• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8,54] vs [8,54-8,57] TFS 0,2 vs TFS 0,3

Pietrzak19613

New Member
Joined
Oct 14, 2008
Messages
124
Reaction score
0
Chciałbym się zapytać która wersja TFSa jest lepsza?

Chciałbym TFSa pod tibię 8,54-8,57 ale z tego co się orientuję to TFS 0,2 a ja bym wolał TFSa 0,3. Czy można jakoś zrobić aby TFS 0,3 był pod tibię 8,54-8,57 ?:>
 
No właśnie też mi się tak zdaje. Ale czy da się jakoś zrobić aby ten TFS 0,3,6pl1 byl pod 8,57 jednoczesnie?:>
 
Wejdź w protocol.h.

Znajdź:

#define CLIENT_VERSION_MIN

Są dwie linijki:

#define CLIENT_VERSION_MIN 222
#define CLIENT_VERSION_MAX 111

Gdzie 111 i 222 oznaczają protokół.

Przykład:

#define CLIENT_VERSION_MIN 854
#define CLIENT_VERSION_MAX 857

Teraz mamy wersje Tibii 8.54-8.57.

Pamiętaj żeby skompilować trzeba mieć kompilator, można kompilować na win lub unixach.


Do zamknięcia i rep++
 
Nie no, chyba sobie poradzę :)
Przynajmniej powinienem.
A czy nie będzie jakiś błędów? Tzn. czy serwer nie bedzie przez to bardziej podatny na np. crashe.
 
żeby nowego topicu nie zakładać. Czy można 0.3.6 na 8.6 tym samym sposobem zrobic?
 
żeby nowego topicu nie zakładać. Czy można 0.3.6 na 8.6 tym samym sposobem zrobic?

Niedawno spróbowałem i kompilować się skompiluję, BA nawet się odpali. Ale gdy klikniesz na jakikolwiek item to crash więc takie coś nie ma sensu.
 
Kurcze, probowalem skomilować silnik ale podczas kompilacji wyskakuje ponad 500 bledów. Wiecie może co robię źle? Oczywiście najpierw chciałem skomilować bez żadnych zmian.. i nic. to samo.
 
Niedawno spróbowałem i kompilować się skompiluję, BA nawet się odpali. Ale gdy klikniesz na jakikolwiek item to crash więc takie coś nie ma sensu.

No bo w źródłach musisz wklepać pare zmian...

A wogóle 0.3.6 jest przestarzałe, a jak ktoś go używa to poprostu ma małe pojęcie na temat OTS.
 
Back
Top