce zrobić żeby fragi nie znikały. Tzn. zabiłem 2 gości teraz a za 2 miesiące na przykład nadal będą te 2 fragi. Bo po miesiącu znikają. Chodzi tu o jakiś kod c++.
Pozdrawiam


Tak, w źródłach musisz sobie zmienić czas trwania fraga, zapraszam do szukania, są poradniki.
 
Ja jednakowoz polecalbym config.lua :thumbup:

Jednakowoż jesteś głupi. Zdzisławie.

chce zrobić żeby fragi nie znikały. Tzn. zabiłem 2 gości teraz a za 2 miesiące na przykład nadal będą te 2 fragi. Bo po miesiącu znikają.

Albo za rzadko sypiam, albo naprawdę nie potrafisz ubrać tego zdania w normalne słowa O_O. Kompletnie nic nie rozumiem.

Jednak postaram Ci się pomóc - jeśli chodzi Ci o to, aby ktoś miał stałą liczbę fragów (która w ogóle nie znika) możesz zrobić to używając storage + creaturescripts -> onKill/onDeath.

Pozdrawiam.
 
A sorry, nie ma.
To tak jak mowi Lukasz (;**) wrzucaj do storaga/sql i zmodyfikuj se frags.lua...
 
Jednakowoż jesteś głupi. Zdzisławie.



Albo za rzadko sypiam, albo naprawdę nie potrafisz ubrać tego zdania w normalne słowa O_O. Kompletnie nic nie rozumiem.

Jednak postaram Ci się pomóc - jeśli chodzi Ci o to, aby ktoś miał stałą liczbę fragów (która w ogóle nie znika) możesz zrobić to używając storage + creaturescripts -> onKill/onDeath.

Pozdrawiam.

Po co storage, jak mozna dropnac sprawdzanie czasu ;/.
 
Po co dropac sprawdzanie czasu, jak można storage ;/.

Poza tym, mówiłem, że nie wiem o co mu chodzi. :w00t:

Ale storage waste resources skoro i tak i tak fragi sa liczone :p
 
storage być nie może bo postacie mają Save = 0. Spróbuje z sql. Dzięki
 
To juz lepiej dropnac to sprawdzanie, bo serio szkoda resources

Szkoda resources? Litości, po to zarabiasz grubą kasę na OTS, żeby kupić sobie porządny sprzęt a nie martwić się o resources.
 
Szkoda resources? Litości, po to zarabiasz grubą kasę na OTS, żeby kupić sobie porządny sprzęt a nie martwić się o resources.

to co, nie liczy się ile zarabia, dobro graczy ma w dupie, na wszystkim trzeba oszczędzać... Co gorsza to nie jest on jeden, ale dużo jest takich serwerów...
 
Last edited:
A po co zasmiecac sobie baze dodatkowymi zapytaniami,skoro mozna to zrobic inaczej i lepiej?
I co z tego, ze starczy Ci i tak starczy zasobow, ale po co?
 
A po co zasmiecac sobie baze dodatkowymi zapytaniami,skoro mozna to zrobic inaczej i lepiej?
I co z tego, ze starczy Ci i tak starczy zasobow, ale po co?
Po to, że jeśli się inaczej nie chce/nie umie, to się robi tak jak się chce/umie.
Każda metoda jest dobra, póki nie jest zła !
 
to co, nie liczy się ile zarabia, dobro graczy ma w dupie, na wszystkim trzeba oszczędzać... Co gorsza to nie jest on jeden, ale dużo jest takich serwerów...
Nie chodzi tu o oszczedzanie na wszystkim, tylko skrypt powinien byc przedsatwiony w jak najbardziej zomptymalizowanej jego wersji dla optymalnej wydajnosci :p.

Po to, że jeśli się inaczej nie chce/nie umie, to się robi tak jak się chce/umie.
Każda metoda jest dobra, póki nie jest zła !

Ale ta jest zla, bo wastuje reski xD
 
Back
Top