• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.54] tfs 0.3.6 szukama items upgrade

jak mi powiesz jak poprawnie pobrać atak/obrone itp(to nie bangla w 0.3.6) to przerobie stary :D
 
a gdzie zmienic czas działania np. firewalków ? bo nie w items...;/
 
a gdzie zmienic czas działania np. firewalków ? bo nie w items...;/

Jak to nie ma jak jest?

Code:
</item>
	<item id="9932" article="a" name="firewalker boots">
		<attribute key="description" value="Wearing these boots reduces the damage gotten from fiery ground."/>
		<attribute key="weight" value="950"/>
		<attribute key="armor" value="2"/>
		<attribute key="slotType" value="feet"/>
		<attribute key="absorbPercentFire" value="90"/>
		<attribute key="decayTo" value="10022"/>
		<attribute key="transformDeEquipTo" value="9933"/>
		[COLOR="Red"]<attribute key="duration" value="3600"/>[/COLOR]
		<attribute key="showduration" value="1"/>
	</item>
	<item id="9933" article="a" name="firewalker boots">
		<attribute key="description" value="Wearing these boots reduces the damage gotten from fiery ground."/>
		<attribute key="weight" value="950"/>
		<attribute key="armor" value="2"/>
		<attribute key="slotType" value="feet"/>
		<attribute key="absorbPercentFire" value="90"/>
		<attribute key="transformEquipTo" value="9932"/>
		<attribute key="stopduration" value="1"/>
		<attribute key="showduration" value="1"/>
	</item>
 
a ja wiem i mam a wam nie powiem :p niech kazdy w koncu poszpera i sie nauczy korzystac z forum. :)
Mi zajelo jakies 2 tyg na przerobienie scriptu Mocka wiec kazdy moze posiedziec.
 
Niestety wpierw musisz dać
function onUse(cid, item, fromPosition, itemEx, toPosition)

local ile = 1
local attack = getItemAttribute(itemEx.uid, "attack")

if itemEx.uid ~=0 then
descr = "Values: "
if(atk ~= 0) then
doItemSetAttribute(itemEx.uid, "attack", ile)
doSendMagicEffect(toPosition,CONST_ME_MAGIC_BLUE)
doPlayerSendCancel(cid,"UP!")
doRemoveItem(item.uid, 1)
else
doPlayerSendCancel(cid,"You can't upgrade this.")
end
return TRUE
end
return FALSE
end


a potem


function onUse(cid, item, fromPosition, itemEx, toPosition)

local ile = 1
local attack = getItemAttribute(itemEx.uid, "attack")

if itemEx.uid ~=0 then
descr = "Values: "
if(atk ~= 0) then
doItemSetAttribute(itemEx.uid, "attack", getItemAttribute(itemEx.uid, "attack")+tyle ile ma byc ataku)
doSendMagicEffect(toPosition,CONST_ME_MAGIC_BLUE)
doPlayerSendCancel(cid,"UP!")
doRemoveItem(item.uid, 1)
else
doPlayerSendCancel(cid,"You can't upgrade this.")
end
return TRUE
end
return FALSE
end




Pomysł by me. Wiem że dziadowski ale jedyny jaki można wykonać. Wpierw trzeba ustalić wartość a następnie dodawać do niej aff
 
Przerobił by ktoś Item Upgrade by Geilo? na TFS 0.3.6 z góry dziękuję. A ogólnie to chyba nie ma żadnego skryptu w internecie na item upgrade pod TFS 0.3.6 :/
 
Pewnie. Pisz do elfa. Za ~~150 zł chętnie ci zrobi. I to może bardziej zaawansowany.
 
Myślę, że to kwestia czasu aż ktoś "rozgryzie" item upgrade system na tfs 0.3.6 Zapewne ukaże się w internecie, ale kiedy?
 
No k*rwa, to mnie już zaczyna denerwować. Czy tak łatwo nie można się domyślić, że niemożliwe jest aby nie było żadnego skryptera który mógłby takowy skrypt napisać?
http://neravia.net/index.php?subtopic=shopsystem
Rzuć okiem, Item Upgrading Kit jest u mnie już ponad 2 tygodnie.

Problem w tym, że reputacja na OTLand już nie ma żadnej wartości a nikt raczej za darmo nie wrzuca skryptów, by wszyscy tylko robili konkurencje dla jego serwerów.

Do tego, wystarczy mieć oczy i mózg, by ogarnąć swoim tępym umysłem, że w połowie z milionów takich tematów jest mój post z wytłumaczonym działaniem owych nowych funkcji.

Do szanujących się skrypterów:
NIE RÓBCIE ZA DARMO dla tych darmozjadów, którzy ściągają sobie real mapy frankfarmera (na ch*j on to wydał), wrzucają nie swoje skrypty i mając wszystko w dupie trzepią niemałą kasę. A po tygodniu jak ich serwer pada o 196 razy więcej niż zwykle, z powodu dziur w skryptach i starej wersji silnika, po prostu wyłączają by za dwa tygodnie odpalić z powrotem.
MIEJCIE ODROBINĘ SZACUNKU DO SIEBIE i pozwólcie im przetrwać ten okres dojrzewania psychicznego, aby potem dołączyli do nas jako mądrzy ludzie, ogarnięci skrypterzy.
Na tym świecie NIE MA NIC ZA DARMO, żeby w życiu coś osiągnąć trzeba zapier*alać a do nas totalne lamy wyjeżdżają z tekstami by podać im wszystko na tacy by mogli sobie zarobić więcej pieniędzy na sms shopach.

50zł od sztuki, wpłata na paypal = wysyłam skrypt.

Dziękuję.
 
Last edited:
A czy ja napisałem, że na tym skrypcie chce zarabiać? Chciałbym go po prostu mieć w swoim OTS. A item od "ulepszania" chciałem umieścić w loocie potworków, nie miałem na celu ich "sprzedawać" ale mniejsza z tym.

Do tego, wystarczy mieć oczy i mózg, by ogarnąć swoim tępym umysłem, że w połowie z milionów takich tematów jest mój post z wytłumaczonym działaniem owych nowych funkcji.

1.Możesz mnie nie obrażać?
2.Jestem bardziej mapperem niż skrypterem, składam powoli swojego OTSA i niestety na skryptach się nie znam, nawet w minimalnym stopniu, a to, że grzecznie proszę o skrypt nie upoważnie Cię do obrażanie mnie jak i innych osób.
3.Dziękuję, że chociaż raczyłeś napisać, że na tym forum jest wszystko za pieniążki. Widocznie to nie jest miejsce dla "ludzi" bez kasy, dużo mi tym uświadomiłeś, dziękuję i pozdrawiam.
 
Wiecie co, ja chyba wezme i wypier*** to co wkleił elf do silnika i wkleje to co zrobił ktoś inny. Jedynie co z tego attr nie działa to sprawdzanie atrybutu. Tą komende wystaczy usunąć i zamienić działającą. Proste?
Następnie trzeba tylko zrobić parę poprawek w skrypcie i działa.

Hermes- Czy użyłeś do tego kompilacji źródeł? Chcę tylko wiedzieć tak/nie.
Bo osobiście myśle że komenda na sprawdzanie jest rozwalona...


#Hermes
A co twojego skryptu to nie jest on jako tako wypasiony(chyba że w sms shopie nie opisałeś wszystkiego, jak nie to sorki). Z mojej kiepskiej dedukcji wynika że podnosi def, arm albo atak +1. Maxymalna ilość użyć 5.
 
Last edited:
Back
Top